Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

słychać dziś Happysad a ja bardziej sad niż happy :O co u Ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś sie stało że jesteś smutna ? :) U mnie po staremu, dzisiaj troche roboty miałem przy rowerze, musialem powymieniac linki, hamulce, naoliwic tu i tam i ogolnie go umyc bo byl brudny jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu też by się jakiś lifting przydał ale to jak się ciepło zrobi :D jakoś tak ostatnio mam skopany nastrój , nawet nie wiem dlaczego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w moim tak czy siak całkowicie musze hamulce wymienic bo juz sa bardzo słabe i nawet linki tu nic nie pomoga :o ale tak jakos na wiosne oddam do serwisu i zrobia przeglad :) U mnie wprost przeciwnie mam nawet dobry humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo i nie tylko w niedziele jeszcze w poniedzialek RAW ogladalem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym tygodniu kompletnie nic nie obejrzałam , nawet tv nie włączyłam . generalnie padam na pysk wieczorami ostatnio :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta mroźna pogoda na Ciebie tak źle wpływa albo szkoła Ciebie męczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę zimy . rano jak się budze i wiem że niedługo będę zamarzać to mi się wszystkiego odechciewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo miałem jak rano musiałem wstawać do szkoły a na dodatek byłem niewyspany :o Pogoda a przede wszystkim taka niska temperatura odpycha czlowieka od wychodzenia na zewnatrz ale Ja wychodze naprzeciw pogodzie i z zapałem śmigam na rowerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima skutecznie mnie zniechęca :p idę spać , dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stlamszona zyciem
moje dziecinstwo...a co to jest dziecinstwo??? -dziadek alkoholik -ponizanie w szkole przez 4 lata(powod-dziadek,powod: nowa w klasie) -brak ojca -brak milosci mamy -dostalam ukochanego psa...zabrali mi go 2 miez pozniej:(( bo za duzy...:((( -mysl ze dzies daleko jest moj brat.. -jedyna dobroc-ukochana Babcia..Babunia moja najwspanialsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stlamszona zyciem --- Przykro mi z tego powodu że Miałaś takie dzieciństwo a nie inne :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stlamszona zyciem
bylo..minelo...i tak moje zycie juz nie bedzie nigdy normalne..:( wpakowalam sie w zwiazek z pijakiem...;/;/;/przeszlam nerwice.....po prostu wiem jedno..to niesprawiedliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stlamszona zyciem - współczuje 🌼 ja swoje dzieciństwo uważam za naprawde świetny kawałek życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stlamszona zyciem
tego co bylo juz nie zmienie...ale chcialabym zmienic to co jest teraz:( a nie umiem...zagubilam sie gdzies po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stlamszona zyciem - Nie ma sprawidliwości na świecie :o Normalni i ucziwi ludzie cierpią a oszuści bawia sie i maja na wszystko wyjebane bo im nic nie grozi i nigdy nie zaznali ciepienia :( Smutne ale prawdziwe :o Czemu nie wierzysz w to że coś sie zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Breja :) Wagary czy tak wcześnie ze szkoły wróciłaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stlamszona zyciem -- No niestety przeszłości nie da sie zmienic ale mozna sie starac aby nasza przyszłość była chociaz troche lepsza :D Szczerze Tobie tego Życze aby sie Tobie udało zmienic to co Ciebie przytłacza u nie pozwala byc szczęśliwa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stlamszona zyciem - dobry człowiek musi mieć twardą dupe , chore to ale niestety prawdziwe . cześć Deadman :) żadne wagary , normalnie tak kończe :P ile można siedzieć w tej szkole ? za to jutro masakrycznie się zmęczę , idę aż na jedną lekcje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×