Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Nie, a co się takiego działo? Może masz jakiegoś linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po meczu kibice zrobili zadyme na stadionie i go zdemolowali :o Tutaj link: http://www.youtube.com/watch?v=vylZfQJAJKo Jak dla mnie to powinni ich wysłać na wojnie i tam by dopiero dostali w dupe oszołomy :o Euro coraz bliżej a problem nadal istnieje. W Anglii jakoś mogli zrobić z tym porzadek. Margarett Thatcher wycofała kiedyś na 5 lat drużyny angielskie z rozgrywek europejskich i teraz tam nawet nie ma siatek i krat na stadionie i normalnie rodziny moga chodzic z dziecmi i ogladac mecz bo jesli ktos wkroczy na murawe z kibicow to juz nigdy na żaden stadion nie wejdzie:) U nas powinno być tak samo bo może to by tych idiotów coś nauczyło. Ale u nas tych wszystkich bandziorów tez kluby chronią :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są idioci:O Wstyd i hańba że tacy 'kibice' żyją wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czują sie bezkarni i trzeba coś wkońcu z tym zrobić bo jak nie to może być ogromna kompromitacja na Euro :o Niech sie za robote wezma a nie tylko chodza i nic nie robia i tylko im burdy w głowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czują sie bezkarni i trzeba coś wkońcu z tym zrobić bo jak nie to może być ogromna kompromitacja na Euro :o Niech sie za robote wezma a nie tylko chodza i nic nie robia i tylko im burdy w głowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czują sie bezkarni i trzeba coś wkońcu z tym zrobić bo jak nie to może być ogromna kompromitacja na Euro :o Niech sie za robote wezma a nie tylko chodza i nic nie robia i tylko im burdy w głowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czują sie bezkarni i trzeba coś wkońcu z tym zrobić bo jak nie to może być ogromna kompromitacja na Euro :o Niech sie za robote wezma a nie tylko chodza i nic nie robia i tylko im burdy w głowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za tyle powtorek ale coś mi sie kafe zacieło :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka jeśli moge🌼 to nie są Kibice to są kibole bo kibice to wyszli juz po meczu a kibole zostali i zrobili zadyme :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A j chciałam jechać na Euro:D Tylko jak tacy kibole tam będą to nie wiem czy będzie mi się to uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie do Euro jeszcze troche czas ale czas ucieka i mamy go coraz mniej aby sie uporać z tym problemem a raczej patologią :o A logowałaś sie na stronie i zamawiałaś bilety ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nie jeszcze nie, możliwe że jak się za to wezmę to już ich nie będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to dokladnie tak samo jak ja i pewnie też sie obudze z reka w nocniku i bedzie nici z meczy :) Ale cóż i tak wiekszosc tych biletow idzie dla tych Vipow a dla zwyklych zjadaczy chleba zostaja ochlapy :o:) No to dzisiaj maturke zaczeli nasi kochani maturzyści :) Jak ja bym w tym roku zdawal to bym pewnie nie zdał, zakodował bym prace i wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam być szczera to ja do swojej matury prawie się nie uczyłam:P I co drugą noc do wyników miałam koszmary że nie zdałam:O Z czego pisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem Polski podstawa z tego co pamietam to był "Świętoszek" Moliera i "Zdążyć przed Panem Bogiem" Hanny Krall. Wybrałem ten drugi temat ponieważ Świętoszka wogole nie czytalem, zreszta ja nie lubilem lektur czytac i tylko w ostatecznosci cos tam zajrzalem lub czytałem streszczenia a wracajac do lektury H.Krall to miałem o niej najwiecej do powiedzenia ponieważ rano tuż przed matura przeczytalem cale długie streszczenie tej lektury i akurat na maturze na nią trafiłem :D Takze mi sie poszczescilo :) Dodatkowo zdawałem matme podstawe bo z nia mialem rozne przygody i nie mam do niej glowy wiec tylko podstawa wchodzila w gre, angielski podstawa i historia podstawowa bo z niej sie czulem mocniejszy niz z geografii, zreszta lubilem i nadal lubie historie ale przyszlosci z nia nie wiaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie zbytnio nie przygotowywałem, jedynie co słowka powtarzalem z anglika i te listy wszystkie ich style pisanie itp, streszczenia z polaka lektur i mialem korepetycje z matematyki ktore mnie uratowaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, jak ja się cieszę że u mnie nie było jeszcze obowiązkowej matmy, bo bym poległa po całości:D To jest moja pięta Achillesowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi wcale aż tak źle nie poszło, wyszło lepiej niz sie spodziewalem :D Hehe to widze że jesteśmy i w tej sferze do siebie jakos podobni :D A jaki temat miałaś na ustnej z polaka jesli moge wiedziec ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wychodzi, ciekawe co jeszcze wyjdzie w praniu:D Hmm...motyw sądu ostatecznego w literaturze i sztuce. A Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe znowu coś podobnego bo ja miałem "Wizje apokaliptyczne w litaraturze i sztuce" :D:D a to tematy jakby nie patrzac majace ze soba cos wspolnego w jakis sposob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo, tylko inaczej nazwane:P Jakie lektury i dzieła wybrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt :) Do mojej prezentacji wykorzystałem wiersz "Dies Irae" Kasprowicza, "Żal" Czechowicza, "Nie-boską Komedie" i Apokalipse wg. Św.Jana ponadto interpretowałem obraz Albrechta Durera "Czterej jeźdzcy apokalipsy" i piosenke Rubika ktora puścilem podczas prezentacji pt"Psalm Apokaliptyczny" Psałterz Wrzesniowy :D Witaj Mintaja 🌼🖐️ Co słychac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po staremu, dość :) a u Ciebie? jak tam prawko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×