Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamargarett

10 kg damy rade!!!!

Polecane posty

Hej Dziewczyny, nowy rok to taka symboliczna data, wiec myśle ze 1 01 11 to idealna data na powiedzenie sobie od dziś koniec trzeba coś zmienić. Proponuje od najtrudniejszego a zaraz najłatwiejszego czyli koniec z słodkimi przekąskami czekoladzie, batonikom i innym kusicielom mówimy NIE :) co wy na to ?? A i jeszcze jedno z jakich rejonów Polski jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini ratka
każdy mi mówi, że przytyłam, więc mam dość wysłuchiwania tego i schudnę choćby nie wiem co!!!;D PS. jestem z górnego śląska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak tam? wybieracie się na Sylwestra. Ja mam dopiero na siódmą. Dzisiaj dobrze nawet się nie objadłam. Cwiczyłam godzinę w tym 300 brzuszków, hantle i skakanka i byłam na półgodzinnym spacerze. Chce jeszcze zapisać się na fitness albo siłownie, jeszcze zobaczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny?? Ja mimowolnie rozpoczęłam ten rok od diety a właściwie od głodówki ( grypa żołądkowa). To odchudzanie mimowolne ale zawsze to jakieś :) wole znaleźć jakieś plusy tego mojego cierpienia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiczna data i co?? Nikt nie pisze czy coś działa czy nie... Ja się staram jak moge. Trochę jestem osłabiona przez chorobe ale w sumie jak już powiedziałam że się odchudzam to trzeba sie trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×