Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

angielski to luz to totalny :) w zasadzie mogłabym zdawać też rozszerzenie ale bałam się ustnej i jakiś trudnych tematów :-P jedyne co mi grozi to to że się zamyślę między odsłuchami i będę potem strzelać niecelnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to praktycznie za dużo to nie słyszałem bo u nas na auli w szkole jest taka akustyka że najlepiej siedzieć po środku, bo jak siedzisz z przodu to za głośno i szumi lekko a jak daleko to mało co słyszysz :D Ale jakoś udało sie :) Ja to miałem jakąś manie potem sprawdzania czy napewno ładnie zamalowałem te okienka i je poprawiałem że aż później sie bałem że dziure zrobie na tej karcie odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwieksze polewy to były jak zaczeło niektórym osobą burczeć w brzuchu:D:D:D Mnie po jakiejś godzinie też :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie są tak cienkie ściany że słychać z klasy obok :-P ja taką manie mam z wpisywaniem peselu :-D pięć razy sprawdzam każdą cyfrę zanim wpisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :-P ja dzisiaj tylko na to czekałam bo tylko rano na szybko musli zjadłam a potem nic . ale chyba tak byłam wkurzona na swój brak wiedzy że nawet głodna nie byłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pesel tak samo, tez sie balem że pozniej nie zdam bo moje dane beda nieprawidlowe :) Ja mam taka lekko manie z drzwiami, zanim wyjde albo pojde spac musze sprawdzic dokladnie czy są zamnkniete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak nie zapomne tekstu mojego kolegi który był kompletną nogą z anglika gdy zobaczył test z angielskiego "Ja pierdole" :D:D Ale naszczescie komisja nie uslyszala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja drzwi wyjściowe mam takie że jak się zamek przekręci to się automatycznie zamykają na klucz i zawsze je zamykam , nawet jak jestem w domu z kimś a potem mnie wyzywają że jak reszta rodziny wraca to trzeba iść i otwierać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo na lekcji geografii miał wymienić co nam daje las i funkcje lasu to wymienił "Jagody, poziomki, maliny itp" aż babka zaczela sie śmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kumpel z klasy na testach w gimnazjum w środku pisania wydarł się że pierdoli i nie pisze dalej bo nic nie wie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś napisałem w zeszycie od polaka treść pracy domowej "Napisać pisemnie" a babka dopisała pytanie jak go sprawdziała "A umiesz napisać ustnie" albo miałem wypisać zwiazki frazeologiczne z Biblii to napisałem potop ale dopisałem szwedzki nie wiem co mi odbilo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się często zdarzało pisać 'przecinek' zamiast po prostu go postawić :-P i z datami zawsze byłam rok do tylu i w końcu przestałam je pisać :-D ja uciekam spać , dobrej nocy Deadman :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksio hahahaa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×