Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Ale co na pytania źle odpowiedziałaś czy Tobie prezentacja nie poszła ? A masz już coś na oku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowy z prezentacji nie powiedziałam , byłam zdolna tylko i wyłącznie do składania banalnych prostych zdań . a pytania które dostałam to jakaś katastrofa . kurcze , jeszcze ani razu tak mnie stres nie zeżarł . przed maturką luzik , wchodze do klasy spoko , siadam i zaczynam się trząść . i nie mogłam się opanować :O coś tam mam , ale to nie jest nic ambitnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tak jest, ja mialem podobnie przed sala luz a potem trzesiawka :) Ja dlatego na pamiec sie matury nie uczylem tylko poprostu znalem temat dobrze i ja probowalem wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem się uczyć na pamięć więc nawet jakbym chciała to i tak nie da rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze że zdałaś a przecież na studiach to ustych nie biora pod uwage tak slyszalem, to tylko taka ozdoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak ide na zaoczne więc matura potrzebna mi jest tylko zdana , niezależnie od wyniku a to już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie tak, Ja podobnie myslelem i mysle. Jesli chodzi o studia to tylko zaoczne wchodza w gre :) ineesittka -- Pracowicie ale nie narzekam :) A Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
man u mnie strasznie leniwie dzis :) nic mi sie nie chcialo :D daj jakiegos wilka i zajaca :D bajke z mojej mlodosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po południu , coś koło 5 chyba ale nawet na to nie zwróciłam uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkropka
chciałam być policjantką, a teraz mam męża policjanta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Breja ---- a długo czekałaś na wyniki ? Ja to jak czekałem to sobie mówiłerm że nie zdałem albo "eee tam 6 pkt mi wystarczy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Wybawco :) A raczej Wybawczyni ;) Miło mi Ciebie widzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie była myśl byleby te 6 pkt a czekałam niedługo bo wchodziłam 3 od końca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Breja --- jakieś plany na wakacje już masz ? Jakiś wyjazd ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto jestem:D Dla pocieszenia...ja swój polski też zawaliłam, za mało się przyłożyłam do niego, a później się bałam że nie zaliczę, tym bardziej że chyba na dwa pytania od razu powiedziałam że nie znam odpowiedzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi została geografia w piątek i w poniedziałek ustny ang i dopiero wtedy pomyślę o wakacjach . fajnie by było jakbym złapała jakąś pracę i we wrześniu dopiero wyjechała bo uwielbiam morze jesienią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a Ja sie ciesze bo w tym roku WWE przyjezdza do Polski :D Musze iśc na tą gale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary , ja pierwsze pytanie dostałam kim jest autor jednej książki którą miałam w literaturze przedmiotu i już poległam bo nie wiedziałam . w sumie dopiero na trzecie odpowiedziałam i to bardzo przeciętnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem pytanie o piosenke Rubika ktora puscilem, dlaczego ją wybrałem, drugie to czy znam inne utwory literackie, filmy, obrazy lub muzyke które przedstawiaja obraz apokalipsy( no to mialem pole do popisu), a trzecie to...hmmm nie pamietam ale wiem ze byly trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie gór :p nie znam tego co przyjeżdża :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×