Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Powieddddzcie

Czy jest tu ktoś kto dokonał aborcji a nie żałuje?

Polecane posty

Gość totalna bzdura z tym lekarzem
jaki z niego lekarz - a propos lekarzu chyba składacie przysiege Hipokratesa macie chyba leczyc nie szkodzić wiec jak sie ma wykonanie aborcji przez lekarza do przysiegi - wiec zostaw sobie madrosci dla siebie , krytykujesz tu kobiety wyzywasz od najgorszych a moze zacznij od swojego srodowiska praw morały swoim kolegom po fachu bo w koncu oni rowniez za wspólwinni skoro decyduja sie na zabieg uczestnicza w tym tak samo , wiec nie praw tu morały bo swiatek lekarski tez pozostawia wiele do zyczenia a niejeden z twoich kolesiów po fachu ma niejedna aborcje na swoim koncie - wiec moze zacznij od nich popaprancu - lekarz jak z koziej dupy trabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryffaa
jestem osobą wierzącą ale absolutnie nie praktykującą , w tym roku w kosciele byłam raz na ślubie kolezanki , ale nigdy bym nie zabiła dziecka .. swojego ... Teraz mówie jako kobieta i jako matka , bo to co kościół klepie mnie nie interesuje. Wydaje sie wam że 6 tygodniowy płód nic nie czuje ? Czuje , biorac tabletki na poronienie , czy skrobiąc się mechanicznie , zadajecie niesamowity ból dziecku , które ma już serduszko , ma zaczątki nerwów , w 7 tygodniu ma oczy usta , język , ma swój układ krwionośny , ręce i nogi , jest małym człowiekiem , któremu brutalnie przerywa życie osoba którą te dziecko kocha najbardziej na swiecie, od której jest zależne najpierw poprzez pępowinę, a potem dotyk , zapach, głos ... Kobiety które dziecka nie planują najczesciej dowiadują sie o ciaży własnie ok. 6-8 tygodnia , jak mozna swoje egoistyczne pobudki postawic ponad ludzkie życie ... Ja matką polką nie jestem , ale nawet jakbym była na skaru nedzy i była w trakcie robienia 5 fakultetów na studiach - nie decydowałabym o przerwaniu życia swojego dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ok , cały problem
z obrońcami zycia jesttaki, że próbują SWOJE POGLĄDY i SWÓJ SPOSÓB na zycie i sumienie wciskać innym. Ja ciebie do aborcji nigdy w życiu nie namawiałabym a Ty odwal się od mojego sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usunęłam, superulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka w Indiach
wyrzuciła z okna chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purenatuale
ja usunełam i bardzo załowałam, byłam w głebokiem depresji i zaczynały się myśli samobójcze teraz jestem matka jednego dziecka, ale uważam że kobieta ma prawo o tym zadecyodwać czy urodzić czu (jesli jest jeszcze czas) usunąć zarodek. To kobieta poświeca swoje ciało na ciąże, to kobieta wychowuje to dziecko,. w razie kłopotów z partnerem to dziecko zostaje przewaznie z matką. Jestem za aborcją mimo, że sama jej dokonujac nie wiedziałam, że zniszczy mi wiele miesięcy życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja na ten temat zawsze bedzie przebiegala w otoczeniu bardzo skrajnych emocji i trudno sie temu dziwic. Osobiscie nigdy nie dokonalabym aborcji, ale tez nie moge powiedziec ze gardze kobietami ktore sie na to zgodzily, nie wydaje mi sie zeby byl na swiecie ktokolwiek kto decydujac sie na aborcje zrobil to z lekkim sercem, czasem zycie "wybiera" za nas. Można wytykać ze trzeba bylo pomyslec o antykoncepcji, ale tak naprawde to czy wszystkie jestesmy takie super odpowiedzialne i takie myslace o konsekwencjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkkaaa111
Ja obecnie jestem w nieplanowanej ciąży (7 tydzień), za tydzień zaczynam nową pracę, nie wiem co będzie, ale wiem że skoro jestem na tyle dorosła aby współżyć to muszę być również odpowiedzialna za kogoś, kto może z tego współżycia "powstać"... Miałam mnóstwo planów, dopiero skończyłam studia i za tydzień zaczynam pracę w zawodzie, ale nie przeszlo mi przez myśl, żeby usunąć powstające we mnie nowe życie... Nie wiem jak dalej się moje życie potoczy, ale wiem, że jest mnóstwo osób które starają się latami o potomka, a więc wolę należeć do osób, które zaszły wcześniej niż planowały niż do oczekujących na ciążę od kilku lat... Ja nie wyobrażam sobie abym mogła usunąć ciążę, ale absolutnie nie potępiam osób, które zdecydowały się na aborcję. Łatwo jest powiedzieć: "jest tyle możliwości: adopcja, rodziny zastępcze itp". Tylko ile tak naprawdę dzieci jest w rodzinach zastępczych a ile w przepełnionych domach dziecka, bez szans na rozwój, edukację... Mam sąsiadów, którzy mają piątkę dzieci, które zostały im odebrane (rodzina patologiczna, kobieta