Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niezapominajka1

Czy bawicie sie w słanie byłym zyczeń ?

Polecane posty

Cześć:) Jestem tu nowa;) jakis mc temu rozstalam sie z chłopakiem...ja zerwalam z przypływie emocji bo czesto mial malo czasu dla mnie...po tygodniu sie spotkalismy na oddanie rzeczy(chyba chcial sie pogodzic,ale ja powiedzialam ze ,,i tak sie nieuda''i załowalam tych słow bo nastepnego dnia napisal ze wie ze kocham ale neichce bym cierpiala,chce mnie wspierac,cche miec kontakt ale...(on nigdy ze mna niezrywal to taki typ dobrego bezkonfliktowego chlopaka tylko ja byłam ta nieustabilizowana emocjonalnie).ja powiedzialam ze jest dorosly-jego decyzja...powiedzial tylko ze ,,to nie pozeganie na zawsze...juz nieodpisalam mu i koniec-ja sie nieodzywalam on tez nie-)minoł mc w wigilie i o dziwo sam wysłał mi zyczenia światecznne,zostawil buziaczka...ja mu odp na zyczenia za jakis czas...to jeszcze mi odpowiedzial ,,dziekuje slicznie za zyczenia:*:)'' nieweim czy on szuka jakiegos kontaktu czy to byly zwykle zyczenia z buziaczkiem.jak to u was wyglada?ja np wiem ze ja niemialam slac zyczen do niego..stwierdzilam ze skoro niekontaktujemy sie to zyczen tez niebedzie...czekam na odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×