Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość a ja......
chcialam zostać baletnicą, kosmonautą( w wieku 5-6-7 lat) albo weterynarzem (14-15 lat) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też niestety wiele się marzen nie spełniło...chciałem też bardzo zostać piłkarzem ale teraz już niestety za późno aby zaczynać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja......
a teraz mam córeczkę i zastanawim się kim ona zostanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja......
Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo tego bylo. ja chcialam zostac m.in. weterynarzem;d a to dlatego ze baaardzo lubilam zwierzatka. i nadal je lubie. dziecinstwo..wiele bym dala zeby wrocic do tych czasow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci chodzi --- Witaj :) Ehh też bym chciał być znowu dzieckiem, ta beztroska i zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewetka22 --- Witam :) Ja kiedyś też chciałem być szewcem a to dlatego że jak bylem mały tak chyba miałem z 6 lat to chodziłem z babcia po odbior butów do pewnego szewca i strasznie mnie to intersowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewetka22 --- upss sorry bład źle przeczytałem... Ty chcialas byc krawcową a Ja szewcem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja......
Może to będzie trochę nie na temat, ale... Przypomniało mi się jak się bawiłam z moim kuzynem i bratem w szpital.Kuzyn był chirurgiem, ja pielęgniarką-instrumentariuszką, deska do prasowania-stołem operacyjnym a miś Karol miał wszelkiego rodzaju transplantecje. Gumka do mazania okazywała się świetną imitacją wszelkich narządow-zależało jak ją powycinaliśmy. Babcia szału dostawała bo wszystkie szpulki z niciami poplątane i porozrzucane po całym domu. A Karol- no cóż marnie skończył, zginął rozszarpany przez naszego psa- został na noc na podwórku i po nim. Ale za to lalka Kasia do niedawna jeszcze żyła z tysiącami dziur po zastrzykach i kroplówkach. Dzieciństwo..........ja dziś 35 lat ,kuzyn 33lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja pamietam jak kiedyś bawiłem się w dom z moimi kolezankami i kolegami i zawsze to Ja gotowałem i przez jakiś czas chcialem być kucharzem :) Zresztą w mojej rodzinie jest kilku kucharzy zawodowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żasta
ja chcialam byc sprzedawczynia w sklepie geesowskim i podjadac cukierki hehe a moja kolezanka z podworka chciala byc uwaga........... sprzataczka!!!!! aspiracje to my mialysmy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja......
Deadman ---Mam nadzieję że choć trochę zamiłowania do gotowania Ci zostało, bo fajnie jest jak mężczyzna czasami coś ugotuje dla swojej partnerki. Mój A. ma 2 lewe ręce w tej dziedzinie, a mógłby czasami coś ugotować- to takie moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka od siedmiu bolesci
a ja to chcialam zostac ksiezniczka... i to wierzylam w to do jakiegos 13 roku zycia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja...... ---- No może troszeczke ale powiem Tobie szczerze że raczje wolę coś dobrego zjeść niż ugotować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jeśli bede miał dla kogo gotować w przyszłości to napewno sie postaram jak najbardziej aby smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bycie patologiem to fajna sprawa. Ja chciałam być profilerem policyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ fajna sprawa , tyle że nic się nie spełni :( przez jakiś czas też chciałam być sekretarką :P za to myślę że bedę miała własną kafełe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×