Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Ktoś coś o tym słyszał?

Polecane posty

Gość harsh is dead
jeden z "kontrowersyjnych" tematów, co do których nikt nic nie wie na pewno. Chyba nikt nie przeprowadził żadnych rzetelnych badań klinicznych w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc tez byl taki patent,ze facet wynalazl lek na raka,ktory go calkowicie eliminuje,ale koncerny nie chcialy go kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam. Jak matka zachorowała, szukalam, czytałam łapałam się każdej informacji. Szkoda,że 3/4 z nich to fikcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ogladalam program o kolesiu z niemiec,ktory zrobil kielbase bez tluszczu,ale taka prawdziwa,nie zredukowana,tylko z czystego miesa i tak zmienil uklad protein w kielbasie,ze zatrzymywala wode w srodku i byla tak samo smaczna jak ta tlusta.zadna masarnia nie chciala kupic jego patentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harsh is dead
wszystko można kupić ;) ostatnio poszłam do apteki po środek przeciwzapalny, a farmaceutka chciał mi sprzedać jakieś kropelki homeopatyczne, prawie ją wyśmiałam. w sprzedaży jest masa produktów o niepotwierdzonym działaniu. Podobno nawet rutinoscorbin nie został jeszcze przebadany klinicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem. Poza tym jakiś włoski naukowiec też w latach '60 prowadził dość zaawansowane testy na myszach i na ludziach z jakąś substancją (nie pamiętam nazwy w tej chwili). Osiągnął bardzo obiecujące rezultaty, u większości chorych na raka udało się zatrzymać postęp choroby, a u ponad połowy odwrócić proces aż do pełnego wyzdrowienia. Po czym... koncerny zadbały, by go przyciszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×