Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Ale z życia że tak powiem realnego czy z kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz napisac jak chcesz:) Ja bym zabrała ze sobą mojego kota no ibrata , ale to już nie realne jest . Sorki że znów do tego wracam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie ma sprawy, rozumiem Ciebie 🌼 to może zejdzmy na jakis weselszy temat żeby nie rozdrapywac niepotrzebnie ran abyś sie nie smuciła 🌼 Jakieś masz plany na jutro ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakie mam plany na jutro . Chyba pójdę nadługi spacer po lesie , nad jeziorko posiedzieć jak będzie taka piekna pogoda jak dzisiaj. A jak nie będzie słonecznie to nie wiem , może pojdę do znajomych. Przynajmniej zapomnę na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie jeszcze nie wiem co bede robic, napewno przy dobrej pogodzie wybiore sie na wycieczke rowerowa lub spotkam sie z kumplami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje i Wzajemnie :) A co tak ogolnie porabiasz na codzien jesli moge spytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że trzeba z czegoś żyć i żadna praca nie hańbi :) Ja narazie pracuje u wujka w ogrodnictwie ale szukam czego innego nawet pracy w hipermarkecie, poprostu czegos na stałe bo moja terazniejsza praca zalezy od zlecen takze to jakby praca o charakterze dorywczym, chociaz bardzo ciezka ale kazda praca czegos uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauka nigdy nie idzie w las , każdapraca jest dobra.Próbuj może Ci się uda . Możesz iść do pośredniaka i tam poszukać w ofertach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym jeszcze iść na studia ale nie wiem co z tego wyjdzie, wszystko zalezy od tego czy znajde jakas normalna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno Ci się uda , jak nie za rok czy nawet w tym roku , To i później możesz studiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale już rok mam za soba, bo w tamtym roku zdawalem mature. Ale i tak jesli mam studiowac do zaocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle sie z tym wszystkim jakos czuje, sam juz czasami nie wiem co i jak ale nie da sie pewnych rzeczy przeskoczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo jak chcesz pracować. Deadman ... Nie gniewaj się ale idę już spać Dobranoc i spokojnej nocy Ci zyczę oraz dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dobra nie bede Ciebie zanudzał moimi problemami :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc i wpadaj na topik jesli bedziesz chciala 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman ... wierże w Ciebie że Ci się naprawdę uda . Trzymam za Ciebie kciuki .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bgfbfnghjmkmh --- Witaj :) Nie ma sprawy, to dla mnie przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×