Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

awerrew --- No cóz szanuje Twoje zdanie, najwidoczniej masz ku temu powody aby ludzi nie lubić i tak o nich myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerrew
Mam powody bo ludzie mnie zniszczyli. Nienawidzę wszystkich. I ludzi i zwierząt też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awerrew --- To szczerze Tobie współczuje ale wiesz nie wsadza sie wszystkich to jednego wora ale to taki szczegół który tak czy siak Ciebie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerrew
Nie umiem nikomu zaufać. A przez to co oni mi zrobili to zaczynam wierzyć że tak jest. I nawet zaczynam nienawidzieć siebie. Chcę umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awerrew --- Oj przestań z tą śmiercia na to przyjdzie czas, kazdy kiedys z Nas umrze predzej czy pozniej. Też nie ufam ludziom i mam problem z otwarciem sie do nich ale żeby sie zabijac to bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerrew
Jestem po próbie samobójczej. A czemu mam przestać ze śmiercią? A czemu ty masz nick Deadman? Ten nick też jest o śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo życie ma sie tylko jedno ot dlaczego masz przestac tak myslec. Czemu bo mi sie podoba i jest zwiazany z czyms konkretnym bynamniej nie ze śmiercia mimo że masz racje oznacza śmierć ale to nie o to chodzi w nim. Zreszta kazdy ma jakiś nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerrew
Na moim życiu mi nie zależy. A z czym jest związany ten nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerrew
Deadman ile masz lat? 11-20? 20-30? 30-40? czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zalezy Tobie na życiu ? Mysle że jesteś w błędzie, i wcale tak nie myślisz tylko poprostu potrzebujesz pomocy wspracia od innych tylko musisz sie na ta pomoc otworzysz, bo z kad wiesz moze ktos chce wyciagnac do Ciebie reke tylko Ty tego nie chcesz zauwazyc bo jestes utwierdzony/utwierdzona w tym że tak bedzie lepiej ze umrzesz. No i co zabijesz sie i co myslisz ze bedzie lepiej, że polecisz do Nieba i bedziesz gral/ grala z aniolkami na harfie ? Hmmm Ja uwazam ze musisz sie wziasc w garsc i sprobowac zmienic swoje życie i nie poddawac sie :) Przepraszam ale to tajemnica panstwowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerrew
33lata i gówno z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awerrew --- Pamietaj że życie ma sie jedno i niezaleznie jakie jest rzeba sie je starac przezyc, byc soba, miec swoje zdanie i starac sie zmieniac to wszystko na lepsze...moze latwo powiedziec ale uwierz tez sie borykam z roznymi problemami, mozliwe ze nie sa takie trudne jak Twoje ale problemy to problemy, nie ma latwiejsze czy trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerrew
Każdy co mnie poznał po czasie miał mnie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zrobisz co zechcesz, nie zamierzam Ciebie umoralniac ani nikogo wiecej bo to nie jest mój cel ale takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerrew
Za jakiś czas tu przyjdę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu mial Ciebie dosc ? Coś robiles/ robilas ze tak sie dzialo ? Może to Ty odpychalas/odpychales ludzi ? Powiedz mi jesli mozesz czy jestes mezczyzna czy kobieta bedzie mi latwiej rozmawiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×