Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miły narciarz

zapraszam na narty

Polecane posty

Gość też bym chcial
i co nie machętnych Pań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chcial
do "juz kiedys" pewnie nie zasluzylas sobie na ten wypad, wiec teraz nie marudz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ do już kiedyś.... umówiłaś się ze mną???? Nie przypominam sobie, więc nie rób mi proszę złej reklamy. To zupełnie niepotrzebne. Jeśli nie jesteś zainteresowana tematem, to milcz albo poczytaj sobie jakąś książkę. Pozdrawiam nieznaną, "niby chętną"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jako narciarz
Dla mnie jest oczywiste, że taki wyjazd na narty wiąże się z bogactwiem atrakcji seksualnych. Seks jest najlepszym relaksem dla narciarza po całym dniu na stokach. To nieodłączna część wyjazdu na narty. Kobieta poruszająca się z gracją na nartach wygląda b. pociągająco, dla mnie nawet bardziej, niż w tańcu. Pod warunkiem oczywiście obcisłego kmbinezonu, nie barchanów :-) Pozatym można pozwolić sobie na seks nie tylko po, ale i w trakcie. Nie zapomnę moich zeszłorocznych igraszek z żoną w kolejce :-) Lodzik w słonecznej kabinie był cudowny :-))) Pełny seks jest trudniejszy, ale kiedyś też nam się udało. To żonka miała spodnie bez szelek, więc ściągnłła je i przeleciałem ją na stojąco od tyłu. Piszczała jak rzadko. Nie wiem tylko, czy ktoś jadący w dół nie widział naszych akcji. Myślę, że nie jestem jedynym, który uprawia narty z "dodatkami"? Napiszcie, czy wy też umilacie sobie ten sport :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy na wyjazd w alpy
szwajcarskie tez pan zaprasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy na wyjazd w alpy
no więc w alpy szwajcarskie ja bym była bardzo zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góralecka :)
a do Zkopańca to nie łaska..? :) W Alpy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy na wyjazd w alpy
no ja mówiłam, ze chętna jestem, ale raczej w alpy szwajcarskie nie pisałam jeszcze maila, ale za pare dni napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja radzę uważać na tego pana
narciarza. Jeśli nie chcesz być dziewczyno jego kolejną zdobyczą. Ten narciarz bywa tutaj pod innymi nikami.i na innych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy my się znamy? Smiem w to wątpić. Dziękuję za reklamę....Ale właściwie komu? Kim jesteś? Zza węgła to każdy pies potrafi szczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
Miły narciażu, a może mnie (wraz z żoną) też zabierzesz na narty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony....masz zamiar w trojke? Troje ludzi to prawie tlum...Nie obawiasz sie, ze zanudzisz sie stojac w kolejce? Ja jednak jestem zwolennikiem liczb parzystych..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy na wyjazd w alpy
na nartach w Szwajcarii to moge nawet byc jego kolejną zdobyczą oczywiście w Gryzonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×