Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aja aja

SYLWESTER PRZYSTAWKI!!!!

Polecane posty

Gość aja aja

dziewczyny, ratujcie idę na sylwestra do znajomych i chciałabym przygotować jakieś przystawki nie chcę sałatki, bo to wszyscy robią i pewnie w cholerę tego będzie! co polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze koreczki serowe np :serek,szynka,oliwki,albo serek i jakis owoc,moze byc winogron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhjbl
co to jest winogron? :O Możesz zrobić coś na slodko, bardziej deserowo. Np. zapiekane banany w miodzie, podane z lodami, jabłka zapiekane, ciasteczka z ciasta francuskiego z jablkiem, jest masa opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
dzięki, tylko ja to muszę jeszcze przetransportować :) bo sylwek jest u znajomych myślałam o faszerowanych jajkach z kawałeczkiem łososia na wierzchu, co myślicie? tak czy owak przydałoby się coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjhkhjbl-to jest winogron :http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.ekoenergia.pl/uploaded/Image/obrazki/sniadanie_o_poranku/winogron.jpg&imgrefurl=http://www.ekoenergia.pl/index.php%3Fid_art%3D1052%26plik%3DWinogron.html&h=680&w=1024&sz=111&tbnid=UWzJ8YEzuYChLM:&tbnh=100&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dwinogron&zoom=1&q=winogron&hl=pl&usg=__BcXBqGbiW-KD7cWwhy3NlKupINw=&sa=X&ei=jyAbTZ6oLoGssAP197GkCg&ved=0CB0Q9QEwAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhjbl
coś co się świetnie komponuje zkażdym prawie jedzeniem i alkoholami, to naczosy z sosami (sosy możesz zrobić sama - tę opcję polecam, albo kupić gotowe w słoiczkach). Robione sa o niebo smaczniejsze, przepisy na salsy znajdziesz w necie, co do naczosów - nie warto oszczędzać, lepiej kupić te ze średniej półki. Paczka wielgaśna kosztuje ok 12- 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
kjhkhjbl - nachosy to dobry pomysł, ale gospodarze robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreczki to jest
dobry pomysł. Kostka sera żółtego, plasterek wędliny cieniutko skrojonej i na wierzchu winogrono :) jaja faszerowane też sa super:) pieczarki pieczone z serem topionym bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreczki to jest
co to są naczosy? nie słyszałam o czyms takim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koreczki to jest
już wiem co to są naczosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
dobra, to koreczki nie są złym pomysłem na grzyby jestem uczulona, więc odpadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhkhjbl
:) Jeżeli macie możliwość żeby tortillę samemu serem oprószyć, podgrzać i podać, to wtedy jest pychotą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koreczki śledziowe - śledź + ogórek konserwowy+ papryka konserwowa+ pieczarka.Można dać cebulkę marynowaną. Koreczki serowe - ser+papryka+ogórek+szynka/kabanos deska serów - poukładać 3-4 rodzaje różnych serów,położyć winogrona,orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa tak btw
nachos - nie naczosy :O , to talerz chipsow tortilla polane na wierzchu roztopionym serem, miesem i innymi takimi, nastomiast to co chyba macie na mysli to po prostu tortilla chips i dipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
już nie łapmy się nawzajem za słówka, bo to bez sensu :) to na razie mam w planie : jajka faszerowane i pewnie koreczki tak jak pisałam - grzyby odpadają, pieczarki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może krakersy z pastą serową z czosnkiem i majonezem, śliwka i morela zawijana w boczek spięta wykałaczką i podpieczona, koreczki: kabanos, korniszon, ser zółty, cebula mar. lub oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
gizula - super pomysł z tymi krakersami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jajek nie robiła, łosoś tak do tego sos tatarski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersy to dobry pomysł al musza być małe, na jeden kęs, bo inaczej się kruszą i rozpadaja a to nie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
abs - czyli co? myślisz, że te jajka odpadają? to co w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj8
nienawidzę takich malutkich, wymęczonych potraw jak faszerowane jajka albo koreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
no to poradź co innego :) zamiast marudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja aja
koreczki łódeczki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola29
krażki cebulowe - łatwizna i 15 min a jesli masz 2 godz to potrawka-niesiesz w garnku ale to danie na cieplo - podgrzeja gospodarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola29
jesli masz mniej niz 15 min to koreczki w szybkiej wersji : kupujesz szynke w plasterkach, ser zolty w plasterkach, salate i serek kladziesz lisc salaty na to plaster sera , plaster szynki i lyzeczka tartare albo almette i zawijasz spinajac wykalaczka -5 min i pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja takie robię:) Potrzebujesz: kabanosów pociętych wzdłuż i co jakiś czas wszerz, jako dno łódki, ogóka kiszonego pokrojonego w słupki jako maszt i plastry sera pokrojone w trójkąty jako żagiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×