Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Chcialbym zeby wygral Manchester , ale wygra Barca :P , patrzalem na ceny biletow i pisze od 1300 Euro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to w sumie obojetne ale jesli juz bym mial wybierac to tez wole Manchester ale tak jak mowisz pewnie wygra Barca :) Ceny nieziemskie :D No ale cóż taka impreza to i drogie bilety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow :D Ciekawe kto za rok bedzie grał, mam nadzieje że Real i zgarną puchar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary witaj ;) W imieniu Twego przyszlego dzidzi skladam CI moc naljlepszych zyczen mamusinych ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go woork jutro:(
Skacze po tych tematach patrzcie co ta majka napisała w temacie do czego byście się nigdy nie przyznały strona zaraz napisze ktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman ja to widze tak BAAYERN - REAL , and the winner is.... wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go woork jutro:(
strona 268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom Seba właśnie to też miałem na myśli :D No to by było starcie gigantów :) go woork jutro:( Witaj :) No cóż każdy ma swoje tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go woork jutro:(
A tak sie zastanawiam w sumie, we wrzesniu w naszym zajebistym kraju dojdzie do meczu na naszym zajebistym jeszcze nie wybudowanym narodowym stadionie czy nie? daje sobie obie rece uciac ze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dzięki Sebastos:) Ale moja dzidzia to jeszcze długo mi tego nie powie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go woork jutro:( Napewno bedzie ogromny poslizg po cos tam ze schodami jest nie tak :) :o W sumie to reprezentacja mnie mało co ochodzi, nie ma na co i na kogo patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary a Tobie jak minął dzień ? :) Jak tam zajecia na uczelni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go woork jutro:(
Wiesz co przykre to jest ze kraj z 1000letnim doswiadczeniem nie jest w stanie nic soba zareprezentowac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co poradzisz, zreszta co sie bedziemy nimi przejmowac, żyć własnym życiem oni sie Nami nie przejmuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa na ten stadion ludzie beda przychodzic aby podziwiac stadion , nie reprezentacje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba no bo taka prawda wiekszosc tam bedzie chodzila aby popatrzec na stadion, do knajp i barów a nie dla drużyny która składa sie z potulnych kolesi Smudy, teraz to kazdy mozna powiedziec z przypadku tam gra a Ci naprawde wartosciowi zawodnicy uciekaja od Niego aby nie marnowac swojego czasu. Żewłakow też odszedł przez Smude a przecież mógł jeszcze grać, no ale Smuda myśli że jak ściagnie Perquisa czy jakiegos innego niby Polaka to bedzie Euro nasze a guzik prawda to tylko pokazuje żę polscy pilkarze sa do bani i trzeba sie łapać naturalizowanych polaków badz dawac im polskie paszporty aby zasilili kadre :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neutralizacja jak wizyta u fotografa ekspresowego , jeb , ciul i masz obywatelstwo :o A najbardziej mnie wkurwiaja te rekalamy Smudy tzn. reprezentacji w TV ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go woork jutro:(
Ja mieszkam we Wroclawiu ale powiem wam ze tu tez nie ma szalu moze do mistrzost skoncza.... Zreszta i tak nie mam biletu na zaden z meczow chcialem cos zakupic przez net ale stwierdzilem ze to nie ma sensu.. Chyba ze na mecz w ktorym nie gra polska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówie że Smuda jest słabym trenerem bo ma doświadczenie nawet w Niemczech trenował ale jesli chodzi o Reprezentacje to niestetty jest do dupy...Masz być grzeczny bo inaczej nie bedziesz grac i na dodatek pokazal hipokryzje mowiac ze Piszczkowi odpuszcza grzechy gdzie kiedys mowil ze takiego typu zachowania jak uczestnictwo pilkarzy w korucpji trzeba bezwzlednie tepic i karac a teraz nagle zmienil poglad :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebek, mówię hop, bo wiatropylna nie jestem:P Na uczelni spoko, dostałam dziś indeks i kartę egzaminacyjną, więc to znak że trzeba wziąć się do nauki:D A poza tym Dzień Matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary teraz , ale nie wiesz co bedzie za miesiac , dwa , trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam biletow na Euro i jakos mnie to nie smuci :) A jesli chodzi o Wroclaw to tam u Was ma byc podobno walka Adamka z Kliczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×