Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Powieddddzcie

Czy jest tu ktoś kto dokonał aborcji a nie żałuje?

Polecane posty

Jak to nieadekwatne? Kwestia światopoglądu? Żartujesz? Aborcja to kwestia światopoglądu? Czyli pozbawianie życie, to jest dla ciebie światopogląd? Ręce mi opadły To jest życiowy wybór, a nie światopogląd. Czyli każdy, kto dokona morderstwa, kradzieży, defraudacji, itp będzie mógł powiedzieć kradnę, zabijam, oszukuję bo taki mam światopogląd. Naziści też mieli światopogląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie ładnie tak
komus złorzeczyć wojownik - uwazaj zeby kiedys tobie cos złego sie nie przytrafiło nie zycz drugiemu co tobie nie miłe a ty facet - ginekolog nie rób sie taki swiety a poziom twojej wypowiedzi daleko wybiega od człowieka inteligentnego po studiach - akurat lekarz nie ma nic lepszego do roboty jak szperac na kafe widocznie nie masz co robić a ciagle płaczecie o zarobki jak to mało macie - wez sie lepiej do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się sobą a nie moim
falea nie przekręcaj,.To jest kwestia światopoglądu, chociaż Ty inaczej myślisz. Dla mnie zapłodonione jajo to zapłodnione jajo a nie dziecko i cała podana prze ciebie otoczka to czysta demagogia.Daj ludziom prawo do własnego zdania. Jak pisałam wczesniej nawet ustawodawca ma w tym względzie niejasności, skoro aborcja nie jest w kk tym samym co morderstwo.To jest bardzo delikatna materia i każda demagogia sprowadza taką dyskusję do absurdów i inwektyw z obu stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
nie każdy ginekolog jest taki sam ja akurat nie placze ze mi mało placa bo mam wlasną prywatna klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
jak zaczyna już bic serce dziecka w 8 tygodniu to juz jest dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się sobą a nie moim
dla ciebie dziecko, wg prawa to nie jest dziecko, bo nie ma odrębnych praw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się sobą a nie moim
oszcędź sobie inwektyw bo dajesz tylko dowód swojego ciaśniactwa umysłowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
wy zabijacie swoje dzieci i nikt wam z tego nic nie robi a ja bym z checia pozabijał was i tezby mi nic nie zrobili bo bym was usunął z tego świat prawda do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak masz
swoja prywatna klinike to spadaj dupku do ciezarnych tam prawic swoje morały akurat ci wierzymy młokosie jeden, ile masz lat 26 za mało jeszcze wierz o zyciu palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
nie ma co tu pisac bo ty jestes pusta chyna sie już leczysz psychiatrycznie co a jak nie to zrób to jak najszybciej bo zaraz bedzie zapuzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
1984 to nie jest mój rok urodzenia pusta bezurzyteczna kobieto az tak cie to boli rusza co wspomnienia powrócily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajmij się sobą a nie moim
ale na naukę ortografii nigdy nie jest za późno panie lekarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
i nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komus złorzeczyć wojownik - uwazaj zeby kiedys tobie cos złego sie nie przytrafiło nie zycz drugiemu co tobie nie miłe a ty facet - ginekolog nie rób sie taki swiety a poziom twojej wypowiedzi daleko wybiega od człowieka inteligentnego po studiach - akurat lekarz nie ma nic lepszego do roboty jak szperac na kafe widocznie nie masz co robić a ciagle płaczecie o zarobki jak to mało macie - wez sie lepiej do roboty" Slucham do kurwy nedzy? Wiesz po co sa te znaczki " " ? To nie byly moje slowa i sam je skrytykowalem. Naucz sie czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak masz
