Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lamia11

Po rozwodzie dzieci są z mężem

Polecane posty

Gość A to ja paskuda
Czizas i ZS no jak wam nie wstyd. Nawet prowo zniszczycie na półmetku, a może to była dopiero 1/8 cholera wie. Natomiast elenii no cóż jako ta szczerze naiwna ma prawo popełniać błędy tylko jakieś tam pomarańcze tu zaśmiecają topki. Jaki topik to prowokacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas -zamknij
no i prosze -frustraci jak sie patrzy razem sobie w oczy patrza. Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
Lamia jesli jeszcze tu zajrzysz to chetnie z Toba pogadam. Wpoisami Zawsze Szczerego sie nie pezjmuj. To podstarzaly prawik z kompleksami i urojeniem zdrady przez zone. Nawet gdyby Twoj maz tlukl Cie 3x dziennie kijem golfowym to i tak uzna ze jestes kurwa jesli tylko pomyslisz o innym facecie. Z tego co napisalas maz zrobi wszystko aby dowalic TOBIE i to zatrzymywanie dzieci tez jest wymierzone w Ciebie. I od tego trzeba zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to ja paskuda
""Zuzanna Ameliaa Lamia jesli jeszcze tu zajrzysz to chetnie z Toba pogadam. Wpoisami Zawsze Szczerego sie nie pezjmuj. To podstarzaly prawik z kompleksami i urojeniem zdrady przez zone. Nawet gdyby Twoj maz tlukl Cie 3x dziennie kijem golfowym to i tak uzna ze jestes k**wa jesli tylko pomyslisz o innym facecie. Z tego co napisalas maz zrobi wszystko aby dowalic TOBIE i to zatrzymywanie dzieci tez jest wymierzone w Ciebie. I od tego trzeba zaczac."" No proszę następna Matka Zestresowana będzie naprawiać prowokacje. Jacy tu mądrzy ludzie na tym kaffe. no no no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskuda a Ty
to oddzwierny tej czarnej zarazy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję ignorować niedocenianych krzykaczy. Oni mają radochę jak uda im się kogoś sprowokować. Nie dajmy im więc satysfakcji. I spróbujmy ich zrozumieć: po prostu nie potrafią inaczej, a koniecznie chcą by ktoś ich poczytał. Niektóre osoby znalazłam w innych wątkach/tematach i widzę, że lubią sobie pokrzyczeć na różnych forach. W razie ataku krzykaczy, proponuję pisać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamio -rozumiem, ze temat nie
jest prowokacja ? Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliaa
cogther@gmail.com Ale na razie proponuje zostac tutaj. Moze jednak ktos z przytomnych tego forum tez sie wlaczy.Jak bedzie za bardzo nieprzyjemnie to sie przeniesiemy. Od poczatku: Masz dwoch synow: ten jeden jest dorosly. Jakie byly wczesniej Twoje relacje z jednym i drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie rozmumiem.......
skoro dzieci są przy mężu to na kogo on ma tobie płacić alimenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, ale
Elene autorka pisze, że są po rozwodzie. "Po rozwodzie dzieci są z mężem" lamia dobze, ze jeseś niezależna finansowo, będzie Cię stać na płacenie alimentów na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, ale
"Zostałam sama bez dzieci po rozwodzie (synowie 18 i 10 lat)." Osiemnastoletni człopak sam zdecydował z kim chce mieszkać, dlaczego wybrał ojca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeznania się kupy nie trzymają. Jedyne co wiadomo na pewno to to, że autorka nienawidzi (ex?)męża i napisze o nim wszystko.Dzieci wbrew temu co pisze myśleć potrafią. I żadna kasa by ich nie przekonała do mieszkania ze złym rodzicem. Co to musi byc za matka zresztą, że dzieci nie chcą z nią mieszkać, a wybierają złego ojca alkoholika? Plucie jadem bez ładu i składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Piszę do tej Pani co nie dostała dzieci. Ja tez spodziewam się takiej sytuacji . Jest mi ciężko bo straciłam 3 dzieci w trakcie małżeństwa z tym panem. Niemniej trzymam się zasady. Dzieci same dojdą - życie zweryfikuje. To o czym pisze Lamia ja mialam w domu a po latach jak poszłam do pracy i mnie było stać zawsze odwiedzałam rodzinę mamy z innego kraju. Mam z nimi kontakt. Sama mam macochę i swoje przeszłam. Nie dałam sie nigdy przekupic alienującujemu rodzicowi. Tyle ze w konsekwencji stałam się wcześnie dorosła i szkoda mi dzieciństwa. Dzieci bardzo kocham i mimo niekorzystnego wyroku sądu one są za mną. Zdążyłam pokazać im świat - ze nie tylko zamknięty ksenofobiczny kraj. Ze nie tylko życie co na obiad i czy starczy do pierwszego . Nauczyłam dzieci gadać w 2 jezykach. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×