Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szmaragdowa.

Wspólne odchudzanie!!! Nie dajmy sie zbednym kilogramom!!! ;)

Polecane posty

Mam nadzieje, ze znajdzie sie choc kilka dziewczyn, ktore zechca mi towarzyszyć w odchudzaniu :P wydaje mi sie, ze razem zawsze razniej. Zalezy mi na tym żebyśmy sie wzajemnie motywowały, bo w moim przypadku z motywacja jest wlasnie najgorzej :D Nie chcialabym sie stosować do jakiejs diety, bo ja mam to do siebie, ze w zadnej nie potrafię wytrzymac... wiec proponuje po prostu Mniej Żarcia - Wiecej Ruchu ;) liczę, że znajdą sie jakieś dziewczyny chętne do wspolnego odchudzania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek proponuje wyeliminować produkty, ktore sa nasza zmorą i najszybciej odkładaja sie w tkance tłuszczowej ;) mam na myśli slodycze, ciepłe, gazowane napoje, produkty maczne oraz tłuste ;) wiem, ze to wyglada tak jakbyśmy nic nie mogły jeść :D ale raz na jakis czas mysle mozna zjesc cos słodkiego, ale zeby to nie bylo codziennie! ;) bo raczej z tej naszej 'diety' cud nic nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co najważniejsze! ;) jemy czesto (tak co 2, 3 godziny) ale w małych ilościach ;) to pewnie wszyscy wiedzą, ale powiedziec nie zaszkodzi :P i wazne zeby nie najadac sie do syta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuólka
Ja sie przyłączam:) U mnie ostatnio kiepsko z wytrwałością.Zaczynam diete a potem zaczynam jeść jak opętana. Tym razem musze wytrwać.Ze wzgledów zdrowotnych musze schudnąć conajmniej 10kilo. Tym razem nie porywam sie na żadną diete,wyeliminuję tylko słodycze,chleb,ziemniaki i makarony.No i piwo:O Na dziś wago pokazała 72 kilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, witam! ;) na początek proponuje zebys zaczernila nick, bo tak bedzie latwiej ;) Ja tak samo nie umiem sie opanowac w diecie, wiec postanowiłam po prostu jeść nieco mniej ;) u mnie z wagą podobnie - 70kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaczerniona:) ja jeszcze w zeszłym roku ważyłam 64,potem rzuciłam palenie i przytyłam do 69.Nie paliłam 5 miesiecy i zaczełam ale kilogramów już nie zrzuciłam:/ i właśnie kolejne diety i ich porzucanie spowodowały że doszły kolejne 3 kilo:/ No i właśnie na dzień dzisiejszy jest 72kg przy wzroście1,64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy wzroście 168cm waze 70kg wiec tez za kolorowo nie jest ;) ale mam nadzieje, ze uda mi sie zrzucić przynajmniej 10 kg takie jest moje ciche marzenie ;) i zamierzam zaczac cos ćwiczyć, a Ty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rower stacjonarny ale służy raczej jako wieszak:) A tak poważnie to musze zaczać jeździc.Ja naprawde musze schudnąć. Mam nadzieję że jesteś równie zacieta i nie porzucisz mnie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasiczka86
witam. mam 166 i waze 65 :/ zawsze wazylam 60-59 kg. ostatnio przybylo mi 5 kg :) chcialabym wazyc 55 kg. zaczynam dzis dla rozgrzewki diete amerykanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie tak zapuścilam, ze musze schudnac! wiec Cie nie porzuce ;) Ja od kilku dni zaczęłam jakies takie lekkie Cwiczenia. Nie mam zadnego rowerka ani nic takiego wiec jakos musze sobie radzic bez tego typu urządzeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Łasiczka:) Widze że masz swój własny topik ale pisz z nimi,im wiecej nas tym raźniej bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasiczka86
ja mam w domu bieznie....ale moj problem polega na tym ,ze szybko wyrabiaja mi sie miesnie nog...a tego nie chce :) robie brzuchy i duzo spaceruje. biore l-karnityne i koniecznie jod ( mam niedoczynnosc tarczycy). chce tez wykupic karnet na silownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakies tam brzuszki robie ;) nie wiem czy cos to da, ale robie :P przynajmniej mam świadomość ze nie siedze przed telewizorem i sie obrzeram tylko cos ćwicze ;) przynajmniej poprawia mi sie samopoczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasiczka86
ja generalnie mam strasznego lenia ostatnio. duzo czasu spedzam przed kompem (zakladam firme i zalatwiam sprawy formalne itp.) , no ale przy najmniej sie nie bede obzerac, mam psa wiec na spacerki trzeba bedzie chodzic. a ile wazysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serfsxrfswxrf
łasiczka a jakie miałaś wymiary przy wadze 60 kilo? Bo ja mam 165 cm i moim celem jest własnie 60 albo 65 i się nie moge zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serfsxrfswxrf
teraz waze 75 kilo, ale juz schudłam bo w maju wazyłam 82, ale w moim zyciu wazyułam najmniej 65, anjwiecej prawie 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasiczka86
pisalam juz chyba :) 166 i 65kg od niedawna. ale zawsze wazylam 59-60 kg. ostatnio powolgowalam i bach.... 5kg wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasiczka86
pofolgowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasiczka86
mi się marzy 53-55 :) eh... co do wymiarów ... strach pisać... ;/ pas 89 , udo 55 biodra 95 , biust 94 , pod biustem 84 ;/ przy wadze 65 kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wadze 55 to nawet nie mam co marzyć chyba ;) ja swoich wymiarów nie znam, nie chce mi sie mierzyć ;) ale chcialabym zgubić troche tych kg w udach, tyłku i boczkach :P to jest to co jest u mnie największe ;) a jeszcze do tego mam krótkie nogi, wiec to wszystko wydaje sie bardzo wielkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasiczka86
mnie najbardziej denerwują ramiona i brzuch ;/ poza tym mam jakies takie szerokie zebra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najmniej w życiu ważyłam 60kg. i moim marzeniem zawsze było 58:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serfsxrfswxrf
łasiczka mi sie podobaja Twoje wymiary dla 65 kilo ale pamietam ze jak miałam te 65 kilo to mi się wydawało że jeszcze 5 kilo mnie i bedzie idealnie no cóż moim celem nr 1 jest póki co 70 odchudzam się z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serfsxrfswxrf
nikt nie jest idealny a miss polonia z zeszłego roku Maria Nowakowska miała w biodrach 97 :-) ale fakt wysoka bo chyba 182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×