Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

O tym nie słyszałam .. o Jezu ..szok. Najchętniej to ja bym, zmieniła ten świat na lepsze , ale co może zrobić jeden szary człowiek.. Jeszcze jak JPII żył, to jakoś było i na świecie jko taki był spokój . Zauważyłeś to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne, ten świat w dobrym kierunku nie idzie i niestety coraz wiecej autorytetow umiera i brakuje takich ludzi jak Jan Paweł II czy nawet Marek Edelman który przeżył wojne i mógł powiedzieć jakie to jest okropieństwo i że nigdy już człowiek nie może dopuścić do tego aby znowu sie rozpetalo pieklo. Ale cóż najwidoczniej ich miejsce jest w niebie bo oni juz swoje przezyli i wycierpieli ale teraz kolej na nas abyśmy przeżyli te okropieństow które sami tworzymy, wszystko sie obraca przeciwko nam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jest prawda ... sami dążymy do samozagłady . Nie wszyscy oczywiście , ale ten koniec już duzymi krokami się zbliża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sie bali Jana Pawła II a wiesz co tobie jeszcze powiem że prawdziwe zło wg mnie siedzi w Watykanie i tam sie wszystko rozegra czyli ostateczna walka z szatanem. Nasz Papież dał nam pewne świadectwo a my to marnujemy m.in Dziwisz i inni ksieza ktorzy nie zyja zgodnie z jego naukami ale coz na to poradzic Macie co chcecie kota nie ma to myszy harcuja. Jakby żył Papież to by nie było tego całego burdelu pod Pałacem czy przepychanek politycznych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda Deadman ... nasz naród jeszcze się trzymał jako tako jak Nasz ojciec żył i prowadził nas za rękę i nauczał jak mamy żyć.. Żeby nie on , to dalej w polsce byłby Komunizm i na świecie . My zaczeliśmy i na NRD się skończyło. Mur Berliński upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiesz co mi sie wydaje że Naszego Papieża może nawet bardziej nienawidzili w Watykanie niż gdziekolwiek indziej bo zauważ jak on zmienił cały system Watykański i papieski, pozbył sie nakazu noszenia Papieża w laktyce, tego ze Papież jada sam, przeprosił za wiele krzywd wyrzadzonych przez Chrzescijan wobec innych religii, wyszedł do ludzi, ograniczyl dochody Watykanu, otworzyl wiele niewygodnych akt a nie wszystkim sie to podobalo bo w ten sposob upada autoryt Watykanu i wychodzi na jaw ze nie wszystko jest czy bylo tam takie piekne :o Nie wszystkim sie to podabalo i podoba robia poprostu dobra mine do zlej gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczenia Koliberku 🌼 Również Tobie Życze Miłego Popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Deadman , ostatnio byl u mnie chrzesniak i mial BRAVO SPORT i tam byl dodatek o Wrestlingu gdyby Cie interesowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Seba :) Ten z kilkoma plakatami i z artykułem o WrestleManii ? Jesli tak to mam, zreszta kupuje tylko te numery kiedy cos jest o Wrestlingu i jak sa jakies plakaty bo mam ich sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byly tez pilkarskie naklejki , ja wzialem z Bayernu jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam ten numer, nawet sporo tych naklejek. Oby wiecej BRAVO Sport wydawał takich ciekawych numerów :D Krzyżóweczki też lubie rozwiązywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos aż mi sie przypomniały czasy starego, dobrego Realu Madryt z Figo, Zidane, Carlosem i Ronaldo na czele :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys ogladalem swietny dokument o Zizu ogladales moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że oglądałem, kiedyś bardziej mnie interesował świat futbolu a teraz to tak pół na pół bardziej sie poświecam Wrestlingowi :D Ale Zidane to prawdziwy wirtuoz i legenda futbolu. Nic dodac nic ujac bardzo go lubie i cenie :D Szkoda że już nie gra tak samo jak Luis Figo którego też bardzo lubiłem oraz Ronaldo ale nie ta podróba z Portugalii tylko ten prawdziwy - Luiz Nazario Da Lima Ronaldo z Brazylii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh...każde pokolenie ma swoich idoli. Nasi rodzice czy dziadkowie kochali Lato, Deyne czy Bońka my Zidane a młodsze pokolenia Messiego lub C.Ronaldo :) Mam jeszcze gdzieś stare już za małe na mnie koszuli drużyn piłkarskich. Pamietam jak latało sie po podwórku za piłką i udawało sie że jest sie Zidanem czy Ronaldo a na bramce Barthezem lub Kahnem :D Ja lubiłem być Cassilasem lub Davidem Seamanem byłym bramakrzem Arsenalu, Manchesteru City i reprezentantem Anglii :D Ach to były czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Schmeichel z bramkarzy , ja wspominam Klinsmanna albo Elbera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peter Schmeichel ma korzenie polskie :) Jego syn Kasper gra teraz chyba Manchesterze City :D Giovane Elber grał chyba w tym pamietnym meczu z Manchester United ;) Ehh wtedy to był mecz w doliczonym czasie gry dwie bramy Sheringhama i Solskjaera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo tego wszystkiego troche :) Teraz nowe pokolenie jest i inni pilkarze , ale spektakle rownie piekne czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×