Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Tylko Ja sie zastanawiam, po cholere coś odkladac, planować jakies dalekie zdarzenia, kurcze w kazdej chwili moge zejsc z tego świata a Ja sie zastanawiam czy chce byc szczesliwy czy nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy chce być szczęśliwy i każdy do tego dąży, niektórzy tylko bardzo okrężnymi ścieżkami;) Sebek, ale tak przy wszystkich?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, fakt, w tańcu nie wygodnie tak jakoś:P Oczywiście że znam, bardzo lubię tą piosenkę jak i inne pfk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary tak sie o sobie rozgadałem :o:) Jak u Ciebie ze zdrówkiem ? Lepiej już ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już dobrze:) Sen pomógł, zasnęłam nawet nie wiem kiedy i wczoraj już było dobrze;) Na tyle że mogłam jechać na ślub a później na koncert Kukiza:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że jest juz wszystko oki :) To miałaś bardzo rozrywkowy dzień :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zbytnio nie przepadam za ślubami :) A co do koncertów to może sie wybiore na jakiś w te Lato bo ma być ich sporo w Wawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie wypadało nie iść...koleżanka z roku za mąż wychodziła:) No tak, w Wawce to ciągle coś się dzieje, nie to co u mnie:O(koncert nie był u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak w pewnych sytuacjach nie wypada odmówić, Ja w zeszłym roku byłem jak chrześnica mojej Mamy wychodziła za mąż :) W sumie to Wawa jest nudna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz czekam aż będę świadkować przyjaciółce:P Pomieszkałbyś tutaj trochę to byś dopiero zobaczył jak tu jest nudno...ale szczerze powiedziawszy to pomimo tego nie chciałabym gdzie indziej mieszkać:) Sebek, gdzieś się zawieruszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie w Warszawie nie mieszkam tylko pod Warszawa :) Czasami jezdze do Niej albo cos zalatwic albo cos kupic lub tak jak dzisiaj wyjatkowo pozwiedzac pewne jej ciekawsze zakatki ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie być Świadkiem na czyimś Ślubie, to takie wyróżnienie :D Ja jedynie co to byłem świadkiem na bierzmowaniu i szykuje sie na drugie ;) Sebek pewnie szykuje coś dla Nas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale w każdym bądź razie masz blisko skoro rowerkiem śmigasz;) A z której strony Warszawy mieszkasz?:D Miłe wyróżnienie...tylko kiedy to będzie:P Ja mogę się pochwalić że jestem chrzestną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba jeśli masz Jacuzzi to może sie dołączymy :D Mam nawet blisko ale wiecej nie bede zdradzać ;):D Bycie Chrzestna to też wyróżnienie i opowiedzialnosc :) Moja chrzestna do mnie co rok przyjezdza na Świeta i robi mi prezenty mimo że dzieckiem juz nie jestem ;) W ciagu roku tez jej sie zdarza zadzwonic lub wpaść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuzzi nie , ale mozemy zrobic , bedziemy Deadman na zmiane dmchac :D;) ps tez jestem chrzestnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chcecie dmuchać?:D:P Sebek, dla chłopca czy dziewczynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×