Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lis inez

2011 i 10 kg mniej

Polecane posty

Gość lis inez

cześć laski, zaczynamy przygodę z odchudzaniem, któraś się przyłącza? może nie byłabym taka zdeterminowana gdyby przez ostatnie 3 miesiące nie przybyło mi 5 kg - o zgrozo! ale nowy rok nowe postanowienia. chcę zrzucić 10kg. do dzieła. 30 min ćwiczeń dziennie, dieta MŻ i słowo ciałem się stanie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silaaaaaaaaaaaaa
POWODZENIA:) SILNA WOLA I DASZ RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia w kapciach
Hej, to i ja się przyłączę, mż i chociaż 30min ćwiczeń, biegania czy jakiegokolwiek ruchu dość intensywnego dziennie :) oby się udało, zadowoli mnie 7kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez od dzis zaczynam... Czuje po sobie ze przytulam... :-/ Zle sie tak czuje ! Musze schudnac :-) MŻ i WR ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia w kapciach
Fajne te ćwiczenia, mąż się ze śmiechu chyba posika jak zobaczy moje ewolucje na dywanie dziś wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia:))
hej :) moje postanowienie to 10 kg mniej, waga przed ciaza 59 kg waga po ciazy 66 kg... CEL 56 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i jak wam idzie? :) Mam nadzieje ze ten topik nie umarl po jednym dniu ;) Ja wczoraj popoludniu zaczelam dietke - MUSZE SCHUDNAC... !!! Wczoraj popoludniu ugotowalam sobie kasze gryczana i zjadlam jej 3 takie okopiste lyzki i polalam polowa jogurtu naturalnego bez cukru :) Na kolacje tez zjadlam kasze z jogurtem i dokladnie tyle samo - bo mi zasmakowala :) Do tego WODA, WODA I jeszcze raz WODA :) Przed kolacja cwiczenia - 15 minut i po kolacji tez 15 minut... Teraz jem sniadanie, jajecznica smazona bez tluszczu i soli z trzech jajek do tego 3 plasterki pomidora i herbata bez cukru :) Obiad jeszcze niewiem co ale po obiedzie BASEN ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 smutki na dobę
przyłączam się, własnie idę jeść śniadanie, bo późno wstałam. mam 52,8 kg (przed sekundą ważenie), ale niestety jestem niziutka... tak więc planuję zejść do 48 i będę bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naścia
przyłaczam się do was. diete zaczełam 1 stycznia. wazyłam wówczas 64,9kg przy wzroście 170, dziś jest 63,4. muszę się jeszcze pomierzyc tu i tam bo wymiary są ważniejsze niż kg. ja jestem na mz. staram się tez troszkę:) ćwiczyć. chciałambym pozbyc sie tych 10kg do wielkanocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 smutki na dobę
ja już po śniadaniu, niestety nie popisałam się:) zjadałam rosół z makaronem, na szczęście ugotowany na piersi z kurczaka, więc nie był tłusty. na obiad będę mieć risto z kurczakiem, marchewką i cebulą z brązowym ryżem, jeśli przygotuję to bez tłuszczu, to powinno być oky, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajaca sie :)
witajcie ja rowniez zaczynam waze 62 kg chce zrzucic 7 kg :) zaczynam glodowke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajaca sie :)
co myslicie o l-karnitynie? i tych masazerach bo mam zamiar kupic te tabletki bo sa podobno skuteczne a masazer nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 smutki na dobę
ja słyszałam od znajomej (sama nie brałam), że ta l-karnityna nie daje jakichś spektakularnych efektów, ale jeśli cena nie zrujnuje Twojego budżetu (a czasem tak jest, jeśli chodzi o suplementy diety), to warto spróbować:) i oczywiście proszę, o późniejsze sprawozdanie, co do działania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis inez
ja już po ćwiczeniach i od razu lepiej się czuję:) niedawno w tv widziałam program w którym mówiono że najlepsze efekty ćwiczeń są przed śniadaniem, bo nie spalamy tego co zjedliśmy, a bezpośrednio tkankę tłuszczową i w dodatku, rano ma się więcej siły, już nie wspominając o lepszym samopoczuciu na cały dzień dzięki endorfinom. koniecznie do śniadania kawę - pobudza metabolizm. OKruszynka88 podoba mi się twoje menu - zwłaszcza ta kasza gryczana z jogurtem(mniam) już wiem co dziś będę jadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 smutki na dobę
