Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość tajemniczy znajomy Mary
ide , moze zasne bo rano do pracy Mary fajnie , tylko nie smuc sie👄 dobranoc Wam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jedna rzecz:) Ja niestety praktycznie wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba poprostu znac granice po ktorych sie poruszamy w swiecie wirtualnym ze to tak ujme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym bardziej nie mam zamiaru wymieniać, bo by nocy nie starczyło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ale jest jedna rzecz ktora mnie wkurza w całej sytuacji z tą dziewczyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogóle zauważyłem że ludzie sie na mnie dziwne patrza, czasami mi sie wydaje że coś do mnie mają albo nie wiem co albo moze poprostu mnie kojarza bo czesto jezdze na rowerze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z tym bratem nie tak? Też tak czasami mam albo sobie myślę że każdy postrzega mnie przez pryzmat mojego wyglądu. A może się patrzą, bo im się podobasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś taki dziwny jest, jak go spotykam to jakos tak sie dziwnie zachowuje :O Nie podobam im sie tego jestem pewien na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kurat swojego wygladu jestem pewien, oczywiscie w negatywnych chrakterze tego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kompleksów, no moze tylko taki żę chciałbym wyglądać bardziej masywanie i troche przybrac na wadze ale mysle ze to jest do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, dziwne. A on jakiś starszy jest? Nie możesz by tego pewny, bo nie czytasz w ich myślach:) Negatywnych aspektów swojego wyglądu to i ja jestem pewna, ale podobno gdy nie mówi się o nich nagłos to inni raczej ich nie zauważają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszy ode mnie ale ogolnie jakis taki dziwny koles :O a moze ja sobie coś ubzdurałem... Może i nie czytam ale nie wierze że komuś sie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawracaj sobie nim głowy:) Coś bym napisała, ale nie będę, bo znów jakaś pomarańcza napisze że się umiem tylko użalać nad sobą;) Uwierz w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma potrzeby. W sumie chciałam tylko Ci przytaknąć i napisać że tak samo myślę o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem raz mam tak raz mam siak, raz wierze w siebie a raz nie i tak w kółko na okrągło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co chodzi i wiem co by pomogło na to, ale Ty też to wiesz:) Ja już uciekam spać i Ty uciekaj, bo się nie wyśpisz;) Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×