Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiaczek ;)

Mój facet podnieca się podpaskami

Polecane posty

Gość gosiaczek ;)

ostatnio mój facet golił się w łazience a ja zmieniałam podpaskę on do mnie kochanie podnieca mnie twój okres i podpaski .... czy to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncsjkdnvoegrnvkjxnzd;qjenvdslk
obrzydliwe i zdecydowanie nienormalne. a tak na marginesie, która normalna zmienia podpaskę przy facecie? przecież nie bardzo jest się czym chwalić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhtrhrt
Dlaczego nie, nikogo tym nie krzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korakora
bleeeeeeeeee jak mozna zmieniac podpaske przy facecie?? pokazywac mu zuzyta podpaske? to chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mircysia
Oj tam, zaraz chore :) Codzienne życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaaaa26
Powiedź,że to prowokacja.!!!!!!!! Ja już nie wspomnę,że niektórych rzeczy przy facecie nie należy robić(np.zmieniać podpasek,tamponów itp.)Ja byłam z facetem 5 lat i przenigdy mi się nie zdarzyło,nie wyobrażam sobie... A on ma chyba jakiś fetysz czy coś(chory)kurczę mi by było głupio,że szok.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plebs. Wy nic tylko "Ble" i "fuj" i żadnego konkretnego uzasadnienia. Żal mi was, jesteście idiotami i hipokrytami. Każdemu ma prawo podobać się co innego i jest to całkowicie normalne. Mnie obrzydza jedzenie szpinaku ale nie zabraniam go jeść innym. Jeżeli facetowi podoba się jak dziewczyna zmienia sobie podpaskę / tampon, lubi widok krwi miesięcznej na nich to nie jest to nic złego. Kobieta powinna być zadowolona, że jej partner kocha ją tak bardzo, że nawet podnieca go widok jej zużytej podpaski. Nie ma w tym żadnej perwersji. No i dziewczyna powinna się cieszyć, że partner przyznał się, że go to podnieca. Jest to naturalny, zdrowy odruch. Nie krępujcie się. Wolnoć Tomku w swoim domku. Róbta co chceta, niech plebs się gorszy, bądźcie ponad nimi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
formerfriend kto cie tak nauczyl od idiotow i hipokrytow od razu wymyslac to ze ktos pisze bez uzasadnienia nie znaczy ze jest "idiota" moze nie chce sie uzasadnic moze temat jest nudny nie bierz sobie tak do serca marnej prowokacji z podpaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ formerfriend długo i niekulturalnie, tylko nie na temat... przeczytaj pierwszy post - pytanie było czy to NORMALNE nikt nie prosił o wykłady o etyce, a nie o usprawiedliwianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzioanal

Pytanie czy to jest normalne to pojęcie względne, każdy lubi co innego. 

Jeden powie że seks oralny to zboczenie a osobiście go uwielbiamy, tak samo anal przez niektórych to zwyrodnienie. 

Nie wspominając o erotycznych ciuszkach i zabawkach z sexshopa. 

Najważniejsze żeby rozmawiać o upodobaniach i potrzebach, przecież wszyscy nie są tacy sami. 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×