Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

księżniczka przedwiośnia

Wrzucajcie tu tytuły kawałków na dobry seks

Polecane posty

a w okresie płodnym Ich troje, Patrycja Jarosz, Justin Bieber i Feel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to jak byl w moim brzuchu tak na te dwa zespoly reagowal ze szok a jesli chodzi o muzyke w okresie plodnym tego typu to chyba lepiej nie miec dni plodnych.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy takiej muzyce zapłodnienie nie grozi chociaż faktycznie muzyka straszniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbvkjhvgkhvv
nie ma lepszej od the beloved "sweet harmony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Marvin Gaye Sexual Healing - zupełnie nie do seksu 2. U2 With Or Without You - klasyka, wolę od One 3. Barry White My First My Last My Everything - całuśny klasyk 4. Serge Gainsbourg & Jane Birkin Je T'aime - klasyka w NAJLEPSZEJ wersji, ale w innych wykonaniach ten kawałek mnie drażni podobne klimacie śpiewała kiedyś głosem lolitki jakaś Hiszpanka, tylko nie mogę sobie przypomnieć tytułu 5. Chris Isaac Wicked Game - klasyka, nie można nie lubić 6. Al Green Lets Stay Together - klasyka, ale jak dla mnie przed seksem, do "głębokich spojrzeń" 7. Phyllis Nelson Move Closer - zestarzało się 8. INXS I Need You Tonight - nigdy nie lubiłem INXS 9. Madonna Justify My Love - chyba najlepszy jej kawałek ze sporym ładunkiem 10. Kylie Minogue Slow - a tam kawałek, zawsze miałem ochotę na malutką Kyle, ale nie w tym kawałku dodał bym typowe pościelówy A-HA - Stay on this roads, Take on me, Crying in the rain oraz Suede - The beautiful ones - podobne klimaty i lata jak INXS i Chris Isaac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi maja być w proporcji - można nieć 2 metry i za krótkie nogi do tego duże mają tendencje do zamiany w szafy trzydrzwiowe :p no chyba, że siatkarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foreignera mam w foobarze w dołach słucham jak wypiję butelkę dobrego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppzzzzz
Miażdżonych ludzi przenikliwy krzyk Łamanych kości trzask Zbliża się ognisty miecz! Szatańska kawaleria czarna śmierć! Z rozdartym krzykiem Wciąż przed siebie mknie zbliża się! Ref.: spalić, zgnieść spalić, zgnieść szatańska kawaleria czarna śmierć spalić, zgnieść dokona się okropna rzeź spalić, zgnieść ludzie, ludziom niosą śmierć Płonących ludzi przenikliwy krzyk A przedtem wybuch, straszny błysk Wielki grzyb! Szatana histeryczny słychać śmiech Dokonał swego dzieła cieszy się Kipi gniew! Ref.: spalić, zgnieść spalić, zgnieść szatańska kawaleria czarna śmierć spalić, zgnieść dokona się okropna rzeź spalić, zgnieść ludzie, ludziom niosą śmierć Śmierć, wszędzie śmierć, wszędzie krew, wszędzie krew, Krew! krew! krew! krew! krew!!! Ref.: spalić, zgnieść spalić, zgnieść szatańska kawaleria czarna śmierć spalić, zgnieść dokona się okropna rzeź spalić, zgnieść ludzie, ludziom niosą śmierć krew! krew! krew!!! W błagalnym geście wyciągnięta dłoń Diabelski tabun zgniata ją, Zgniata ją, Ostatni podryg i ostatni krzyk Zniknęła ludzkość Nie ma nic, Nie ma nic! Ref.: spalić, zgnieść spalić, zgnieść szatańska kawaleria czarna śmierć spalić, zgnieść dokona się okropna rzeź spalić, zgnieść ludzie, ludziom niosą śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppzzzzz
to zależy. To metal lat 80-tych. Kiedyś tylko przy takiej muzie się to robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawce temate ver. 2.0
Uważam, że na temat muzyki nie powinni wypowiadać się ludzie, ktorzy nie mają o niej ani różowego ani zielonego ani nawet wrzosowego pojecia. Wiem, wiem - gusta gustami, bla bla bla bla bla bla bla bla bla ale współczuje wam wszystkim po kolei zjebaanych upodobań muzycznych. Jak juz ktos tam przejawiał jakieś sensowne ukierunkowanie okazal się okrutnym ignoractwem. Nie, nie slucham ani disco polo, ani techno, ani hip hopu. Fatalny gust, fatalni, przeintelektualizowani ludzie. Smutne w chooy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie muzyka podczas seksu musi być stonowana, delikatna, lekko usypiająca a jednocześnie bardzo romantyczna :) by seks również był wykwintny i namiętny. bo jak chce po prostu rżnąc to może grać nawet TV i leciec "Na wspólnej" :) Roxy Music Jealous Guy Kim Carnes Bette Davis Eyes anna jurksztowicz zmysły precz nick cave & kylie minouge - wild rose The Kelly Family An Angel George Michael Father figure Halo- beyonce Bajm jezioro szczęścia Zamfir The Lonely Shepherd Cyndi Lauper Time After Time Barbra Streisand Woman in love Kate Bush Wuthering Heights Jennifer Rush The Power Of Love Prince Purple Rain Starczy :) myślę, że i tak nikomu nie spodoba się moje playlista.... a mógłbym tak pisać przez cała noc chyba Dodam jeszcze, że nic nie zrobi lepszego klimatu w pokoju jak oczywiście muzyka plus kręcąca się lustrzana kula w stylu lat 80-tych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×