Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tereska @

PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB

Polecane posty

myszk@ jesli po 2h nie ma postepu z porodem idziesz na CC. Lekarz zleca w takich sytuacjach odrazu cesarkę. Położna mi tak powiedziała w czasie mojej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszk@ jesli po 2h nie ma postepu z porodem idziesz na CC. Lekarz zleca w takich sytuacjach odrazu cesarkę. Położna mi tak powiedziała w czasie mojej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszk@ jesli po 2h nie ma postepu z porodem idziesz na CC. Lekarz zleca w takich sytuacjach odrazu cesarkę. Położna mi tak powiedziała w czasie mojej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszk@ jesli po 2h nie ma postepu z porodem idziesz na CC. Lekarz zleca w takich sytuacjach odrazu cesarkę. Położna mi tak powiedziała w czasie mojej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Czy ktoś zna nowe miejsce przyjmowania pacjentów i tel dr Baliśa? Dzwoniłam do Bimedu już tam nie przyjmuje. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca-sierpień
Żywiec, ul. Węglowa-Rejestracja 517-627-860. wtorki i czwartki dzwoń po 13. o bielsku była mowa w topiku (strona wcześniej) a w Żywcu chyba też udzielą info na temat Bielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca a sierpień tuż tuz. czekamy na Ciebie, aby przywitać Cię w klubie mamulek.... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,jestem nowa akurat na tym forum.Nie ukrywam, iż od kilku miesięcy czynnie udzielam sie na innym,na które Was serdecznie zapraszam:) Mamy tam swoją "paczkę" młodych i przyszłych mam z Bielska i okolic, dzielimy się różnymi doświadczeniami w wychowaniu dzieci, ich pielęgnacji, piszemy dużo o porodach które przeszłyśmy itp.więc zapraszam :) Podaję link : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1971842 Co do Balisia,ja chodziłam do niego całą ciążę, poród też on odbierał, w szpitalu na Wyspiańskiego. Po porodzie wypalał mi nadżerkę, w sierpniu idę na kontrolę. Polecam go z czystym sumieniem. Jest świetnym lekarzem,do tego z niezłym poczuciem humoru i nawet największą panikarę na podbeskidziu, czyli mnie,potrafił zawsze rozśmieszyc i uspokoić gdy zadawałam sty tysięcy pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabb
czesc dziewczyny,zostal tu poruszony wątek porodu rodzinnego,powiedzcie mi czu płaci się za niego?powiem szczerze ze jestem coraz bardziej przerazona tym wszystkim a to jest moja druga ciąża(poród cc ). pierwszy poród w Krakowie bo tam mieszkałam i niemiałam takiego dylematu gdzie rodzic i poród rodzinny był za darmo,teraz nastawiam się na Wyspiański (miał byc Esculap).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam 100 zł za poród rodzinny na wyspianskiego. Nie jestem szczerze mówiąc zadowolona z tego szpitala i gdybym rodziłą 2 raz to chyba wybrałabym Eskulapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabb
już mam wode z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca-sierpień
