Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Tylko nie myśl sobie nie wiadomo czego, już ja znam facetów:P Od razu w piórka urastają :D No to ile masz wzro...ekhym, znaczy tego, studiujesz? :) Bo ja teraz z kierunkiem się waham, zdawałam WOS i historię to nie mam zbyt dużego wyboru. A każdy i tak mówi, że po psychologii nie będę mieć pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to sie nie musisz martwić :) Mój wzrost: 181 cm Nie studiuje ale jeśli mi sie wszystko dobrze ułoży to w tym roku chciałbym zacząc studiować zaocznie administracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po psychologii cieżko jest znależć :( Ale wiesz co tak naprawde to najważniejsze i tak sa znajomosci, kontakty i doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o te piórka to uwierz mi że nawet gdybyś mi powiedziała że jestem przystojny widząc moje zdjecie to jak i tak bym w to nie uwierzył, jestem bardzo krytyczny wobec swojej osoby co uwazam za plus i minus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wzroście żartowałam, za kogo mnie masz :D Zaoczni trudno mają, czasami się ludzie z nich śmieją, ale naprawdę pogodzić pracę z nauką w domu plus weekendy na uczelni to dla mnie jednak trudniejsze niż dzienne. Psychologia to na szczęście dziedzina rozwijająca się, najwyżej zrobię psychologię w biznesie albo marketingu. A ideały na boku porealizujemy :D A masz jakieś marzenie związane z pracą? Czy nie? A to z tym zdjęciem to ma być zawoalowana propozycja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz to odpowiadam :) A co ludzie mówią czy myślą to delikatnie mówiać mnie to nie interesuje :) Nie bo i tak nie mam żadnego fajnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A marzenie hmmm w sumie to nie najwazniejsze jest to abym miał prace i mógł sie rozwijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz fotki "takie tam przed lustrem" ?:D Ale to dobrze o Tobie świadczy :D Ech, ale zapomniałam opinia innych Cię nie interesuje:) O marzenie się pytam, ja wiem, że lepiej o wymiary i takie tam, ale jednak wolę o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mam takiej i takich nie robie bo dla mnie to jest żałosne ale wiesz każdy robi jak chce :) Mi nie chodzi o to że opinia innych nie jest dla mnie ważna tylko po pierwsze opinia nie może być narzucaniem komuś swojego zdania a po drugie gdybym ja sie non stop przejmował tym co mówia inni i brał to do siebie i nie mówie tutaj o normalnych wypowiedziach czy wymianie zdań tylko o umoralnianiu i gadaniu komuś że coś jest dla niego lepsze to bym chyba zwariował :) Ja robie poprostu po swojemu jak ja czuje i to jest dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bawie sie z zadne śłitaśnie foteczki, żele, umieszczaniem jakis chorych zdjec na Facebooku czy na Nk zreszta ja nie mam nawet tam kont bo mi to nie jest do niczego potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczo kończę z podpuszczaniem ludzi chyba :D Kapuje, kapuje :P Odpowiadaj tak łądnie dalej a Twoje foto stanie się jednak pożądane :P A teraz będę oryginalna, czemu nie śpisz? :P Nie będę Ci słodzić więcej bo to do mnie niepodobne :) Tak, tak w moim wykonaniu tak wygląda słodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki tak czy siak nie pokaze :) Zreszta nie miałbym żadnego celu abym ją pokazac :) Czemu nie śpie hmm bo jakoś mnie do łóżka nie ciagnie a po drugie jutro mam wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturka o ile dobrze pamietam to my już ze soba gadalismy na moim topiku o Świetach dokladnie zatytułowanym "Wesołych Świat" i jeszcze była tam z nami i rozmawiała "Jestem Bi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie dużo snu nie potrzebuje i bardzo rzadko zdarza mi sie zaspac, zreszta jak ide do pracy na tą 6:30 czy 7:30 bo róznie mam to kontroluje swoj sen cala noc :) Tak jakoś organizm mam ułożony że mi sie wtedy czujnik wlancza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do łork, początkowo miałam na 9, ale szef (tata) się zlitował :D Hmmmm, ale korci mnie by jednak się podroczyć. Lecz nie, raz wyjątkowo zachowam się z coolturą :) Szlag, ja pantomogram muszę zrobić, zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się czujnik włącza przy poważnych okazjach w stylu matura, czyjś ślub :D A tak to 12-13 godzin, najlepiej kładąc się o 5 nad ranem. Wtedy jest najlepiej, porządnie śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robisz konkretnie jesli moge spytac ? :) :D:D Ja musze jeszcze sobie wyrobic ksiazeczke sanepidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko sie klade o 5 rano jak gale na zywo ogladam w nocy albo jestem na jakiejs imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się najlepiej śpi nad ranem i rano stąd moje nieustanne spóźnienia :) Ja, hmmm, szkolę się w sprzedaży pewnej platformy cyfrowej :) Bóg, honor, Cyfrowy Polsat :classic_cool: To co można się z Tobą podroczyć? :D Patrz jak ładnie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawie :) Ja mam właśnie Cyfrowy Polsat w domu :D No jak tak ładnie prosisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekam, bardzo ciekawa oferta programowa i sporo sportu a to najwazniejsze :D Tak w ogrodniczkach ale z koszulka :D Jakoś mnie to zbytnio nie kreci aby swoje foty wstawiac i pokazywac na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłanie a wstawianie to różnica Deadmanku :D A bo masz Pakiecik pewnie sportowy. Zależy jaki sport Cię interesuje, bo tam jednak wielu nie ma. Ale po co ta koszulka, nie rozumiem, przecież jest ciepło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×