Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lamia11

Po rozwodzie dzieci są z mężem

Polecane posty

I co masz z tego? Lepiej się czujesz jak komuś dowalisz? a co ty masz z tego, ze zakladasz temat na forum i nastepnie bronisz sie przed nazwaniem rzeczy po imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
Lamio -rozumiem , ze problem alkoholizmu i wspoluzaleznienia jest ogromnie trudny. Wspaniale, ze przeszlas taka terapie ale powiem Ci ,jak nam tlumaczono na kursach, problem ciagnie sie latami za wspoluzalezniona. Wazne, ze poczucia winy nie masz.Latwiej i odwazniej bedziesz mogla walczyc w zyciu . Tym 18 latkiem -ja bym sie tak nie przejmowala.To juz dorosly czlowiek , przynajmniej urzedowo. Za moment studia i tak prawdopodobnie poszedlby z domu np. do akademika , czy na stancje. Jesli jest rozsadnym czlowiekiem , to bedzie umial ocenic ,jaka jest matka i nie zerwie z nia kontaktu. Co do 10latka , to jest o co sie bic , tym bardziej , ze piszesz jest alkoholizm ojca. I jeszcze jedno- gratulacje w walce z depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ja paskuda
"""Mąż nadużywał alkoholu i świetnie wprowadził mnie poczucie winy, przez depresję może trochę oddaliłam się od dzieci, co mąż wykorzystuje walcząc nimi przeciwko mnie. Totalnego poczucia winy pozbyłam się dopiero na terapii dla współuzależnionych. Wyszłam też z depresji - może paradoksalnie dzięki rozwodowi? W tej chwili mąż zabrania spotkań z dzieckiem - powiedział im np. że kazałam komornikowi 'zamknąć konto i nie mają za co żyć'. Prawdą jest tylko tyle że komornik jak od ponad roku ściąga mu zasądzone alimenty. Myślę, że dzieci wiedziały, że jak zostaną ze mną to u ojca mają przerąbane (zarabia 2,5 raza więcej). Starszy umie liczyć i wie, że jak pójdzie na studia poza domem, nie będzie mnie na mnie stać, a tata alimentów może nie dać. Może wiedzą, że jakby co mogą do mnie wrócić (zawsze im to mówię), a w odwrotną stronę to nie działa.""" No i wszystko jasne. Lamia masz nas za idiotów ? 1. Rozwód. 2. Dzieci zostają przy ojcu, matce pozwalają na widzenia dzieci. 3. ???? Jakie alimenty dla ciebie ???? no chyba że on zrobił z ciebie inwalidkę i sądownie ma przłożone alimenty :D Nie rozśmieszaj mnie. Ludzie tak durnego prowo już dawno nie było na kafe. Tu nic się nie trzyma kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ja paskuda
jeżeli facet jest alko to żaden sąd nie da mu dzieci po rozwodzie. Jeśli matka nawet jest wariatką to dzieci zostają z nią, mogą co najwyżej dostać jeszcze kuratora. Wszystko w temacie tej prowokacji Eleni dałaś się nabrać na lep jak mucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiejesz się, że jesteś w "odmiennym stanie"? w takiej sytuacji? zdaje się, że sąd miał rację - a dzieci też wybrały lepsze zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś musi być na rzeczy.Osobiście znam przypadek,że orzeczono tylko wyłączną winę matki,która była dużo gorzej sytuowana od męża,a jednak jej sąd przyznał opiekę nad dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
a jak NIE? Zakladajac , ze dalam sie nabrac ,to nie znaczy, ze czuje sie z tym zle. Ja moge tylko dziekowac losowi, ze nie dane bylo mi nawet hipotetycznie takiej sytuacji dotknac. A w ludzi zawsze bede wiedzyc, bo w cos trzeba :-P Wole swoja wiare,bo dopoki czlowiek zyje , zawsze moze poprawic swoje zycie . Nawet zlodziej, alkoholik, narkoman, prostytutka i inni upadli ludzie w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
widze, ze nie mozesz cos ode mnie sie odczepic:-P Twoje zdanie jest twoim zdaniem i badz taki mily i zachowaj juz go dla siebie . Milego dnia Panie ZRZEDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ludzi zawsze bede wiedzyc, bo w cos trzeba Wole swoja wiare,bo dopoki czlowiek zyje , zawsze moze poprawic swoje zycie ." Eleeene chyba wlasnie moj zoladek utracil stabilność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
to polknij cos na wymioty :-P Nic wiecej nie umiem Ci doradzic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam temat, a 'czarni' zaczęli wyrzucać z siebie... No cóż każda okazja jest dobra. Życzę Wam spokoju i pogodzenia z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam spokoju i pogodzenia z sobą. sprobuj pogodzic swoj mozg z reszta ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam temat, a 'czarni' zaczęli wyrzucać z siebie dosc tych czarnych brudasow na ulicach usa powiedzial barak a przy okazji mialas wieczorem nie zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosc tych czarnych brudasow na ulicach usa powiedzial barak zakladajac koszule z bawelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas -zamknij
wreszcie tepy ryj bo kurwa czytac nie moge cie kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zanurzajac stopy w futrze z tygrysa a na palcu jego blysnal diamentowy sygnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas -zamknij
kurwa -nadal ten glupek nie rozumie. Twoje wypowiedzi sa tak denne, glupie i nic nie wnoszace , ze zasmiecasz top, w ktorym ludzie mogliby wypowiedziec swoje zdanie. Zepsulas go razem z idiota naczelnym kafe ZS. A od Eleeeny -wara. To jest osoba, ktora warto czytac i cos z jej wypowiedzi wziac dla siebie. Watpie czy kiedykolwiek dorosniesz do jej poziomu.Wiec zejdz z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×