oj, chyba temat nie cieszy się powodzeniem, długo szukałam, żeby go odkopać:) u mnie wczoraj stanęło na ok 1200 kcal, bo skusiłam się na 2 krówki, ale wieczorem był długi spacer, wiec może nic sie nie stanie:) dziś na śniadanie szklanka gotowanej marchewki, miałam od wczoraj straszną chęć, na coś takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8889
ja od wczoraj tez na diecie , mam zamiar schudnac minimum 10 kg :) juz 0,5 kg za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się do was dołączę bo mam ten sam cel, myślę że 5 kg było by super na początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zdecydowane zrzucić zbedne kg:) Przyłącze się do was:) Chce zrzucić tak 3-5kg ale bezpowrotnie:) A to w tym jest najgorsze:) Nie mam konkretnej diety ale bede jadła więcej cytrusów, piła sporo wody i zobaczymy jak na tym wyjde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie, że ja też się dolączę, ważę jakieś 78 kg przy wzroście 160 cm. Chciałabym schudnąć tak do 65kg przed Wielkanocą, a potem zobaczymy (moja wymarzona waga to 53 kg, może się uda?). Mam straszny problem z kompulsami... Od poniedziałku zaczynam dietę od dietetyczki, na razie MŻ i ćwiczę lalkalalka666, już i tak świetnie Ci idzie! Jak udało Ci się tyle schudnąć? Zdradź nam sekret:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja razem z wami
pierwszy cel - 65 drugi 63 a potem zobaczymy startwałam z 73 przy 172 obecnie 69 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia w kapciach
Ale nas przybyło :) A mnie złapało przeziębienie więc wczoraj nie ćwiczyłam. Dziś to naprawię :) Na obiad kurczak duszony z warzywami, oczywiście bez tłuszczu. Dziewczyny, podsuńcie jakieś fajne pomysły na lekkie obiadki, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczyńska z dwójką dzieci
Koniecznie usuń te złe nawyki: http://tnijurl.com/57f4379ffa8a/ do dzieła i powodzenia...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wczoraj byl narzeczony - a jak przyjezdza to musze niestety jesc bo sie zlosci jak nie jem... Wiec wczoraj zaprzepascilam diete :/ Ale teraz mam calutki miesiac na odchudzenie sie , bo moj narzeczony pojechal za granice do pracy wiec zrobie mu mila niespodzianke jesli troszke schudne :) Dzis na śniadanie dwie kanapki z zółtym serem + herbatka, Obiad kasza jęczmienna (4 okopiste łyzki) z mleczkiem 3,2% bo tylko takie w domu mialam :-) WODA, WODA i jeszcze raz WODA... :-) Po obiedzie cwiczenia - Brzuszki (50), sklony w bok (200) , sklony w przod (100) , wymach rekami (50), "kółeczka" biodrami (100 w kazda strone, razem 200) :-) Bieg w miejscu (ok.5 minut) Wieczorkiem wiecej pocwicze ... ;-) Dzis chyba sie przejde na basen z chrzesniakiem ... Z dzieckiem czlowiek w basenie wiecej sie porusza ;) Jak myslicie? Ma ktos jakis pomysl na cos dietetycznego na kolacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 smutki na dobę
żabcia w kapciach- ja dziś robię krem z kalafiora w wersji light, woda, kalafior, marchewka, jakieś przyprawy, natka pietruszki, bedzie mało kaloryczne a sycące:) jesli ktoś koniecznie potrzebuje białka, to radze ugotować pierś z kurczaka i razem zmiksować blenderem, dla reszty rodziny z grzankami lub groszkiem ptysiowym, dla nas- na czysto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 smutki na dobę
oczywiście pierś w tym kremie, a nie sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis inez - Kasza gryczana jest SUPER ! :) Jak dla mnie przynajmniej... Uwielbiam wszelakiego rodzaju kasze a z dodatkiem jogurtu to juz wolgole... I w sumie to nie jest az tak kaloryczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 smutki na dobę gotowana marchewka? No powiem Ci anrobilas mi smaku hehe ;-) Moze jutro ugotuje taka marcheweczke i bedzie jako obiadek? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×