Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szmaragdowa.

Wspólne odchudzanie!!! Nie dajmy sie zbednym kilogramom!!! ;)

Polecane posty

Powiem Wam dziewczyny że wyszczupliły mi sie nogi,tzn.uda.Jeszcze daleko do ideału ale widac ze sa szczuplejsze:) Ale celulit...masakra. Muszę zaczać jakiegoś kremu regularnie używać Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no to super jak szczuplejsze, ja też chce! ;) w sumie od poniedziałku codziennie chodzę na fitnesik, i zaczęłam z wiosną zdrowe odżywianie :) ale narazie się nie ważę... chciałabym najpierw poczuć luz w ciuszkach.. niech tylko wrócą cieplejsze dni... rolki, rower... i zaczynamy walkę z tłuszczykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny można się przyłączyć ? Ja też zaczęłąm walkę z kilogramami od wtorku :-) stosuje diete 1000 kcal. W domku nie mam internetu nawalił ale kończy mi sie umowa jak dobrze pójdzie to w połowie kwietnia już ktoś profesjonalny mi dosatrczy neta. Mam 161 cm 65 kg pas ponad 90 cm - katastrofa a jeszcze pare lat temu to było 55 kg i rozmiar 40-42.Jak poczytałam wasze postepy to normalnie bardzo pokrzepiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buźka78-> Witam:) U mnie nadal 67:( Od jutra zacznę SB. Bo już mnie nosi.Muszę dzis wybrać sie na zakupy i zaopatrzyc lodówkę. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buźka78 witamy:) a u mnie jakos leci. troche ostatnio wiecej jadlam pzrez ten tydzien ale w sumie ruszalam sie duzo takze moze na wadze nie bedzie najgorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuółka, a na czym dokładnie polega SB, idziała? Ja w sumie cały tydzień ćwiczonka codziennie, ale na wadze niestety nic nie widać, wiec dzisiaj zjadłam kawał czekolady :( ale już mnie to wszytko drażni, katuje się...nic, nie katuje się tez nic.... wiec jaki jest sens. Właśnie popijam winko... od jutra zacznę znów, zdrowo.. dzisiaj zrobiłam sobie ucztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SB jest troche podobna do Dukana,tylko dla mnie troche mniej rygorystyczna. Pierwsza faza trwa 2 tygodnie,można jeść chude wędlin,drób,ryby,chudy ser i warzywa.W drugiej fazie mozna włączyć już owoce,chleb razowy. Poczytaj w necie są dokładnie podane produkty ,które mozna jeść. Ja na 1 fazie zawsze mam duży spadek wagi,2 jeszcze nigdy nie przeprowadziłam do końca,zawsze pękam i zaczynam jeść jak świnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wazylam sie dzisiaj ii jest 67,5 :D ale sie ciesze:-) Tylko teraz nie moge teraz zmarnować:D troche czasu mi to zajęlo.;/ mam nadzieje ze uda mi sie szybciej tracic na wadze niz ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturellla gratuluję:) A ja jednak sie wstrzymałam z SB,daje sobie jeszcze tydzień na spadek wagi. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię jeść
Diety? to totalny kataklizm ci lubią diety co siebie nie akceptują jedzenie sałatek surówek to jakiś śmiech na ulicy zafundujcie sobie schabowego i przestańcie ględzić na tym forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Widzę że nikt tu nie zagląda. Ja teraz bardzo duzo pracuje,do tego obowiązki domowe i nie mam czasu na nic. Ale pochwalę się że w piątek na wadze miałam 65,3kg:) Chociaż prawda jest taka że diety prawie nie ma. Tzn. nie piję napojów gazowanych i nie jem prawie słodyczy ale poza tym nic. Mam bardzo dużo ruchu i pewnie dlatego waga spada.Już w zeszłym tygodniu było 65.7. Napiszcie dziewczyny jak Wam leci. Pozdrawiam i miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze jestem :) trwam na dukanie, dopiero od 3 dni ale powolutku do celu. wcześniej troszkę spadłam z wagi, a teraz zeby to przyspieszyc dukan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc chciałam Wam ogłosić, że na wadze dziś rano pojawiło się 66 kg :):):) super! ale to taka waga bez śniadanka ;) Mam 2 miesiące żeby dobić do 60 więc działamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagawdol-> gratuluje:) U mnie w tym tygodniu waga bez zmian,ale to dobrze.Niech sie ustabilizuje przez chwile i dalej w dół:D Ja też dążę do 60 ale na razie mój cel 62. Miłej niedzieli życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASSIA88
witam. sama wiem co to walka z nadwagą. Na swój sukces zapracowałam sama ale udało sie schudłam PONAD 30KG w rok i dziś ciesze się swoją sylwetką i urodą. napisz do mnie a napewno Ci pomoge: basia.zagrodnik@wp.pl pamiętaj tylko : musisz tego bardzo chcieć bo ani ja ani nikt inny nie zrobi tego za CIEBIE!!!!!!!!!!!! pozdrawiam BASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×