Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Nikt nie zna dnia ani godziny, ja ma przyjsc to przyjdzie wtedy kiedy bedziemy sie tego najmniej spodziewac, zreszta to napewno nie bedzie takie cos jak mysla ze cos jest i w sekunde znika, mysle ze to bedzie poleglo na zmianach w mysleniu ludzi i na ziemi i to bedzie etapowe a nie takie bum i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos jest w tym co piszesz :) co ma byc to bedzie i niestety ale chyba nie mamy na to wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam sie bedziemy przejmować końcem świata, mamy życie i trzeba sie na nim skupić a nie na tym co dobrze zauważyłaś na co nie mamy wpływu mimo że samo możemy to tego doprowadzić ale cóż tak to już jest ułożone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapieje na kafe :D Ale przez to gali Wrestlingu dzisiaj w nocy nie obejrze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze sobie nastawiam 2 budziki plus pisze karteczke aby mnie rodzice obudzili jakby co :) Zreszta jak mam rano wstać to mam w głowie wlaczone czuwanie i rzadko mi sie zdarza zaspac no chyba ze jestem chory albo bardzo zmeczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze brat wstaje to mam pol biedy.. budzimy sie nawzajem ;) ja w sumie to mam najgorzej wstac z niedzieli na poniedzialek a pozniej to juz z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie wpadnie w rutyne to nie ma problemu ze wstawaniem zreszta ja tam duzo snu nie potrzebuje jestem typem człowieka aktywnego i nie potrafie tak poprostu leżeć i leżeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby oby i aby pogoda była ładna :) Zostawiasz na noc otwarte okno ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mam lozko pod oknem... rano bym chyba nie przeemowila... zimno jeszcze jest w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostawiam jak jest gorąco ale zazwyczaj zamykam po te kocury w nocy tak nadają że hej :D Ja mam lekką manie sprawdzania czy zamnknalem drzwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest cieeplo to tez mam otwarte... kocury to jakas masakra, czasem nie wiaadomo czy to kot czy dziecko placze... i te ptoki spiewajace nad ranem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak mi sroka sie darła o 4 rano na oknem, ywszedlem na dwor wzxialem drabine i smignalem na dach aby jej dokopac ale uciekla, nie wiem jak to zrobilem ale bylem wkurzony i zaspany, że mi sie chcialo tam wlazic, śmiałem sie jak mi to rodzice opowiadali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ja to bym predzej jakims kapciem rzucila... podziwiam, ze Ci sie chcialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie wiem jak mi sie chciało, niekontrolowałem poprostu tego najwidoczniej :) Dobranoc Ines 🌼 :) DodajOszusta.pl --- Witam i Dobrej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzisiaj pracę , moje dzieciństwo uważam za zakończone . cześć Dead :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×