Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Widzę Sebek że posłuchałeś mądrych słów Mary:D Jak minął weekend Dead?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary tys ma latarnia morska , a ja zagubionym stateczkiem ktoremu wskazujesz wlasciwa droge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dobrze ale jest mi strasznie smutno :(:( A u Ciebie co tam Mary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dead, co się stało?:( Mi dziś do płaczu wystarczyłoby jedno słowo nie tak, ale na szczęście już mi przeszedł ten nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straciłem to na czym mi zależało :( Ona wyjechała i niestety obawiam sie że już nie wróci 😭:( Jestem kretynem i źle sie czuje :( Boli jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz że wyjechała? I skąd te myśli że już nie wróci? Może wyjechała tylko na wakacje, bądź do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie że nie :( Kolega mojego brata mieszka koło Niej i wiem że jej Mama rozmawiała z Jeje Mamą że taka sytuacja nastapi, i jeszcze od innej osoby to uslyszalem z tamtej okolicy a dzisiaj jak przejedzalem kolo Jeje domu to dom stal kompletnie pusty i boje sie ze to prawda :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi bardzo:( Ale skoro zdołałeś zdobyć takie informacje, to może postaraj się też o jej nr, mail, cokolwiek...jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu jestem skończonym idiotą, miałem tyle czasu aby coś zrobić. I dlatego Siebie nienawidze za to że nie potrafie walczyć o swoje i sie kurwa poddaje a potem musze lizać rany :(:( Najwidoczniej po raz kolejny bede musiał odłożyć sprawy Miłosne na bok i czekać aż ktoś nastepny sie pojawi na horyzoncie ale to i pewnie tak samo sie skończy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh...nie wiem już nic nie wiem :o Najlepiej bedzie jak zajme sie sobą i postaram sie o tym zapomnieć, wkońcu życie ucieka i trzeba coś robic a nie tylko lamentować i sie dołowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyzywaj siebie od idiotów. To nie Twoja wina że taki jesteś, nie każdy ma na tyle odwagi, by poznać osobę w której jest zakochany. A spawy miłosne na pewno się ułożą, zapewne w najmniej oczekiwanym dla Ciebie momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może wróci, chciałbym bardzo. Teraz wiem jak bardzo mi na Niej zalezy i uwierz mi gdyby wróciła to zrobiłbym teraz wszystko aby podjać tą walke tylko szkoda że dopiero to zrozumiałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie przekreslaj wszystkiego ;) W koncu okres wakacyjny i mogli wszyscy faktycznie wyjechac , przeciez gdyby sie wyprowadzali na stale to bys widzial jak meble czy jakies rzeczy przewoza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle sie czuje :o, od tego wszystkiego cały dzień przejezdziłem, chyba z pól Warszawy zwiedziłem co mi sie nigdy nie zdarzyło. Nie chciałem siedzieć w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że warto teraz żebyś się zainteresował znalezieniem jakiegoś kontaktu do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie nad tym myśle tzn co tu myslec trza działac na myślenie juz miałem...Trzeba sie zmienic i swoje podejscie bo jesli tak dalej pojdzie to skoncze nie wiem jak i gdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba potrzebny był Ci taki kop...teraz już nie szukaj wymówek tylko działaj...i nawet jeśli się nie uda to będziesz wiedział że próbowałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi poprostu wrócić stary dobry Deadman, taki jaki byłem kiedyś lecz po mojej nie miłej sytuacji z była i innych problemach bardzo sie zmienilem :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że dostałem to na co sobie zapracowałm moją postawą i obojetnoscia, bo myslem myslem i gowno wymyśliłem. Teraz już wiem że nie warto marzeń i pragnień odkladac na bok bo moze potem czasu nie starczyć na to aby je spelniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami nie warto myśleć, tylko po prostu działać, bo jak się za dużo myśli to później zazwyczaj się już nie działa...co za filozofia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filozofia bardzo mądra lecz czasami pewne rzeczy są silniejsze od Nas :o:) Ja mam wiele postanowiem i rzeczy które chce zmienić, już znudziło mi sie to że ciagle z czegoś rezygnuje i mowie ze jakos to bedzie, zobacze i inne bzdury bo sam siebie oszukuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak robię, a najgorsze że wszystko odkładam na później:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×