Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Ja jestem z Kato i raz bylem na Slaskim na reprezentacji , mecz do **** , ale klimat , atmosfera , uczucie kiedy spiewasz hymn jak w tej reklamie BEZCENNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem co bede robic za miesiac a co dopiero za kilka lat, nie zastanawiam sie nad tym i nawet nad tym czy bede mial żone i dzieci czy nie mimo że jak kazdy chcialbym no ale cóż nie wszystko odemnie zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślalem że bedzie w Wawie walka Adamka to moze bym poszedl no ale do Wroclawia nie chce mi sie az jechac, zreszta czeka mnie inna pewnie podroz w listopadzie na Gale Wrestlingu w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam mowie tu i teraz ze Ty Mary i Deadman bedziecie szczesliwi i swietnymi rodzicami kiedys , wpomnicie , a raczej nie bo nie bedziecie pamietac :P moje slowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba to troche tak zabrzmiało jakbym Ja i Mary bylibysmy kiedys razem i mieli dzieci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to przepraszam Mary że mi sie tak to skojarzyło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go woork jutro:( Dobre to co wrzucasz :D Rzeczywiście same by sie nie domyslily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sebciu...wiem że w najbliższym czasie tak się nie stanie, może kiedyś, za parę lat. Chciałabym być taką mamą jak mówisz i mieć kochającą rodzinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia Mary & Deadman :D 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go woork jutro:(
Nooo trauma.... musze sie urwac na 5 min zaraz bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman, mi również w pierwszej chwili się tak pomyślało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go woork jutro:( oki Ja też bym chciał mieć kiedyś rodzine ale mam dopiero 20-21 lat wiec ni ma co sie spieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Seba :) Tobie również Życze Wszystkiego Dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stara jeszcze nie jestem, a jednak czuje upływ czasu i jakieś takie parcie z zewnątrz i nawet z siebie samej, że ciągle jestem sama i przydałoby się to zmienić;) Ale ja nie szukam na siłę. Hehe, dzięki Sebek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Sebku, a skąd ta pewność?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie szukam na siłe, zreszta sama wiesz jak u mnie sprawy sie maja takze nie ma oczym gadac jest jak jest...Ja osobiscie nie wierze w poproawe mojej że tak powiem sytuacji ale dobra pozyje i zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sile to nie z miloscia wiadomo , ale to jest piekne ze nieznamy dnia ani godziny :) Strzala , cyk , bach i jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie jak ze smiercia nie znamy dnia ani godziny, sorry za porownanie ale jakos mi to przyszlo na mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba Jasnowidz a Ja Czarnowidz i otwieramy prywatna działalność i bedziemy kokosy zgarniac :D Co Ty na to Seba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad ta pewnosc Mary ? Ano stad ze tacy wartoscowi ludzie jak Wy , czyli Ty i Deadman nie chodza po ziemi wiecznie sami , tylko sa po stworzeni aby kiedys i kogos uszczesliwic , a zarazem siebie , a pozniej dac czastke siebie w postaci potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z natury samotnikiem a jesli chodzi o uszczsliwanie kogos to żadna nie chce abym ją uszczesliwił wiec nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt...moja przyjaciółka spotkała swoją miłość będąc ze mną na wakacjach, 450 km od domu, a chłopak którego tam spotkała okazało się że mieszka 70 km od niej...do dziś są razem:) Deadman, a kiedy się do niej uśmiechniesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go woork jutro:(
Wy macie po 21 i chcecie miec rodzine? zastanowcie sie dobrze ja mam 23 ale do 29 mi sie z tym nie spieszy, bynajmniej nie wiem czy dziewczyna z ktora jestem teraz nie wiem czy to ta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary --- Ja wiem że sie takie przypadki zdarzaja, że to czasami kwestia przypadku że ludzie sie spotykaja :) Chyba nigdy sie nie uśmiechne i dam sobie z Nią spokuj a przynajmniej sporobuje, ale gdyby nie mieszkala tak blisko to juz bym napewno zapomniał :o go woork jutro:( Myśleć to jedno a robić to drugie, wiadomo kazdy ma jakies plany, chcialbym miec ale napewnie nie teraz, narazie to ja musze cos zrobic ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×