Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona ;)

Jak się pozbierać??

Polecane posty

Po prawie 5 latach związku zostawił mnie... ot tak. Jak się pozbierać? Nie radzę sobie ... Chciałabym umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaraj się przetrwać do jutra. :) Z kązdym dniem będzie lepiej choc początki będą trudne, bolesne i smutne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
alez kolezanko wymyslilas .Przez kogo? Jesli ktos chce odejsc -droga wolna. To nie sa kajdany u nog. Bylo -minelo. Co fajne -trzeba zapamietac.Reszte zakopac. Duzo pracy, zajecia, rodziny , przyjacil i masz balsam na pekniete serce. Sklei sie , jesli mu dasz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z każdym dniem jest gorzej. Brakuje mi go na każdym kroku. Każda piosenka mi o nim przypomina. Zdjęcia... dosłownie wszystko. Nie jem, nie śpię, płaczę. Ile tak można? Mieliśmy wziąść ślub, mieć dzieci... A tu... pustka. Już nigdy nie zaufam facetowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaufasz, będzies zmiąła suknie z welonem i stadko rozbrykanych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodziłam tez przez to...byłam z facetem razem 6 lat, zareczeni bylismy..Pół roku wyjete z zyciorysu..nie ma dnia zebym o nim nie myslala a minelo juz 8 miesiecy. Na kazdego kolejnego patrze z podejrzliwoscia i tez przez to ostatnio przegapilam zwiazek z naprawde fajnym facetem...wszystko spierdolilam. Na to nie ma rady...kazdy inaczej przezywa boł. Ja nie jadlam, nie wychodzilam nigdzie. Gdyby nie kumpela, mama i kuzynka zapewne nie pisałabym tutaj teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mnie zostawił
po 8 latach,też bez słowa wyjaśnienia... żyć się nie chce,ale przecież trzeba:( 3maj się ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa. Mam nadzieję, że będzie tak jak piszecie. I mam nadzieję, że ten ból szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moim zdaniem... Najlepsze, co możesz zrobić, to znaleźć kogoś, kto kocha cię taką, jaką jesteś. W dobrym czy złym nastroju, ładną czy brzydką, przystojną, jaką byś nie była. Właściwa osoba nadal będzie uważała, że z dupy świeci ci słońce." Juno Chyba muszę tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×