atena35- oj bardzo bym chciała już być mamusią :) trzymajcie kciuki, bo zaczynam się bać. Jak do tej pory byłam nastawiona bezstresowo to z upływem każdego dnia panikuję :( a mojemu mężowi już brakuje sposobów na uspokojenie mnie... ale na świętą cierpliwość do mnie. Jak poradzilyście sobie z biustonoszami do karmienia?? zamierzam karmić jak najdłużej będę mogła ale bielizna do tego przeznaczona ma ceny kosmiczne a tylko dlatego, że nazywa się "dla karmiących". Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca-sierpień Ja miałam dwa bawełniane na zmianę. Jeden kupiłam w Carrefourze z firmy canpol za 5 zł:) Normalnie kosztuja ok 35 zl ale byla jakas promocja. Drugi zakupilam w Fashion House w Sosnowcu w sklepie Triumph za jakies 30 zl. Widzialam tez w sklepie na moim osiedlu niedrogie, takze trzeba poszukac i napewno znajdziesz cos niedrogiego. Maly ma 2,5 m-ca, a ja niestety juz nie karmie:( Jakby ktoras chciala to mam do sprzedania mało uzywana butelke firmy Medela - taka specjana, gdy karmi sie piersia oraz laktator reczny Tommy Tippee. Mój mail: bizerta@interia.pl. Oczywiscie zycze Wam dlugiego karmienia tylko piersią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszk@
ja dlatego pytałam czy cesarka na życzenie kosztuje w szptialu, bo mój lekarz mnie pytał jak chciałabym urodzić i się zastanawiam, czy jakbym mu powiedziała że cc to czy by mi powiedział że za to muszę zapłacić.... Ja już też odliczam. Termin na pierwszy tydzień sierpnia. tak bardzo chcialabym mieć to już za sobą.... Ja kupiłam biustonosz do karmienia w blanca baby za 25 zł. więcej nie kupowałam bo jak nie będę miała pokarmu to szkoda kasy wyrzucać, a jak pokarm będzie to wtedy zaopatrzę się w większą ilość porządniejszych ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca-sierpień
myszk@ - bardzo dziękuję za tą informację :) napewno się do nich wybiorę. Jeszcze raz dziękuję :) jeśli Cię maluszek przetrzyma do trzeciego tyg sierpnia albo ja wcześniej się wybiorę to się spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamy:D Mam pytanie i proszę o pomoc z Waszej strony. Mianowicie CZY w szpitalu na Wyspiańskiego rodząca dostaje znieczulenie ZZO na życzenie? Odpłatnie tudzież nie? Bo wiem, że w wojewódzkim nie ma na to szans...a o Eskulapie jakoś nawet nie wyślę...nie lubię być traktowana jak towar:O I jeszcze jedno...na Wyspiańskiego pracuje podobno dr Stolecki, czy któraś z Was rodziła może na jego dyżurze? podobno jest cholernie dobry, ale potrzebuję trochę więcej info. Z góry dzięki wielkie i pozdrawiam serdecznie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszk@
Na Wyspiańskiego każdy lekarz jest dobry. Wystrzegaj się tylko ordynatora ;) choć nawet o nim słyszałam wczoraj nawet bardzo dobre opinie od dwóch jego pacjentek. Ale generalnie ja bym się go wystrzegała. Czy trafisz na Stoleckiego, czy Lasatowicza, czy Balisia, czy Korzeniowską to są nawziska które mogę spokojnie polecić. Nie ma szans na znieczulenie ZZO (jedynie przy cc - wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka77
Dziewczyny przepraszam ze sie tak dlugo nie odzywalam, ale nie przyszlo mi zadne powiadomienie na maila ze ktos sie tu odzywal ;) Bardzo dziekuje za wszystkie gratulacje ;) oczekujaca-sierpień nie placilam nic za porod rodzinny. placilam tylko poloznej ;) tatus moze byc na sali jak dlugo chce. jak uzna ze juz dosc zawsze moze wyjsc, przeciez nikt go na sile tam nie bedzie trzymal ;) moj m. wytrzymal do konca ;) hehe Co do biustonosza - ja kupilam w h&m, ceny nawet przystepne ;) kaba@ Z przyjeciem nie mialam problemu, ale powiem Ci ze bylo b. duzo rodzacych i polozna mi powiedziala, ze gdyby nie chcieli mnie przyjac to mam dzwonic do swojego gina, ktory tam pracuje. Mialam szczescie, bo akurat jak przyjechalm do szpitala to on mial dyzur, wiec mnie przyjal bez problemu ;) Ja poszlam na porodowke od razu, ale potem musialam sie wrocic na ip, zeby wypelnic wszystkie dokumenty ;) smyk123 Z polozna bylam umowiona. zadzwonilam do niej rano, kazala mi jechac do szpitala na ktg. po badaniu i stwierdzeniu