Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lis inez

2011 i 10 kg mniej

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Ładnie wszystkim idzie odchudzanko, cieszę się, bo sukcesy innych mnie bardzo motywują :) Jutro zaczynamy nowy tydzień i chyba najgorsze już za nami, bo nie wiem jak u Was, ale dla mnie najgorzej jest zacząć, a potem to już z górki ;) Muszę się Wam pochwalić, że dzisiaj przetrwałam niedzielny obiadek u mamy bez grzeszków. Zjadłam udko z rosołu i surówkę, deseru wcale. Bardzo się obawiałam, że nie dam rady, a tu jednak się udało :) Therajtka, ja biegałam wiosną w ubiegłym roku według takiego planu: http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=13&id=256 polecam, bo czułam się później bardzo dobrze. Jeszcze fajniej jak ma się jakąś kumpelkę do biegania, sama to nie mogłam się zmobilizować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta, ja od jutra się biorę na poważnie (widzę tutaj, że Wam świetnie idzie) z dietą od dietetyczki a potem sama sobie będę układać diety (widzę, że Wy tu sobie świetnie radzicie same), macie jakieś pomysły na niskokaloryczne obiady? nie umiem za bardoz gotować i zaczynam rozglądać się za przepisami na zdrowe dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajaca sie :)
dałam plamę;/ wielka orkiestra i te przysmaki ;( a miało byc tak pieknie zjadlam zurek i pozniej pomoglam troche memu mezczyznie w kolacji tak mnie kusił :D:D:D .. i wczoraj wieczorem zjadlam chipsy dupek kupil moje ulubione , nie moge sie odchudzac no nie moge . Od jutra juz niczego nie tkne przyzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) bardzo tłusta klucha mam kilka przepisów na pyszne i niekaloryczne potrawy:) Bardzo dobra jest zupa: 1/2kg piersi z kurczaka (zmielone), 1 por, 1 marchewka (starta na grubej tarce), 1 papryke, mały kubek jogurtu naturalnego. czosnek i przyprawy Gotujesz wodę 1,5litra i wrzucasz do tego mieso rozdrobnione wcześniej widelcem. Kurczak szybko się gotuje więc od razu wrzuć pokrojoną pore, marchewkę, paprykę. Jak wszystko bedzie miękkie, do jogurtu naturalnego wyciskasz 2 ziarnka czosnku, dodajesz pieprz, sól, inne przyprawy jakie lubisz i wlewasz do zupy. Wszystko delikatnie gotujesz i zupka gotowa;) Bardzooo dobra:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Kochane? długo się nie odzywałam, jak tam Wasze diety?:) u mnie masakra, okres i umieram, a dodatkowo czuję się taka słoniowata:) wolę się nawet nie ważyć, żeby nie psuć sobie dnia:) wczoraj ugotowałam wieczorem sobie rosołek, zostały mi gotowane warzywa i pierś z kurczaka, zapakowałam do szczelnego pudełeczka i tak myślę, czy da się coś z tego wykombinować na obiad?:) strasznie nie lubię nie wykorzystywać takich resztek jedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis inez
trochę inwencji i kochana stwórz swój coś sama:) ja lubię tak kombinować, coś dołożyć i a nóż widelec wyjdzie jakiś niezły przepis:) jak już coś takiego mi się uda duma mnie po prostu rozpiera. jak wracałam dziś do domu zahaczyłam o sklep i co kupiłam? chleb tostowy - dajcie spokój. na szczęście w porę weszłam sobie na internet trochę poczytałam i ochota na tosty francuskie można powiedzieć ze mi przeszła. . . o 21 umówiłam się z kol na ćwiczenia - razem zawsze raźniej:) nie mogę się doczekać informacji jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dziś poszło bardzo fajnie:) zjadłam tylko 2 jabłka 1 gotowaną marchewkę trochę sałatki z kurczakiem i fetą miałam przygotowany obiad, ale w międzyczasie dostałam niefajny telefon, aż jeść mi sie odechciało, a później było juz za późno na takie uczty, więc obiadu nie było:) tak więc dziś skromniutko,ale może to i dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie wczoraj zlamalam... :/ W sumie to juz przedwczoraj... Kawalek malutkiej pizyy ;/ Wczoraj ciastko i zelki i chyba tona jedzenia ... Ciezko dotrzymac mi diety jak chodze do pracy !! ;/ Ale wracam, biore sie w garsc i otrzasam bo musze SCHUDNAC !! :( Dzis 5 - rano bulka z makiem i plasterek baleronu 8 - dwie mandarynki 10 - bułka z makiem i plasterek baleronu + szklanka herbaty BC 12 - dwie mandarynki Wlasnie wrocilam z pracy.... Wczoraj zrobilam leczo , chyba sobie je zjem tak z miseczke na obiad... Sprawdzalam w necie ponoc leczo nie jest bardzo kaloryczne... Potem trzymam sie az do kolacji gdzie zjem salatke ktora tez wczoraj zrobilam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi tak, bylo leczo :D cala miseczka :), i dwie kanapki po leczo ... Potem juz nic... :) czyli tak gdzies od 16 nie jem juz nic , wypilam dwie herbaty i 1/2L wody mineralnej... Zrobilam sobie nastepna herbate i pije sok marchewkowy Pycholandia :) Jestem po cwiczeniach... 