Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Wyspałam się:D a poza tym spotkałam z przyjaciółką. Trochę wspominałyśmy lata dzieciństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak wspomnienia, ja ostatnio sobie przypomniałem kilka rzeczy to nie mogłem sie przestać śmiać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również się śmiałyśmy:D Fajnie tak powspominać, szkoda tylko że tak szybko minęły te lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóź na to poradzić, dobrze że przynajmniej nasze komórki mózgowe są tak pojemne że możemy tam trzymać mase fajnych wspomnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, choć kto wie ile za 50 lat będziemy z tego pamiętali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dlatego trzeba pić ziółka na pamięć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo odświeżać pamieć wspominając aby utrwalić sobie pewne sytuacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również, ale za skwarem też nie przepadam:) Widziałam właśnie:D To był serial:P Nie to co te teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skwaru też nie lubie ale jak jest taka pogoda tzn ładna i słoneczna to można wiecej zrobić niż jak pada deszcz i jest zimno :):) Genialny serial, niestety kilku aktorów z tego serialu juz nie żyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację:) Tzn. kto? Bo mi tylko Perepeczko na myśl przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Perepeczko, Walczak(grał Stępnia), Kozłowski(grał dowódce Antyterrorystów i taki starszy Pan co czasami odwiedzał Posterunek, w serialu nazwywał sie Rosolak, był najczesciej ubrany w żółtą kurtke i czapke wełnianą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zapomniałam o tamtych aktorach. Szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie nie wiem, być może z koleżankami się spotkam, bo taka propozycja wyszła:) A Ty? Do pracy idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No akurat we wtorek nie, w sumie sie ciesze bo u siebie na podwórku musze sie wziaść za robienie trawnika a pozatym trzeba troche posprzatać w domu i zrobić zaległe pranie :) Ale za to we środe bedzie sporo koszenia w robocie ;) P.S może jutro mi sie uda wkońcu Ją spotkać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęć masz jak prawdziwa kura domowa:P No,no, to rozglądaj się uważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak byłam mała to zawsze chcialam być aktorka czy piosenkarką... chyba jak każda dziewczyna... aha i marzyłam żeby iść do jakiejś szkoły wojskowej i pokonywać różne przeszkody ;DD chociaż to do dzisiaj mi zostało hahaha i kto by pomyślał że ja takie coś bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie pracować, a szczególnie w domu, nie lubie siedzieć za przeproszeniem na dupie ;) Łeb bedzie mi latał we wszystkie strony :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnamycha Witaj :) Ja do Wojska też chciałem iśc, a najlepiej na wojne żeby sobie postrzelać ale gdy dorosłem przeszło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×