Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Widzisz tak samo jest w moim towarzystwie...wszystkie najbliższe moje koleżanki mają swoje drugie połówki i do pewnego czasu miałam do tego obojętny stosunek, bo było mi dobrze samej, ale teraz coraz bardziej doskwiera mi brak miłości i samotność, ale wiem że to nie jest tak że się pstryknie palcami i już się ktoś znajdzie u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nie tylko Ja mam ten problem ale jednak ta wiedza czy świadomość wcale mnie nie uspokajają a wrecz smuca bo pozostaje taka mozliwosc ze dolacze do grona wiecznych samotników i poszukujących drugiej połówki którzy mimo swoich marzeń ich nie spełniaja i pozostaje im tylko zwykla monotonia i przyzywczajenie sie do swojego stanu co wydaje mi sie jest bardzo destrukcyjne i niebezpieczne bo wtedy latwiej o szalenstwo niz trzezwe i normalne myslenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to tez nie przeszkadzalo ale sama wiesz ze z uplywem lat zmieniaja sie cele i priorytety i czlowiek wychodzi z dzieciecej skory i z pod pieleszy rodzicow i chce zyc normalnie i byc zadowolonym z tego co robi ale jak dobrze powiedzialac ze pstykniecie nie wystarczy a szkoda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że moje pocieszenia są marne, bo do mnie też to nie przemawia gdy ktoś mi tak mówi. Pewnych rzeczy nie da się przyśpieszyć, ani zmienić, pozostaje nam czekać na to co przyniesie życie...póki co myślę sobie że jesteśmy jeszcze młodzi i całe życie przed nami, więc nie wiadomo czy ktoś nie stanie na naszej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary dla mnie to przyjemność rozmawiać z Tobą aż sie Tobie dziwie że chcesz czytać to wszystko co pisze bo wiekszosc by wogole nie odpowadala albo by tylko rzucila hasło tak jak moja siostra "Bedzie dobrze" i to wszystko takze dziekuje Tobie że odpisujesz cos wiecej niz tylko słowa pocieszenia może to tez wynika z tego że masz podobny problem ale mimo wszystko dzieki 🌼 Mary wiem że jestem młody i niby całe życie przede mna ale wiesz nie chce tez tak do konca sobie tego tlumaczyc i usprawiedliwiac tej sutuacji moim wiekiem bo moge sie na tym jeszcze przejechac :O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dead, nie masz za co mi dziękować. Po to tu jestem żeby z Tobą popisać, a nie tylko przytakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mam :) Niewiele jest takich osób na kafe z którymi mozna pogadac, baa nie wiele jest takich osób nawet w życiu realnym :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje:)👄 To fakt, masz rację. Mi tu udało się poznać parę naprawdę sympatycznych osób, w tym również Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi :) W tym tygodniu masz zajecia na uczelni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, ale już coraz mniej, bo zaliczenia się powoli zaczynają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to Ciebie niedługo czekaja bezsenne noce przed książkami :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, nie, nic z tych rzeczy:) Ja nie umiem zarywać nocy na naukę:) Godzina 20 jest optymalną porą do której coś jeszcze dociera do moich szarych komórek:P Tym bardziej że w tej sesji mam stosunkowo mało nauki, więc dam radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki :D Ja zmykam :) Bede wieczorkiem jak zwykle takze jesli bedziesz chciala to wpadnij na topik ;) Papa 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Seba też wpadnie do pogadamy z nim o tej nieudanej Waszej wycieczce :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Seba :) Mary mi powiedziała że nie przyjechałeś po Nią aby Ją wziasc na wycieczke :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zawinilem i jestem w stanie poniesc tego wszelkie konsekwencje , lacznie z klapsami od Mary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szykuj sie bo jak Mary przyjdzie to nie będzie już tak miło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzno w sumie :) Ale na wycieczke i tak nie pojechalem tylko do bracika :) A Ty jak tam , jakies rowerowe extreme przygody byly ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×