Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szmaragdowa.

Wspólne odchudzanie!!! Nie dajmy sie zbednym kilogramom!!! ;)

Polecane posty

Hej dziewczyny, zaczynam z wami. Po świętach przytyłam ok 3 kg . Dużo niezdrowego jedzenia i już. Zaczynam od dziś, potrzebna mi motywacja, chcialabym schudnąc ok 4 kg i mieć swoją stałą wagę czyli 48 kg. Mam 158 wzrostu i wszędzie zamiast mięśni to tłuszcz dlatego jak przytyję choćby 2 kg to juz automatycznie powiększają mi się moje komorki tłuszczowe i wyglądam źle nie mówiąc o samopoczuciu. Nie chcę obciskających dzinsów, chcę mieć swoją wagę i dlatego zaczynam. Właśnie za chwilę idę biegać na godzinke. Zaczynam z wagi 53 kg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łasiczka - wlasnie mialam pisac to samo - jestes śliczna! ;) ale jestes strasznie podobna to pewnej dziewczyny i przez chwile sie zastanawiałam czy moze Ty to nie ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmaragdowa fajny pomysł z tym ważeniem i porównywaniem teraz i za tydzień :) piszę się na to!! myślę że jak najbardziej podziała to na moją chęć rywalizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha. a skad tamta jest? moj dzisiejszy jadlospis - sniadanie: pol serka topionego i zielona herbata II posilek - pomidor (i pol serka topionego) bo nie mam jajka ;/ III posilek - banan IV posilek - lampka winka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj łasiczka86 piękna jestes normalnie piękna:) ja jak pisalam robie tylko a6w nic wiecej narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna to jest gardias albo jolie. ale dziekuje . to mile dla kogos zakompleksionego :) ja tez sie pisze na to wazenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moge sie do was przyłaczyc? :-) mam do zrzucenia 10 kg :-( dzisiaj mija trzeci dzien odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam już urodzenie dziecka za sobą i poważnie moje ciało już jędrne raczej nie jest. Mimo że waga ok to mam figurę gruszki i góra jest ok a dół szkoda wspominać :) Najlepiej czuję się z wagą 48 kg , wtedy czuję się najlepiej i we wszystkim mi ładnie wg mojej oceny a jak już 54 kg to wylewa się oponka i ogólnie tyłek rośnie. Dziś już dość zjadłam ale od jutra już na poważnie. Ćwiczenia i rowerek stacjonarny póją w ruch codziennie.Dołaczam do Was z ważeniem co tydzień ale trudne to będzie bo codziennie staje na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam biegać, 45 minut za mną. Wieczorem na głód przyszykowałam czerwona herbatkę i dziś już nic nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz kochane jestem po kolacji... :) Dzisiejszy jadlospis : -bułka z dwoma plasterkami baleronu + 2 herbatki bez cukru -Musli Fiella truskawkowe ze szklanka mleka 3,2 + herbatka bez cukru -Jabłko + dwie mandarynki -GRZESZEK - kostka czekolady :P ( Ale kostka nie zaszkodzi ) :) -Kasza jeczmienna z sosem pomidorowym domowym (Pół pomidora, troche cebuli, odrobina czosnku, mniejsza polowa malej smietany + bulion z niecalej jednej lyzeczki ziarenek smaku na pol szklanki wody , troche przecieru pomidorowego i ostry sos + pieprz i natka pietruszki suszona) + herbatka bez cukru Pozatym dzis WODA, WODA I JESZCZE RAZ WODA... :) W sumie z tego co liczylam na stronie www.dieta.pl niecale 1100 kcal , ale przy niektorych potrwach zawyzalam wage wiec mysle ze z 1000 dzis zjadlam ;) :) Calkowicie odrzucilam dania z oleju i gazowane i slodkie napoje... :) Za mna juz tez dwie rundki codziennej gimnastyki, moze dzis sie skusze na trzecia? Sama niewiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez ju zpo kolacji ( 2 kanapki razowe z chuda drobiowa poledwica) a do tego 1,5h marsz po miescie i wniesienie 20kg worka drewna na 4 pietro (moja babcia pali w piecu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja tak na chwilkę wpadłam:):) dzisiaj zjadłam talerz warzyw (warzywa na patelni rozmrożone w mikrofalówce:) oczywiście bez podsmażania ze 3 herbaty ( w tym jedna zielona) 7 mandarynek:) z 7 jabłek tez ( na szczęście spr diety odnośnie grupy krwi i mogę te owoce jeść :) 3 dzień a6w trochę ćwiczeń na uda:) i tyle. ogólnie źle się czuje, czekam na okres, wszystko mnie denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze zjadlam banana i troszke robionego przez babcie popcornu bez soli....ale kukurydza ma chrom wiec ok :) spalilam to na godzinnym spacerku do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na dzis zakończyłam jedzenie:) moje menu dzisiejsze: 9-parówkowa bez dodatków 12-serek wiejsk 15-mały talerz zupy pomidorowej po 18-mały talerz zupy pomidorowej W między czasie dużo wody,kawki i herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz troche pojadłam jak na dzisiaj ;) zobaczymy jak sie bede trzymać :P ide troszke poćwiczyć, bo jak patrzę w lustro to płakać mi sie chce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się też dołączam ;) Od Nowego Roku jestem na diecie MŻ i jak na razie 1,5 kg w dół ;D Do zrzucenia jeszcze 7,5 kg. Razem damy radę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×