Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czeslaw 27 lat woj. opolskie

WITAM. sa dwa mierniki sukcesu w zyciu. Kasiora na koncie i to ile lasek mialo

Polecane posty

Gość czeslaw 27 lat woj. opolskie

twojego kutasa w ustach. Dojscie do tego stanu swiadomosci zajelo mi pare lat. Czlowiek od malego bombardowany jest dyrdymalami o milosci, o tym, ze dziewczynki chca byc kochane , ze pragna czulosci i prawdziwego uczucia itp. Czlowiek dziwi sie troche widzac jak on, taki grzeczny, ze kazda ciocia go chwali, zostaje odtracony w liceum przez kolezanke w ktorej sie zakochal a ona tydzien pozniej na imprezie robi loda dresowi w jakiejs ubikacji. no ale w koncu to wyjatek, bo przeciez kobiety pragna milosci, trzeba byc milym, gzrecznym, romantycznym, uczynnymi itp. no ale w koncu predzje czy pozniej do niektorych dociera na czym opiera sie swiat. sa to kasa seks wiec ja juz do tego dojrzalem i smieje sie w twarz kolesiowi co mial dwie dziewczyny i ta druga wzial sobieza zone, i do tego ona brzydka, szara myszka, i on wstawia na NK zdjecia e wspolnej wycieszki do szklarskiej porebty . frajer to dla mnie, bez wzgledu na wyksztalcenie. za to jak jest koles dajmy na to hydraulik, co mial gadke zawsze i zawsze lachony sie do niego garnely i koles ma wlasna firme, caly dzien grzebie w kiblach i kanalizacjach ale wyciaga 7 tysiecy miesiecznie i do tego zmienia laski jak rekawiczki i majac 27 lat mial juz 25 kobiet, to on dla mnie jest kims i chetnie podalbym mu reke (tylko niech ja wczesniej umyje :P ) jak ktos ma wlasna firme, robi duze biznesy, ma pare milionow na koncie i dyma najlepsze laski caly czas, to on w ogole wygral zycie, nawet jak ma rkzywy nos i 173 cm wzrostu, on ma kase i ma seks i kur.. nie potrzeba mu juz nic innego. mysle za nakreslilem pokrotce na czym opeira sie swiat. wiem, ze dla wielu facetow to abstrakcja, bo oni wciaz wierza w idelay romea i julii niczym w sw. mikokolaja. a moze nawet przyznaja mi racje po czescie w ym co napisalem, ale na pewno nie tak do konca i chca dalej oszukiwac sie, ze wystarczy byc milym, grzecznym, romantycznym i znajdzie sie swoja wybranke, druga polowke pomaranczy i bedzie sie zylo w wicznym szczesciu i harmonii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkkeeetak
po czesci masz racje...ale widzisz...odnosi sie to do pewnej grupy osob...ale sa tez inne osoby ktore maja inne zdanie i podejscie...dla nick cos takiego jak wymieniles nie byloby sukcesem..ale jak juz powiedzialem...to wylacznie jest wybór i wola człowieka...ale ciekawe spostrzezenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałem w życiu z ponad dziesiecioma dziewczynami. 11-12, nie pamietam juz dokladnie. Firmy wlasnej nie mam, zarabiam na zycie uczciwie, na kasiore nie narzekam, ale jakbym byl sam i walil co popadnie, to raczej bym to szczesciem nie nazywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy pusci jestescie
ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czesława
gość ma rację! kobiety lecą na kasę i to się dla nich liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×