Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problematyczna ja

temat juz byl - jestem gruba/puszysta/przy kosci - jak kto woli

Polecane posty

Gość bam bam
jak masz rozregulowana gospodarke hormonalna to wizyta u endykrynologa bedzie niezbedna jezeli powaznie myslisz o odchudzaniu kazdy przypadek jest indywidualny i potrzeba zaangazowania ze strony twojej/lekarza/dietetyka itd ale nie mow ze sie nie da od 11 lat dzwigam ciezary przez ten czas widzialem i doswiadczylem bardzo wiele przykladow gdzie watle chlopaki po 70 kg zmienialy sie w wielkie konie po 140 kg czy zapasionych miskow 130-150 ktorzy po czasie wazyli 90-100 znam mnostwo i tak jak mowie nie ma rzeczy nie mozliwych jezeli sie naprawde chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria - wrazliwa na dotyk, czy na lizanie? Ale ja bym tylko probowal wlozyc, co nie oznacza, ze bym wlozyl - o nie, na pewno bym sie troche nad Toba poznecal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria - no pewnie, skoro jest wrazliwa na dotyk ... bo bym ja dotykal, glaskal i muskal. Skoro jest wrazliwa na lizanie ... to bym ja lizal, z boku, z przodu, z tylu ... kazdy centymetr szescienny Twojej szyi by zostal wylizany ;) A druga reka ... ciagle by byla wkladana ... miedzy uda, nie lubisz jak ona sie tam znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario izabela de la krata
a penis w pupie moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiammmmah
CHCE PRZYTYĆ!!! a NIE MOGE;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOsss
a ja waze 50 kg mam 163cm i slysze caly czas od chlopaka ze jestem gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria - nad posladkami, tam sa takie dwie "dziurki" - symetryczne wzgledem srodka plecow ;) - o tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario izabela de la krata
czyli lubisz jak w czasie seksu na pieska facet lapie cie za biust? a seks analny lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria ... ale z przodu to jest druga reka i mysle, ze szyi wystarczy juz tego dobrego i chetnie podzieli sie z piersiami, ktore takze pragna odrobiny rozkoszy ... zatem jezyk wedruje w te okolice. Dlon takze, zatem nie musisz sie o nie bac, na pewno nie beda sie nudzily (mam nadzieje, ze nie znajduje sie teraz w jakies wymyslnej pozycji i, ze ta reka, ktora jest z tylu ... nie musi byc 2 metrowa - zebym dosiegnal ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczna ja
bam bam ja juz u wszystkich bylam i wszystko mi mowili szkoda mi juz kasy na prywatnych panstwowi jak zobacza moja karte powtarzaja, ze najpierw koniec z lekami. prywatni oczywiscie, ze chca, w koncu biora za to kase, a rezultatow i tak nie ma moje pytanie to jak mam sie pogodzic ze soba? jak zaakceptowac siebie, nie zmieniajac sie? jak?! demorai i maria bardzo wasz prosze, przeniescie sie gdzies indziej, bo sie zgorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebują i to bardzo potrzebują... Pozycja leżąca najchętniej :) Ramiona masz ładne i długie więc myślę, że dosięgniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczna ja
a bierz i rob z nia roznosci byle nie na moich oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
a pozycja na pieska nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bam bam
OOOOsss wsplczuje moja przy wzroscie 160 cm wazyla 65 kg bylo dla mnie iealnie jak schudla 4 kg to dla mnie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematyczna ja
dobra. zostancie juz. ja znikam powodzenia zycze i pozdrawiam dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ maria - to delikatnie ukladam Ciebie w swoich rekach, przyciskam mocno do siebie ... i idziemy ... ... jestesmy teraz w Naszych glowach i doskonale wiemy ... co ze soba zrobic :) Dziekuje za bycie ze mna i za to, ze pozwolilas mi ... siebie na rekach nosic ;) Zmykam do spania, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×