piła i zapewne ćpała w każdej ciąży), dzieci na 100% nie będą się normalnie rozwijać, nie mają domu, mieszkają w placówce z obcymi ludźmi. Dwa tygodnie temu ta dziewczyna urodziła szóste dziecko.... Wiecie co, jak patrzę na nich to mi się niedobrze robi, w takich przypadkach to nawet nie jestem za aborcją ale za kastracją... A z adopcją też nie jest tak łatwo, moja przyjaciółka z mężem przez rok jeździli na specjalne kursy, teraz rok czekają na noworodka... Dlatego nie oceniajmy nie znając sytuacji, ja nigdy w życiu nie pomyślałabym że kiedykolwiek będę za aborcją, bo sama nigdy bym się na nią nie zdecydowała , ale patrząc na sąsiadów, którzy zrobią sobie jeszcze z czwóreczkę dzieci chorych na FAS to najchętniej bym tej Pani co nieco podwiązała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purenatuale
własnie to mnie najbardziej wnerwia, jak prawia morały " ja miałam dramatyczna sytuacje a jednak przez sekudne nie pomyślałam o aborcji" a ja pomyslałam! niektore z Was myśla, ze decyzja o aborcji to jest takie byle co, hop siup i juz - po wszystkim. Ja myslalam o tym przez 2 tygodnie, tydzien nie spałam, biłam sie z myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszę się, że usunęłam,
spałam spokojnie, nigdy nie miałam depresji, życie stało się dla mnie łatwe, nie zazdroszczę dzieci innym, nie muszę nic robić wbrew sobie, dużo lat minęło, jestem taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała istota
Zawsze uważałam, że kobieta powinna decydować czy urodzic dziecko. Gdy moja córcia zaszła w ciążę sledziłam z nią rozwój dziecka. Co tydzień sprawdzałysmy ile powinno wazyc , jak wygląda. Od samego początku jest małą istotką. Nie wyobrażam sobie "usuwanie tej istotki po kawałku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezzz
ja własnie straciłam moją upragniona i wyczekaną ciąże,w 9 tyg okazało sie ze nie bije serduszko!!! a taka menda jedna z drugą zabije to biedne dzieciatko,i nie ma wyrzutów sumienia!! to zwierze jest nie człowiek!!a przepraszam Nie zwierze POTWÓRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezzz
A PO DRUGIE TEN TEMAT NIE POWINIEN BYC ZAMIESZCZONY NA TYM DZIALE POWINIEN POWSTAC NOWY CIĄŻA,MORDERSTWO,WYRZUTY SUMIENIA,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej nie moze byc
purenatuale o jej biedaczko tydzien nie spałas i biłas sie z myslami!!współczuje naprawde!!11 ja bym juz chyba spokojnie nie zasneła do konca mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
KOCHANA MOHEROWA POLSKO!! Edukacja seksualna- NIE! Antykoncepcja- NIE< NIE< NIE! (szatan, zabijanie dzieci!!!!!!!!!!) Aborcja- NIEEEEEEEEEE Aborcja dla ofiar gwałtów- NIE!!!! Niech żyje z dzieckiem poczętym brutalnie i w obrzydliwy sposób! NIech straci życie poświęcając na tak skrajnie nie chciane dziecko! Pomoc finasowa i zdrowotna dla samotnych matek- NIE!!!! Pomoc dla chorych i nie pełnosprawnych dzieci- NIE!!! Wkoncu mozna w TV błagac o datki!!!! Piperzony , zacofany kraj!!! Lepiej jak potem patole utopią w beczkach i wyrzucą do śmieci!!!! Kurwa! Rzygać się chce od takich wpisów! Polki moralizatorki będą mówić co ktoś ma robić ze swoim życiem! Po przyjściu na świat, po pierwszym oddechu i otwarciu oczu już tu jest, jest dziecko. Póki jest embrionem kobieta nosząca go w brzuchu ma prawo decydować o tym co lepsze będzie dla niej i tego dziecko po urodzeniu. Sio kury domowe do kościoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację ehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego w Chinach
zabijają dziewczynki? brońmy naszej płci najbardziej mi szkoda malutkich dziewczynek też jesteśmy ludźmi gorzej być córką czy matką ? co z tego ,że żyję, kiedy mnie będą tak samo traktować jak matkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
Popieram Blance jestem w nieplanowanej ciąży nie wyobrazam sobie macierzynstwa mam taka depresję że nie wychodzę z łóżka i mam myśli samobójcze a Ci którzy myślą że decyzja o aborcji przychodzi łatwo są w błędzie ja już nie wiem co mam robić i spadajcie durnie co mówicie o morderstwie albo dziecko albo ja przykre nic nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zwolennikiem
aborcji ale tylko w konkretnych przypadkach : 1. gwałt 2.chore dziecko 3.zagrożenie życia dla matki lub dziecko bądz obojga Natomiast jeśli laska się puściła bez zabezpieczenia albo stosując prezerwatywę czy stosunek przerywany licząc ze może akurat się nie uda zajść albo gumka nie pęknie to takie powinny być przez cała ciąże trzymane w izolatce do tego przykute pasami do łózka i zmuszane do porodu. W takich wypadkach nie powinno być wolnego wyboru. Za głupotę trzeba płacić i ponosić konsekwencję !!!! Oczywiście po porodzie miałyby odebrane prawa rodzicielskie a dziecko trafiłoby do rodziny zastępczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna x na zawsze