facet piszesz ze uratowałes 15 dzieci - to moze sie pominałes z powołaniem dupku trzeba było na ksiedza a takie bzdety to opowiadaj sobie swoim pacjentkom medyku od s iedmiu bolesci ,palant jestes i tyle a swoje morały i filmiki to sobie wsadz do dupy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
BOLI CIE AŻ TAK BARDZO CO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak masz
nic mnie nie boli palancie bo nie ma co - jedynie to ze mamy takich dupków w słuzbie zdrowia jak ty , nedzna kreaturo idz spełniac swój obowiazek bo w koncu za cos musisz zyc a nie prawic nam tu bzdety , myslisz ze nam zaimponowałes prywatna klinika hahaha strasznie ci zazdroscimy doktorku tylko czego mały rozumku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nie ma co bolec, bo utracilas wrazliwosc. Teraz bedziesz stwarzala jakies marne pozory swojej moralnosci. Aha i ktos tu jeszcze faceta pojechal o to ze pisze z bledami, nie ma to jak zarzucac komus cos a ... "ile masz lat 26 za mało jeszcze wierz o zyciu palancie" wierz? chcesz go do wiary zmusic czy jaki chuj? Bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie
do wojownik przepraszam faktycznie nie doczytałam zwracam honor - troche mnie poruszyło to ze zyczy sie komus by nie miał dzieci - jeszcze raz sorki a do lekarza - wstydziłbys sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyznaje
Dajcie spokoj, jaki z niego lekarz. Pewnie jakis robol na zasilku,a tutaj sie lekarzem mieni, zeby zyskac autorytet do wypisywania swoich bzdur. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dajcie spokoj, jaki z niego lekarz. Pewnie jakis robol na zasilku,a tutaj sie lekarzem mieni, zeby zyskac autorytet do wypisywania swoich bzdur. " Oceniasz wartosc czlowieka przez to jaka ma prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
???????? boli cie to że ktos ci prawde napisał czy to że usunelaś dziecko co moglas zdechnąc na tym stole jak te dziecko co zabiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1984
na tym forum są kobiety które bardzo sie podniecaja tym faktem że zabily wlasne dziecko WIELKIE BRAWA DLA WAS KOBIETY GRATULUJE ODWAGI I GŁUPOTY. \ WIECIE CO JAK SIE TU TAK BARDZO CHWALICIE ZE ZABILIŚCIE SWOJE DZIECI TO WESCIE MIKROFON I OGŁOŚCIE TO CALEMU ŚWIATU I POKARZCIE TWARZ TYM LUDZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz sie zlecialy moherki
"puzno" "ludzia" - z ciebie taki lekarz jak z koziej dupy traba:D wracaj dziecko do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmij się sobą a nie moim - demagogia? Bzdura. A miej sobie własne zdanie, czy ja bronię? Absolutnie, jeśli o mnie chodzi, to możesz usuwać co miesiąc, jak i każda inna kobieta. Mnie się nie podoba, że robicie z tego temat do przechwałek i próbujecie innym udowodnić, że to nic takiego. No fajnie, jak dla Ciebie to nic takiego, ale po co tym publicznie epatować? Komu ma to pomóc? Chcesz udowodnic kobietom, które psychicznie wysiadły po zabiegu, że to nic takiego? Wskazać problem? Tak, owszem, ja właśnie w tym widzę problem. Jeżeli moja przyjaciółka by mi butnie oznajmiła, że pozbyła się problemu, to nie byłaby już moją przyjaciółką i nic na to nie poradzę, natomiast jeśli by powiedziała, że musiała poddać się aborcji i jest jej z tym bardzo źle - zrozumiałabym. Ale żeby się cieszyć z tego? Właśnie tego nie potrafię zrozumieć. I faktycznie takie dyskusje jak powyżej do niczego nie doprowadzą, a już szczególnie obrzucanie się inwektywami, bo niby jak w taki sposób? Moja racja jest najmojsza? Co chcecie udowodnić, że jeden jest głupszy do drugiego? A kto ma przyznać rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyznaje
Co Ty wojowniku pieprzysz mi tu o wartosci? Nic takiego nie napisalam,ale zinterpretowales sobie to widze po swoemu. Mialam na mysli, ze nasz rzekomy lekarz ma styl wypowiedzi pasujacy raczej do robola, niz oczytanego, wyksztalconego lekarza. Wnioski juz sam sobie wyciagnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×