Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CzerwonyGerber

Co mam ze sobą zrobić? POMOCY

Polecane posty

Witam, Zdecydowałam że napisze włąsnie na tym portalu żeby uzykać najbardziej obiektywne oceny. Otóż chodzi o to iż uważam że życie przecieka mi przez palce. Mam dopiero 20 lat. Moje zycie od jakiegos roku dzien po dniu jest takie samo. Wstaje rano jadę do pracy, po pracy na zajęcia, wracam do domu jest godzina 20 - 21, wezme prysznic połoze się i ide spac. I tak cały czas.... Wczoraj gdy obudził mnie budzik az napłyneły mi łzy do oczu, ponieważ uświadomiłam sobie że przede mną znowu, szary dzien jak setki innych. Chciałabym coś znowu zacząć robić. Uwilebiam adrenaline i tak bardzo mi jej brakuje... NIe mam siły nawet wziąc się za siebie i zaczać działac. Proszę pomóżcie mi wstanąc na nogi. Co mam zrobić zeby cieszyć się z kazdego dnia, oddychac pełną piersią i doceniac najmniejsze szczescia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wlasnie dorosle zycie
witaj wsrod nas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina w
próbowałaś samobójstwa?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zacząć od zmiany nicka - powinno być Czerwona Gerbera, chyba że masz na myśli żarcie dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataraktaaaaaaaaaaaaa
żyjesz jak większość, nawet jeśli zaraz posypią się rady mądralińskich np. weź się w garść, znajdź sobie pasję, wyjdź gdzieś z ludźmi ....to prawda jest taka, że nie unikniesz tej beznadziei marnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wśród nas -> ale ja nie chce... myslę nawet zeby zrezygnować zpracy zeby troche odzyć. Naprawdę tak wyglada dorosłe zycie? zero przyjemności, sama rutyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z czego to czerpać radość? przeciez to wszytsko nie może polegać na nieustannej rutynie? taki zywot nie miałby najmniejszego sensu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pomijając te wszystkie
kwiat to ta gerbera, idiotko :O może postudiuj słownik, skoro masz takie nudne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetkinka
CzerwonyGerber, życie jest okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
hahahaha! witja w klubie,szkoda ze mi to zajelo 4 lata wiecej niz tobie ,zeby sopbie uswiadomi ,ze TAK -zycie to rutyna i nudaaaaaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cusz niektuszy piszom
tesz i tak i na sfruconom ófagem reagójom, rze i tak siem pisze... spierdalaj już tępaczko ze swoimi rozkminami! w szkole się opierdalałaś, teraz zaczęłaś pracę i już ci źle, niedoruchana leniwa cipo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
o ja,juz nie moge,jak topiki schodza na glupie tematy, ale OBLUBIENICA masz racje, wiec prosze daj juz sobie spokoj i pisz NA TEMAT OTO dowod,ze oblubienica ma racje: http://slowniki.gazeta.pl/pl/gerber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
no dobra , bo iwyszlo ant o ze macie obie racje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pomijając te wszystkie
Boże, co za idiotka :O teraz jakieś linki będzie wklejać, bo jak coś jest w necie, to na pewno jest dobrze... nie pomyślałaś, że treści na jakiejś stronce o kwiatkach mógł tworzyć podobny analfabeta jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pomijając te wszystkie
autorka NIE MA racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd tyle agresji? Zazdroscisz mi ze byłam na tyle ambitna że studiując potrafiłam dodatkowo podjąc pracę żeby się rozwijac? To chyba nie swiadczy o lenistwie, prawda? jaki plebs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bardzo ci każdy zazdrości, bardzo:) Spuchłam z zazdrości, zzieleniałam z zazdrości, rozchorowałam się z zazdrości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pomijając te wszystkie
buuuhahahaha, rzeczywiście ambitna :D ja też studiowałam i jednocześnie pracowałam, a do tego byłam w stanie wynieść ze szkół jakąś wiedzę :D widocznie zaniedbano twoją edukację już w podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o właśnie właaaaaaaśnie
Jak ktoś jest nudny, to zakładanie durnych topików mu nie pomoże. Inteligentni ludzie się nie nudzą, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedddddddd______
tez tak myslalam i tez tak zylam, budzik-praca-dom-net-spanie, weekend jakies porzadki, filmy, spotykanie ze znajomymi od czasu do czasu, czesto nie mialam ochoty nigdzie wychodzic bo marzylam zeby sobie posiedziec w domu i nic nie robic, wysypialam sie do 11. myslalam jak to ludzie robia ze maja jeszcze rodziny, jak przy takim trybie zycia gdzie wraca sie z pracy o 17 jeszcze czas zeby zajac sie dziecmi, mieszkaniem, ugotowac obiad-totalna abstrakcja. (musze wyjsc na chwile, napisze pozniej co zmienilam w swoim zyciu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×