200 obrotów biodrami (100 w lewo i 100 w prawo) 100 sklonow w bok 100 sklonow w przod 100 wymachow rekami 50 brzuszkow 10 przysiadow i na lezaco po 60 razy podniesienie nog nie dotykajac ziemi... :) Juz nie moge patrzec na siebie w lustrze... Widze te okropne boczki i wystajacy brzuc ;/ Mam dosc tego widoku... Chce schudnac :( Wiecie moze jak pozbyc sie boczkow...??? Jutro do pracy mam zamiar sobie zrobic jedna kanapke z plasterkiem szynki + kilka owocow kiwi i jogurt naturalny... :) Po pracy moze sobie ugotuje kasze ... :) Jak u Was kochane??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona, jeśli nic mnie nie złapie dziś (czyt. wieczorny głód), to będzie całkiem dobrze:) trochę sałatki, jabłko 5 duszonych pieczarek 1/4 torebki ryżu z sosem z pomidorów i kurczakiem/ dwie porcje, wiec to obiad i kolacja tak więc nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałam się przyłączyc. 8 kg już schudłam, pisałam na innym topiku, na ktorym niestety juz prawie nikt nie pisze. Chce zrzucic jeszcze pare kilo. Mój sposób na odchudzanie to dieta MŻ plus cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryz z sosem to bym sobie zjadla, albo makaron... :D W sumie mam pieczarki, moglabym jutro jakis sosik zrobic i ryz badz makaron... Co bedzie bardziej dietetyczne?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj tak : 7 - jedno kiwi 9 - kanapka z plasterkiem szynki + jogurt naturalny + herbata bez cukru :) 11 - dwa kiwi 15,39 - Obiad , piec lyzek ryżu z sosem pomidorowym (zrobilam taki jak ostatnio) Nie mialam sily na cwiczenia... Dzis na wadze 69 :) Popoludniu basen... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis inez
hej. . dawno tu nie zaglądałam. . ale to dlatego, że tyle się w moim życiu działo ze nie byłam w stanie być na jakiejkolwiek diecie. wypowiadanie się że świetnie wam idzie a ja sobie folguję myślę ze byłoby jak najbardziej nie na miejscu. . . przeszłam więc do radykalnego działania - dziś trzeci dzień jak nic nie jem. szczerze mówiąc nie jestem głodna ale nie mam za bardzo siły i zaśnięcie w nocy - koszmar. ale podobno najgorszy jest ten 3 dzień a później już z górki:) . . jak długo mam zamiar to ciągnąć - to zależy, myślę o 2 tyg ale czy tak długo wytrzymam. . hmm. . zobaczymy. . na ładne wyprowadzenie przewiduję dietę modelek adekwatnie długą do trwania tej pierwszej, później stopniowo wracać do "normalnego jedzenia" - przede wszystkim warzyw i owoców. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis inez
podwójny sukces - ha nie może być inaczej:D dziś miałąm egzamin na sstudiach i co? 1:0 dla mnie;D w ramach nagrody poszliśmy razem ze znajomymi na grzane wino - co jak co ale nam się należało:)). . wypiłam jeden mały kubeczek, nie czuję się jakoś winna, ale takie grzańce mają to do siebie że są bombami kalorycznymi. . .chyba będę musiała ruszyć pupcią i trochę poćwiczyć. . jeden grzaniec nie zniszczy tego co osiągnęłam do tej pory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttt
weź się Ty opamiętaj dziewucho!!! jeść coś 3eba - jak to mówią co nagle to po diable... w każdym bądź razie myślę, że początek była bardzo dobry - z miłą chęcią się dołączę, aleee 'od poniedziałku' sese:D pół opakowania lodów do zjedzenia na pożegnanie musi najpierw zniknąć z zamrażalnika.. powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsudbdusbd
lis inez- jesteś głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie tyle jestem głupia co głupio postępuję - mam tego pełną świadomość. . ale jak to mówią "cel uświęca środki" :)) . . dziś uczyłam się cały dzień z przerwami m.in. na FTV - trochę motywacji nie zaszkodzi:). . co więcej poszło mi całkiem nieźle i mogę być z siebie dumna. kolejny dzień w kalendarzu do zakreślenia długopisem, w pozytywnym różowym kolorze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×