ze zostaje juz na porodowce jej kolezanki same po nia zadzwonily ;) zjawila sie bardzo szybko i byla ze mna do konca i powiem ze nie zaluje tych pieniazkow. myszk@ Nie mam pojecia jak to jest z cesarka, ale wydaje mi sie ze jesli masz wskazania do cc i umowisz sie ze swoim lekarzem to on ci ja zrobi chyba bezplatnie. annabb Ja nie placilam nic za porod rodzinny, tylko oplacilam polozna ;) polecam szpital jednak, po tym co slysze o eskulapie, ze np wypuszczaja do domu dzien po cc... nigdy bym sie nie zdecydowala tam rodzic.opieka na wyspiana jest na prawde dobra. DziadekJacek Niestety nie ma zzo ;( a przydaloby sie, hehe. Ja juz zapowiedzialam mezowi ze kolejne dziecko dopiero jak w szpitalach bedzie zzo. A my z malenstwem w domku cieszymy sie soba. tylko pogoda nas nie rozpieszcza. Mala jest bardzo bardzo spokojna, nie placze wogole, az sie martwie czy na pewno z nia wszystko ok. Tylko je i spi i wydala. Czasem tylko zakweka... Moj maz mowi, ze u nas dalej jakby dziecka nie bylo... trzymam za Was dziewczyny, zebyscie szybko i bezbolesnie przeszly porod i juz mogly sie cieszyc bobaskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca-sierpień
dziękuję za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka77
Nie ma problemu ;) Jakby co to piszcie, pytajcie poki pamietam hehe bede zagladac tu czesciej ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszk@
Powiedzcie mi jak nazywa sie lekarz z wyspianskiego po40tce ciemne wlosy z wasikiem?i taka mloda lekarka blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iz27
Witam serdecznie, czy posiadacie może nr tel. kom. do dr Balisia, bardzo mi zależy na pilnym kontakcie. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitaa
Witam! Mam pytanie do dziewczyn, które rodziły na Wyspiańskiego z położną. Czy "rozliczałyście" się z nią po porodzie, czy część przed-reszta po? Jak to wygląda? Ja umówiłam się z moją położną na spotkanie wstępne w szpitalu, możecie mi napisać gdzie to się trzeba udać, bo ja ofiara nie zapytałam, a nie bardzo się orientuję. Sam szpital wiem gdzie się znajduje ale reszta???Dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowita Za poród zawsze płaci się po wszystkim. Na rozmowę przedporodem musisz zadzwonić do swojej położnej i zapytać czy weżmie cię na rozmowę do sali badań przed porodem czy gdzie indziej. Każda położna może mieć swoje kryjówki. Rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena 35
Bardzo dziękuję za odp:) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitaa
atena 35 Bardzo dziękuję za odp. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja tez już po wszystkim 28 lipca w szpitalu na wyspianskiego przyszedł na świat mój synek- 3050, 10 pkt Rodziłam sama bo sala do porodów rodzinnych była zajęta przez 16 godzin i przez cały dzień nie było szans na rodzinny, a nie było tak źle bo byłam sama na tej dużej sali. obsługa w szpitalu - od lekarzy, przez położne- SUPER - sala trzy osobowa nr 17 na przeciw noworodków. Teraz już jesteśmy w domu synuś je śpi i robi kupi na okrągło. Ktoś pytało panią doktor młodą blondynkę to Pani Ania była przy moim porodzie ma podwójne nazwisko jak sprawdzę w książeczce to napiszę- super lekarz. pozdrawiam wszystkie mamy te tulące swoje skarby i te oczekujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka77
Kaba Gratulacje!!! witamy synka po drugiej stronie brzuszka ;) jowitaa Z polozna rozliczasz sie po ;) tak jak atena napisala musi Ci powiedziec gdzie masz przyjsc na spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×