Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Ale wiecie co jak co ale szczescie jesli chodzi o jazde na rowerze to ja mam, otarlem sie o ciekawe zderzenie z samochedem dzisiaj rano :) Fakt jechalem szybko ale on powienien sie zatrzymac przed wyjazdem ze swojego podworka, ale naszczescie udalo mi sie odbic w bok i mimo ze sie obilem o kraweznik nic sie nie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mi mowia ze moja szalona jazda kiedys sie zle skonczy ale lubie to. Ehh pamietam jeszcze jak moja byla non stop mnie kontrolowala i sie wkurzala ze nie uwazam na siebie itd no coz moze dlatego ten zwiazek sie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary no niestety nie posiadam samochodu jeszcze wiec nie moge Ciebie zabrac na wycieczke :):o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazaj na siebie Deadman , w konfrontacji z samochodem moze byc nieciekawie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba wiem o tym ale co poradzic ze je przyciagam, staram sie uwazac tym bardziej ze slucham mp3, ta sytuacja dzisiejsza byla tak szybka ze nie zdazylem sie przestraszyc i dopiero po jakis 2 minutach strach poczulem na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem nie omieszkam;) Deadman, ja już prawko robię ponad 3 lata:P Z tym że teraz mam przerwę 2 lata. Uważaj na siebie, bo w konfrontracji rower- samochód możesz przegrać. Ja mając jakieś 12 lat przebiegałam przez ulicę przed samochodem i się przewróciłam. Nie potykając się o nic po prostu upadłam i nie miałam siły wstać, tak jakbym czucia w nogach nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawko bo niedawno wlasnie zrobilem ale samochodu jeszcze nie posiadam ale daze do tego aby jakis miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O której dzisiaj zamierzacie wstać ? :) Ja pewnie pośpie do 10 bo od poniedzialku znowu o 5 trzeba bedzie sie zrywac :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście. Facet z tego samochodu wyskoczył i zaczął na mnie mordę drzeć że pijana jestem. Koleżanka mi pomogła wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie do 11 pośpię:) Czasami wkurza mnie to że zamiast iść o normalnej porze spać to siedzę tyle czasu, a później śpię do południa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem różne akcje na miescie szczególnie z tymi starymi babami jak sie rzucaly ze za szybko jezdze i takie tam a na dodatk same wlaza na sciezke rowerowa a potem maja pretensje ale zlewalem ich po calosci bo nie bylo o czym z nimi gadac, szkoda słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zebym mial cos do rowerzystow ;) , ale niektorzy mnie wkurzaja ostro jak jedzie taki dzadek na ruskiej damce , ledwo zipi , ale zajmuje caly pas , xzamiast trzymac sie lewej strony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziadki takie tez mnie wkurzaja, ja tam sie staram przestrzegac przepisow ale czasami sie nie da poprostu gdy przechodnie sie tobie wpieprzaja na twoj teren i na dodatek maja do ciebie pretensje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać, bo już padam:) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba widze że Ty chyba masz ogromną chrapke na ślub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Mary :) Śpij dobrze 🌼 Ja też już zmykam spać...Narazie Seba i do zobaczyska🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×