Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalafiorek :)

1.1.2011 cel 20 kg ZAPRASZAM!!!!!!

Polecane posty

Gość kalafiorek :)

WITAM wszystkie odchudzaczki ,od kilku tygodni czekam na ta date bo wtedy zmieniam sposob odzywiania na wlasciwy (zdrowszy) i tym samym musze schudnac okolo 20kg ...wiem ze zrobie to i bede z siebie dumna :) juz teraz ograniczam sie z jedzeniem ale od 1 bede postepowac ze soba drastycznie bo dyscyplina jest mi potrzebna czy ktos wesprze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czytam i juz wiem ze
nie schudniesz. pierwsza zasada odchudzania - zaczyna sie od teraz, nie 'jutro', 'za miesiac' itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..ja sie przylacze...mam do zwalenia tez 20 kg,fajnie by bylo gdybysmy sie wspieraly nawzajem.Czyli od 1 start?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek : )
Jasne...fajnie że jestes,damy rade Jutro napisze wiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek :)
WITAM!!! wiec malymi krozkami zblizamy sie do naszej daty :) moje postanowienie to schudnac okolo 20kg ,daje sobie na to 5 miesiecy bo w maju jedziemy na nasz wyczekiwany urlop :) wiec chce byc podobna do ludzi :P jestem optymistycznie nastawiona i wiem ze dam rade ..to juz postanowione aa i mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczeta! Jestem Justyna mam 13 lat. Waze 84 kilo . jestem otyła mam wzrost 166 i chciałąbym schudnąć do ok 60 -65 kg ; ( Nie mam pomysłu jak schudnąć! Nie wiem chciałąm od nowego roku acząć diete kapuścianą. Chciaąłbym abyście mi pomogły ! Miałam skaze białkową jak byłam mała , i nadal lubie jesc słodycze , i musze sobie jakos pomuc! Prosze pomużcie! GG.3158770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitsportok
Witam, nie oczekuje się na datę, nie planuje się od. Już wyżej ktoś napisał i miał racje, to tak jak z papierosami. Ale życzę powodzenia. Jak chcesz trening dietę to pisz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez musze zrzucic kg i najlepiej to wlasnie 20 kg w lutym studniówka myslalam o 13 dniowej diecie ale to za trudna raczej i boje sie jojo a poztym to mało os uzyskuje efekt 20 kg A pracowac nad soba trzba np przy diece dunkana ale niby latwa i zdrowa chyba od niej zaczne :) opstanowienie noworoczne schudnąc i zdrowiej zyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest cos 90 kg przy 182 cm a chcee 70 kg noo to by bylo idealniee ale to duzxo czasu musi minac przy diecie dunkana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do saby
Pracuję od pól roku w kfc, ponad 15 kilo mi zeszło i to bez głodzenia się czy drastycznych diet. Po prostu ciężka praca, dużo wysiłku fizycznego i wystarczy. Oczywiście nie objadałam się jak dawniej, bo od tych wszystkich zapachów zwyczajnie zmniejszył mi się apetyt. Daj sobie trochę czasu. Ja zaczynałam z 92 kg przy 180 a mam już 75:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariete
Hej, chetnie się przyłączę Mam do zrzucenia 15 kg, i od dziś będę stosować się do zdrowego odżywiania + ćwiczenia codziennie minimum 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemchetna
Fitsportok trening dietę? mozesz coś więcej napisac? a jezeli chodzi o temacik to ja tez chetnie sie przylaczę od stycznia, a juz teraz rozpoczynam cwiczenia i 0 słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... dołączam się...a dlaczego dziewczyny nie od dziś? to było by lepsze! po świętach zostało masa smakołyków i co teraz chcecie je zjeść później po sylwestrze też zostaną... jak się odchudzać to od teraz ! mam szczęście bo w domu mam siłownię ale jest zamknięta na klucz i nikt o niej nie pamięta więc za chwilę biorę sie za jej odkurzanie ... posprzątam i zaczynam ćwiczyć :P ja muszę schudnąć żeby mieć dzieci...więc mam podwójną motywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja wam powiem... mam super cwiczenia... boty attact czy jakoś tak można je ściągnąć z internetu...tylko trzeba ćwiczyć rozważnie bo ja naderwałam sobie ścięgno tak mocno ćwiczyłam i powiem wam że przez