Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

To ciekawie z tą piosenką:) Ja już szczerze powiedziawszy nie pamiętam jakie miałam lektury, Nie- boską komedie chyba i jeszcze jakieś a ze sztuki to dwa obrazy, jeden H.Memlinga 'Sąd ostateczny' a drugiego nie pamiętam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja --- a jak Tobie majóweczka minęła ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten obraz Memlinga dosyć ciekawy :) No w sumie też chciałem dać piosenke "Ameno" Ery ale jednak sie zdecydowałem na polski repertuar bo było poprostu mi łatwiej go zinterpretować :) Ale bałem sie ustych jak cholera ale naszczescie źle nie było i wyszło po moejej myśli. Ogólnie nie liczyłem na dobre wyniki na maturze bo nigdy nie byłem kujonem ani jakimś wyróżniającym sie uczniem ale wyszło dobrze i sie z tego ciesz i mam satysfakcje bo bardzo dluga droge musialem przebyc do tej matury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wchodziłam jako ostatnio na polski i jako pierwsza na angielski, masakra. Ja jedynie byłam zadowolona z tego jak mi angielski poszedł. Resztę przedmiotów mogła mi pójść lepiej, a generalnie to w ogóle gdybym miała jeszcze raz pisać maturę to wybrałabym inny przedmiot jako ten trzeci:) Ja już uciekam spać, dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej to czułem sie jak musiałem garniaka założyć na siebie i te eleganckie buty do niego a niespecjalnie sie dobrze czuje w takim ubiorze, wole luźna odzież ale cóż jak mus to mus wkońcu mature ma sie tylko raz w życiu tak samo jak studniówke na której też byłem i było oki mimo że na poczatku mialem nie isc ale wkoncu sie zdecydowalem ale poloneza nie tańczyłem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też śnieg padał ale to wczoraj ale biało nie jest, jest pogodnie tylko troche zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałem że na sankach pośmigam :D Hmmm ostatni taki maj podobno zdarzył sie w latach 50-tych, a moze to wina anomalii spowodowanej przez ten wybuch w Japonii tej elektrowni nie wiadomo ale wydaje mi sie ze takie zjawiska wystepuja cyklicznie co kilkadziesiat lat takze to nic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy na ile trafiłam w klucz :) ale sama przyznaje że lektury z wypracowania kompletnie nie pamiętałam bo miałam ją na próbnej więc wyszłam z założenia że teraz jej nie będzie i szoke bo jednak jest . ale dawno już tak wody nie lałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje że sie Tobie uda bo wiem jaki to jest stres i ta cała niewiedza czy sie trafiło w ten cholerny klucz. Dla mnie to głupota bo trzeba trafić w to co pomyślał ten co to wymyślił. To pamietam kiedyś Szymborska zrobiła taki egzamin i co sie okazało że nie zdała i że niby wyszło na to że sama nie rozumie swojego wiersza :):P A jak przed matmą ? Napewno sie pewnie czujesz bo coś kiedyś wspominałaś że z matmy jesteś dobra albo coś mi sie pomieszało :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie matura się nie stresuje bo nie ma czym . jutro matma to luzik :) nie wiem tylko jak z rozszerzeniem będzie ale to się jeszcze okaże . jak nie będę miała dowodu geometrycznego to będę skakać z radości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale napewno Tobie zależy na tym aby ją zdać najlepiej jak sie da :) No to życze powodzenia na jutrzejszym egzaminie? A powtarzałaś jeszcze coś z matmy czy już na luzie bez żadnych powtórek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze że od świąt nic nie liczyłam . jutro jeszcze muszę sobie ogarnąć założenia do parametrów i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, jestes wyluzowana a poza tym znasz sie na matmie i ją lubisz to sukces gwarantowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie zapomnij wziaść niezbędnych przyborów :) A kalkulatory proste mozecie miec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalkulator prosty tak . a ja mam schize że on mi padnie i nie będę miała na czym liczyć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobnie miałem że czegoś zapomne albo tak jak mówisz że kalkulator mi padnie. No w ostateczności pozostaje liczenie na palcach :P:) A jak na angielski też już przygotowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z angielskim to jeszcze większy luz niż z matmą :) ja uciekam spać , dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) D. wracając do wczorajszej rozmowy to ja też niespecjalnie lubię chodzić na tzw. 'galowo' ubrana;) ale czasami niestety trzeba. Zobaczysz jak to jest jak na egzaminy na studiach będziesz musiał śmigać w garniaku:D:P Co do studniówki to...ja też nie tańczyłam poloneza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mary to moge odnotować kolejne podobieństwo miedzy Nami :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×