Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Wyspałeś się? Ja za długo pospałam i teraz mnie głowa boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Ja w sumie tak, do 11 pospałem i odrazu na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście jak na złość musiałem ją spotkać i małó szaleju nie dostałem :o:o Zreszta Ja już chyba zwariowałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się obijam z kąta w kąt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba też zaczne sie odbijac od ściany do ściany możę mi wyleci z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona na Ciebie spogląda gdy Cię widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzisz gdzieś dzisiaj ? Spacerek albo rowerek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie mów tak. Nie macie może jakiś wspólnych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak ale on sie wogole mi wydaje taka niedostepna w sumie tak samo jak ja, tak jak by chciala spojrzec a nie moze, w sumie ja sie tez ograniczam i nie patrze sie jej w oczy bo bym chyba nie wyrobil :o Ale podoba mi sie cholernie i to juz od jakiegos roku, hmm kiedys nie zwracalem na nia uwagi. Może to zauroczenie ale strasznie sie z tym czuje dlatego probuje jej unikac jak tylko moge :o No ale coz czasami los inaczej chce, staram sie zapomniec o niej i skupic sie na czyms innym, tak jak np na pracy i dobrze ze ja mam bo jak bym siedzial w domu to by mnie chyba juz do Tworek odwiezli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mamy niestety, jedynie co jej brat kiedys gadal z moja siostra cioteczna ale wiesz nie chce nikog w to mieszac bo za chwile zaczna sie glupie pytania i sytuacje a znajaac moja siostre to juz bedzie umoralnienie alebo ze mam zagadac albo zapomniec i takie tam i powatarznie cogle tego samego tekstu że bedzie dobrze :o Juz nie wyrabiam czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie, bo nie mam z kim:) Sebek nie chciał do mnie przyjechać:P Może ona czeka na Twój ruch, może jest nieśmiała, może też jej się podobasz:) Co do zakochania to pewnie jest to kwestia Twojego wyobrażenia o niej + tego że Ci się podoba wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba bede musial z Sebkiem pogadac :):P Wstyd mi za siebie że nie potrafie do Niej zagadac, ze jestem takim idiotą że nie walcze o to czego pragne ale cholera gdyby ta niesmialosc to bym wszystko mogl a tak to nic nie mam z tego :o Z wygladu podoba mi sie bardzo, jest troche podobna do mojej bylej ale to akurat mi nie przeszkadza, nie wiem jaka jest z charakteru ale wydaje sie byc spokojna i miłą dziewczyna ale to wiesz musialbym ja poznac rzeczy obiektywnie to co ocenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie jakaś reprymenda mu się przyda:P Ja też jestem cholernie nieśmiała, a to za sprawą niskiej samooceny, braku wiary w siebie itd...więc rozumiem to jak ciężko jest Ci się przełamać. Może kiedyś okazja do poznania nadarzy się sama, czasami tak bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja już sam nie wiem zreszta dochodze do wniosku ze sie poprostu nie nadaje sie do tego i tylko bym meczyl dziewczyne zamiast ze z nia cieszyc i byc i chyba wogole nie bede sie o zadna staral bo to poprostu nie ma sensu, po co komus marnowac czas i non stop komus glowe zawracac swoja osoba :o Postaram sie poprostu robic swoje omijajac sprawy sercowe z daleka bo tak bedzie lepiej :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupotki gadasz...nie jedna dziewczyna chciała by mieć takiego chłopaka jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak nie skoro do tej pory nie mam dziewczyny. Zreszta ja mam nadzieje ze zaczne to olewac po calosci i wkoncu przestane myslec o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=YI1GnF1nprI&feature=related Wszyscy moi kumple maja swoje ukochane osoby a ja nie i naprawde nie jest mi z tym latwo, wstyd mi za to ale coz nikogo na sile do siebie nie przyciagne. Wiem że dziewczyna nie jest do szpanowania i to nie jest tak że majac dziewczyne znikaja wszystkie problemy ale jestem pewien ze jest latwiej bo przynajmniej ma sie kolo siebie ta osobe do ktorej mozesz sie zwrocic o wszystko i mozesz na nia liczyc i takze Jej pomóc w trudnych chwialach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Ja też nie mam chłopaka i jakoś żyje...co prawda nachodzą mnie różne myśli w tym temacie, ale nie chciałabym żeby się spełniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×