półtora miesiąca spadło mi 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja kupiłam sobie w necie płyty Taniec brzucha - są to ćwiczenia wzorowane na tańcu brzucha. ćwiczę od poniedziałku - ale kondycja moja równa się zero!!! Zamierzam też pić dużo różnych herbatek bez cukru, zaraz robię liptona truskawkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie sie przylacze nowy rok ma w sobie cos magicznego jakas nadzieje na lepsze jutro dlatego planuja wtedy zaczac nie zamierzam stosowac zadnych diet cud zwisajaca skora i razstepy napewno mnie nie uszczesliwia efekt jojo tez nie mysle o zmianie sposobu myslenia i prostej sensownej diecie na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek :)
JAK FAJNIE ZE JEST NAS JUZ KILKA :) zielona trawko masz racje..ta data jest sama w sobie magiczna :) i dlatego wlasnie czekam do nowego roku co nie znaczy ze teraz mam sie obzerac :P dziewczyny moje dzieci dostaly pod choinke kinekta podlancza sie do xboxsa i porusza sie wlasnym cialem ja dostalam gre ZUMBA i powiem wam ze 5 min wczoraj i wymiekam,a jeszcze kiedys dawalam rade na zywo godzine tancowac.. heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek :)
heheheh to znowu ja!!!! chyba zniknelyscie bo nic nie piszecie :( a ja juz odliczam kiedy zacznie sie moj START!!!! w zdrowsze zycie. tak sobie mysle ze bede prowadzila zeszyt a w nim wszystko co zjadlam danego dnia i cwiczenia ktore zrobilam ,tak zeby miec kontrole.. myslicie ze uda mi sie w 5 miesiecy schudnac 20 kg? chce odzywiac sie zdrowo do konca zycia,ale zalezy mi na zgubieniu tych 20 kg do maja bo wybieramy sie wtedy na urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek :)
gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ciagle zagladam narazie jest spokojnie uwaznie czytam ksiazke south beach chce zaczac z ta dieta wydaje mi sie stosunkowo prosta i najbardziej realna mam do zrzucenia ok 25 kg dokladnie napisze 1.01 troszke mnie to przeraza ale mam tez swiadomosc ze dluzej tak sie nie da truje swoj organizm kazdego dnia hektolitrami coli niepotrzebnymi slodyczami koszmarnym zarciem prubuje sie odpowiednio nastawic do diety wiem ze najwiekszym problemwm jest cola jestem od niej uzalezniona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek :)
dziekuje dziewczyny ze jestescie :) zielona trwako,wiem co to znaczy pic coca-cole bo jeszcze 2 lata temu byla dla mnie jak narkotyk..musialam wypic chociaz szklanke dziennie bo nie moglam wytrzymac dzis pije ja naprawde sporadycznie...raz w miesiacu czasem nawet nie.... woda to najlepszy napoj swiata :D a od coli odrzucilo mnie kiedy 2 lata temu bylam na zakupach i kupilam wlasnie 2 cole 2 litrowe ..kiedy polozylam je na tasme w sklepie jedna z nich byla przedziurawiona i pryskala na cale moje zakupy...kiedy poczulam ten smrod jaki lecial z tej butelki przez pol roku odrzucilo mnie od tego napoju...na sam widok mnie cofalo...uwierz mi ...zapach z tego byl jakbys zmieszala 10000 perfum...ochyda dzis juz jej nie pije z takim pragnieniem jak kiedys..poprostu moge bez niej zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to straszne swinstwo czytalam jak rujnuje organizm niestety nie poskutkowalo kiedys udalo mi sie obyc bez niej ze dwa tyg.jak potem sprobowalam tak na trzezwo fakt straszne swinstwo nie moglam zrozumiec jak mozna to lubic ale potem sprobowalam kolejny raz i juz bylo po mnie tak to bywa z uzaleznieniami trzeba rzucic raz definitywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek :)
a wiesz...ja odwrotnie,juz sie nie moge doczekac :) jeszcze od wczoraj mam problemy z zoladkiem wiec oczyszczenie organizmu jak najszybciej mi sie przyda dziewczyny pamietajcie..dieta ma nam sprawiac przyjemnosc...nie mozemy sie katowc...musimy nastawic sie psychicznie pozytywnie,bo inaczej bedzie ciezko damy rade :) ja obiecuje ze na koniec wkleje swoje zdjeice przed i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorek :)
zielona trawko ile masz lat? z jaka waga walczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×