Wiecie wy co zyczycie złe i wyzywacie wcale nie jestescie lepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDYDGYSDG
a co ty masz do prezerwatyw, tępy ciulu, z 18.34?! bardzo dobre zabezpieczenie, do tego chroni przed chorobami. skuteczne i bez negatywnych skutków dla zdrowia kobiety jak antykoncepcja hormonalna. sam jestes debilem, który powinien siedzieć przykuty do ściany zamiast prawic morały w necie. żadna antykoncepcja nie jest skuteczna w 100 %, więc ch ci w dupę i zajmij sie swoimi gonadami zamiast cudzymi frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDYDGYSDG
*z 18.26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet333091
ja tez usunelam, 3 lata temu, ciaza z gwaltu, nie zaluje ani troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarlet333091
a ten psychol co by chetnie trzymal ciezarne kobiety w izolatkach powinien leczyc sie na glowe jak wyobrazasz sobie odroznienie takiej,ktora chce urodzic,od takiej ktora chce usunac? wszytskie kobiety w ciazy bys wsadzal do wiezienia? dziecko samo sie nie zrobilo, moze tatusiow tez zamykac? kobieta ktora usuwa ciaze majac wsparcie mezczyzny to rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvg
Do wszystki jebanych kurw które usuneł ciaże bedziecie sie za to dziwki smazyc w piekle co ku*wa dupy sie dac potrafilo ale wziasc odpowiedzialnosc to juz nie. I nic was ku*wa nie tlumaczy wiecie ze to dziecko ktore zabilyscie umieralo w okropnych meczarniach mam nadzieje ze juz w zyciu nie zajdziecie w ciaze i ze kiedys spotka was to co spotkalo to dziecko dorwie was jakis psychopata i bexzie rozrywal po kawalku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvg
Wy wszystkie ktore usunelyscie bedziecie sie smazyc w piekle glupie dz*wki co ruchac sie to potrafilyscie ale juz wziasc odpowiedzialnosc za swoje czyny nie je*ane egoistki mysla tylko o sobie i o swojej karierze. I noc was nie tlumaczy kapletnie nic kazdy ma prawo zyc su*ki nawet na to miano nie zasluzylyscie jestescie zwyklymi zerami zero szacunku do zycia! Czy zdajecie sobie sprawe ze tp malenstwo ktore nosilyscie pod sercem umieralo w okropnych mekach i teraz ten aniolek sie pewnie zastanawia dlaczego mamusia mnie zabila a ja ci powiem aniolku bo twoja mamusia to zwykla ku*wa. Zeby was tak ktos dz*ki porozrywal! Ktos teraz moglby sie cieszyc tym dzieckiem powinnyscie gnic za to w pierdlu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvg
Ehhhhh Ty masz ku*wa orzeszek zamiast mozgu wiesz ze jest cos takiego jak dom dziecka, pkno zycia itd????? Oczywiscie ze nie wiesz bo jestes tepa jedna broni druga a tak naprawde zrzera was poczucie winy i probujecie sobie wkrecic ze zrobilyscie dobrze!!!! A zycie dziecka zaczyna sie od poczecia gdyby aborcja byla taka super jak idiotki mowicie to byla by w Polsce legalna calkowicie a nie tylko w skrajnych przypadkach!!!! Was odrazu przy skrobaniu powinni wysterylizowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesna sokole oko
do osobnika ktory wpisal sie wyzej - jutro do szkoly,idz juz spac dziecko :) p.s. bede miec aborcje i nie bede zalowac pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvg
Jestem dzieciem bo mama mame i tate i kazdy jest dzieckiem do puki ich ma co zabolaly slowa ze nawet nie potrafisz uzyc dobrej docinki. Sama mam 5 miesiecznego synka i jak sobie pomysle ze ten kochany aniolek mial by sie zrodzic w innym lonie takiej ku*wy jak ty i zostac w tak bestialski sposob zamordowanym to az zal czlowieka za serce sciska macie cos z gkowami nie tak szkoda ze was matka nie usunela napewno teraz zaluje ze ma takie dziecko morderce zrobcie npwy topik pod tytulem ,, zabijanie dzieci jest fajne" mam nadzieje ze bedziesz miala koszmary do konca zycia ze bedzie ci sie snilo to dziecko a we sniw pytalo ,, dlaczego to zrobikas mamusiu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monni
Ja tez dokonalam i naprawde dobrze spie.To bylo jedyne wyjscie w mojej sytuacji i w tamtym czasie.Wyjechalam za granice-super okazja zarobku, maz pojechal do innego kraju.No i po 8 miesiacach pobytu musialam zdecydowac-bo chcialam aby nic nie zachwialo mojego mazlesntwa.I dobrze zrobilam.Ale wracajac do watku-bywa tak ze nie ma innego wyjscia i ja niezaluje.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×