Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Kane i Big Show to są wielkoludy i ciezkie chłopy ale Edge takze nie nalezy do niskich ma cos ponad 190cm wzrostu a najnizszy jest tam Rey Mysterio ma jakies 169cm wzrostu :) Drew McIntyre tez jest z tych wysokich ale i tak najwiekszy jest Big Show z tych ktorzy tam walcza ale rozwiez wielki jest Great Khali ktorego nie bylo na gali ma jakies 222cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
J raz ogladałam te walki jak juz pisałam kiedyś .. tego wielkoluda zapamiętałam najbardziej i to był chyba ten najwiejszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
największy.. przepraszam za literówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko sie nie śmiej z tego że tak Go nazwałam .. znam jeszcze wyższego mężczyzne od niego ... ma prawie 240cm.. wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, nie bede sie smiac 🌼 Był kiedys taki co miał 244cm wzrostu to był Giant Gonzalez :) W tamtym roku niestety zmarł :( Był jeszcze jeden Andre the Giant miał 224cm wzrostu zmarł bodajze w 1990 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiesz dlaczego tak piszę ... czytałam o tym na goglach kiedyś o najwyższych ludziach świata .. nawer w Rekordach Guinnesa był kiedys Chinczyk .. nie pamietam dobrze ile on miał wzrostu i najm,niejszy czlowiek świata .. nie wiem czy to ogladałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kiedys ogladalem, ten najmniejszy sie nazywal Ping Ping ale zmarł :( Jakis Turek tez ma podobno 247cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za link :) ale szczerze to nie chcialbym byc takim gigantem, co prawda chcialbym byc jeszcze troche wyzszy ale nie az tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czytała również .. jest taka choroba Gigantyzm sie nazywa .. ci ludzie w sumie do końca zycia rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czytałam |*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno takie hormony wzrostu wytwarza u takich ludzi mózg i tego nie da rady tak latwo i skutecznie zatrzymac :( Wspolczuje im bo to straszne przeciazenia na kosci powoduje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ale zawierucha na Bliskim Wschodzie :( Mnie to wojna pachnie :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam dzielnicowego takiego. olbrzyma... jak napisałam wcześniej.. to wyobraz sobie jego jako Policjanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Deadman .. nawet nie mów ... bo mnie to też rusza ... jakby nie mogło byc spokoju na tym świecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To słuchaj ten Wrestler Great Khali jak wczesniej pisalem co ma 222cm wzrostu byl kiedys oficerem Indyjskiej policji :) Oj nie chcialbym na niego trafic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nas to nie dotyczy i mam nadzieje ze ta sytuacja na bliskim wschodzie nie obroci sie przeciwko nam i nie bedzie wojny chrzescijansko - islamskiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie na osiedlu to każdy jego sie boi ... nie wyobrażam sobie wpaśc w jego łapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Deadmanku .. przepraszam .. ja już jednak kładę spać .. zDobranoc 🖐️.. do zobaczenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w porzadku tez siedze i zjadam płatki :D A jak tam ferie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zmykam spać :) Kruszynko Dobranoc i Kolorowych Snów 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×