Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Waniliowy Panie hmmm brzmi ciekawie :D:D Stary nie jestem ale lubie czasami powspominać stare i dobre czasy kiedy sie było dzieciakiem :) Dużo pamietam z tamtego okresu z czego sie ciesze bo bedzie co opowiadać przyszłym pokoleniom jakimi to cie człowiek smakołykami zajadał kiedyś lub co ogladał :) No mi też tak samo sie czasem wydaje, jak patrze na zdjecia to aż sie wierzyć nie chce jak człowiek szybko dorósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niewiele pamiętam, mi czasami zapach (:P) dźwięk, alebo obraz coś przypomni. Ostatnio połączenie kanapek z twarogiem i kakaa ciepłego przypomniało mi śniadania u prababci sprzed 13 lat :D Zawsze wolałam śmietankowe rzeczy niż waniliowe, ale ostatnio i te bardzo lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam zapach zupy mlecznej na śniadanie w przedszkolu lub zapach szpitalnej kawy Inki :D Ja kiedyś bardzo lubiłem zajadać sie serkami waniliowymi, teraz to raczej serki Fantasia z czekolada ;) Smak rogalików Pokemon też pamietam i jak zbierałem te naklejki do albumu :D To była frajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie te wszystkie rogaliki tak samo smakuja czy to 7Days czy to Pokemon kiedyś jeszcze były Star Foods :) W wakacje codziennie rano zawsze siostra chodzila do sklepu po te rogaliki a ja pozniej tylko wklejalem nowe naklejki ;);) Dobre też były kocie jezyczki lub takie czekoladki w ksztalcie gwiazdek chyba Milki Way :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O te gwiazdki pychota :) Ja lubiłam serki truskawkowe, takie małe okrągłe, z krówką na sreberku, prababcia kupowała je zawsze :D A fantazję czekoladową uwielbiam, ech i Ty nie widzisz sensu mi foto posłać ;) Kiedyś to miałeś 10gr w kieszeni i już a to kwaśną żelkę się kupiło, albo gumę jakąś a teraz.... Te tatuaże fajne z gum były :D Rogale tak szczerze to są paskudne, ale nie wiem czemu je jem. Waniliowe są najpyszniesze. Albo kiedyś kupiłam takie mniejsze śmietankowe, po prostu niebo w gębie Ale dobra, mi się spać chce i rano znowu zaśpię. Kolorowych snów, Waniliowy 🖐️ :D A jak starsza byłam to były czekotubki, smakowały jak roztopiona milka (dzięki temu sobie je przypomniałam, ostatnio celowo roztapiałam milkę i doszła, że ten smak już znam :P) Lubię słodkie, jakbyś ten olejek posłodził co sie niem smarujesz....:P Ale serio, spadam 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj było strasznie, dziś jest względnie. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje u mnie w porządku :) Jutro na dodatek goście przyjezdzaja i grillowanie sie szykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to fajnie masz:) Też bym pogrillowała:D ale nie ma tak dobrze...będę siedzieć w domu jedynie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wczoraj zawaliłam, ale może uda mi się zaliczyć jakimś cudem. W poniedziałek mam ostatni egzamin z materiału nie do ogarnięcia, no i jeszcze ta koncepcja nieszczęsna, a później niech się dzieje co chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przyjade do Ciebie z grillem i pogrillujemy razem :D To szkoda ale jesli bedziesz miala mozliwosc poprawy to trzymam kciuki 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę czekać:D Tylko gdzie rozstawimy grill? Chyba na balkonie:P Dziękuje;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wezmę kocyki żebyśmy nie zmarzli w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam że Kultura Ci dużo pytań ostatnio zadała:D Ja póki co nie mam weny, ale jak tylko przyjdzie mi jakieś do głowy to nie omieszkam spytać:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×