Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Nie patrzę na ten filmik, bo bym miała schiza i bała się do łazienki wyjść:P Ale możliwe że jest tak jak piszą...blair witch project tez miał być prawdą, przynajmniej ja w to kiedyś wierzyłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha woda brzegi rwie :D:P Mi sie kilka razy zdarzyłó że widziałem ducha lub jakas zjawe :) Kiedyś miałem sytuacje jak byłem mały, to było w zime zjezdzalem na sankach i w pewnym momencie z daleka widzialem jakas postac na czarno ubrana, no to schowalem sie na podworko i czekalem jak ten ktos przejdzie no i czekam i czekam wkoncu wyszedlem na zewnatrz sprawdzic co jest i nikog nie bylo ani sladow ani niczego, przestraszylem sie i ucieklem do domu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa przypomniało mi się coś...ale to chyba nie były duchy, przynajmniej mam nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie program Nie do Wiary ? ;) To było to a szczególnie muzyka z tego programu, jak bylem maly to az sralem po gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak wrzucisz to i tak nie obejrzę, bo to pewnie jest straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam jest nagranie jak kolesie jada samochodem i gosc z tylu to filmuje i po jakims czasie widac idaca droga dziewczyne , wiec sie zatrzymuja.Ona wsiada i po chwili zaczyna plakac , ten gosc to filmuje caly czas ,a po chwili ta dziewczyna zaczyna plakac i wydaje z siebie taki okrzyk demona czy cos w tym stylu i typ traci panowanie nad kierownica .Ginie 2 z 3 osob jadacych w tym samochodzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój! Ja też😭 Zawsze przełączałam na inny kanał jak to usłyszałam, bo się bałam tego programu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się, wyłączyłam zanim cokolwiek zobaczyłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze lubilem wieczorami straszyc kolegów z podworka jakimis opowiesciami a potem sam sie balem wracac do domu :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NN, powiedz im coś😭:P Hehe, ja tez miałam taką koleżankę co miała 1500 historii z duchami w roli głównej i nas raczyła opowieściami, a ja później się bałam do klatki wejść, bo przecież zanim na 4 piętro wejdę to coś może się stać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu lepiej i już mnie proszę nie straszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys z kumplem wymyslismy akcje ze spadajacymi kamyczkami na budowie i wystajaca reka zaa okna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się parę tych jej historyjek z dzieciństwa:O Ale już koniec, bo muszę iść, a przez te opowieści to teraz będę się wsłuchiwała w każdy najmniejszy odgłos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×