Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Zgadłas :) Już właśnie obejrzalem najświezszy odcinek tygodniówki RAW :) Wiem cos o tym mi sie czasami to zdarza jak jestem zdenerwowany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to raczej z nudów niż ze zdenerwowania :p w ogóle jak są jakieś stresowe sytuacje to każdy jakiś nerwowy chodzi a ja z uśmiechem na lajcie :D bez niepotrzebnego spinania się sobie żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się będę przejmować :D. dawno nie pływałam i jakoś mi tego nie brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc w sumie nie wiem czy lubie :p ale umiem pływać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja tym bardziej ze i tak na wiekszosc rzeczy nie mamy wplywu wiec nie ma sie co szarpac z tym :) No ja tez dawno nie pływałem, moze sie wybiore na jakis basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam być nauczycielką
plastyki:D jestem nauczycielem , zajęcia plastyczne tez prowadze, wiec prawie jak w marzenia, heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio zamknęli jedyny basen bo i tak nikt tam nie chodził :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam być nauczycielką --- Witam :) To fajnie że w Twoim przypadku udało sie marzenia zamienic w stan rzeczywisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tłumaczyłam kuzynce matematykę (1 gimnazjum ) i mnie o mały włos szlag nie trafił . nie moglabym być nauczycielką :p nierozumne dzieciaki bardzo by przeze mnie cierpiały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :p przeczytam przed lekcją i 3 będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak czasami podchodzilem do sprawy przed sprawdzianem :) Ale jednak czasami na zamierzeniach sie konczylo i liczylem na szczescie :P Ja tez nie lubie tlumaczyc, ale jak ktos mnie poprosi to staram sie aby mu dobrze wyjasnic to o co pyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie to nie mam z tym problemu jak tłumacze coś co mam na bieżąco , ale gimnazjum było tak dawno i nie pamiętałam tego stopnia zaawansowania . mam nadzieję że przynajmniej czekoladą się odwdzięczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko , nie wiem jaki cel w tych pytaniach ale będę cierpliwie odpowiadać :D czekoladę miętową , mleczną i z orzechami ale nie z tymi dużymi co są w czekoladach z okienkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekowości, nie mam żadnego złego ani niemoralanego celu zadajac Tobie pytania :) Jak chcesz to tez mozesz mi zadawac pytania ? Moze dojde do miliona bez uzywania kół ratunkowych :D Ja lubie gorzka czekolade, truskawkowa oraz Nussbeiser. Zreszta Ja jestem cos w stylu ciasteczkowego potwora, lubie słodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczkowego potwora mam na tapecie w komórce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ;) niestety nie :classic_cool: rozwazalam tez zawód weterynarza i policjantki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam bardzo mała to śpiewałam jak głupia i też twierdziłam że będę piosenkarką :p bardzo szybko mi przeszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestałam w zeszłym roku jak mnie na tym nakryli :p myślałam że się ze wstydu pod ziemie zapadne jak się dowiedziałam że słuchali mojego zawodzenia :D za to z odkurzaczem wciąż tańcze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tam nie wstyde, lubie cos sobie czasem nucic pod nosem nawet na rowerze jak jade to spiewam pod nosem w rytm muzyki na mp3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nuce zawsze jak słucham muzyki którą znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×