Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XanulaX

Szpital w POLICACH. Czy jest jakaś mamuśka która tam rodziła?

Polecane posty

Gość nie rodziłam ale lezałam
1. dosć silny nacisk na rodzenie naturalne. cesarki tez robią, ale tak już w ostatecznosci. 2. SILNY nacisk na karmienie naturalne. 3. dobra opieka połoznych po porodzie, przychodzą dosć czesto na sale, wiekszosc jest bardzo mila. 4. troche gorzej z lekarzami - do jdnej kolezanki w dniu wpisu na ostateczną kontrolę pediatra...zapomniał przyjsc. czekała czekała w koncu sama po niego poszła i dostała zjebkę ze czemu sie nie upomniała, pani doktor o wszystkich pamietac przeciez nie moze... :/ 5. znieczulenia do porodu naturalnego nie dają. pytaj jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka już parę lat temu tam rodziła więc za dobrze nie pamiętam, a nie wiem czy w styczniu tam akurat będzie rodzić. ja się tak właśnie zastanawiam nad Policami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rodziłam ale lezałam
ja też sie bardzo zastanawiam, mimo iz ju bylam zdecydowana. niestety kiedy w ciągu tygodnia pięciu różnych lekarzy mialo inne zdanie co do tego co ze mna jest i czy to powazne czy nie i co ze mna zrobic - zwątpiłam. ale położne przewaznie mile, fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było jakby kuzynka leżała, to zrobiłabym obczajkę :D jak była porodówka na Unii to wszyscy sobie bardzo chwalili. do Zdroi mam za daleko, a na Pomorzanach nie chcę, bo tam pracuję moja była teściowa :D jeszcze mi dziecko ukatrupi ;) a Ty gdzie rodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rodzilam ale lezalam
jak wyzej, jeszcze nie rodzilam, na razie lezalam na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×