Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka8349

zniszczone włosy prostownicą :(

Polecane posty

mam bardzo zniszczone włosy z reszta nie ja jedna. Tez troche przepalone prostownica. Pół roku jej używałam :( Włosy mam z natury falowane ale to strasznie denerwujace bo ani proste ani kręcone... no takie nijakie:/ .....dlatego proponuje aby wypisać tutaj najlepsze odżywki, szampony, maski regenerujace wszystko co poprawia stan włosów. MOgą też być jakieś domowe, sprawdzone sposoby :) ! Piszcie co na sobie juz sprawdziłyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Jeśli chodzi o prostowanie włosów to najlepiej mieć prostownice z regulacją temperatury wtedy włosy tak bardzo się nie niszczą(przynajmniej u mnie).Ja używam odżywek,w których jest jedwab. I muszę przyznać,ze widzę dużą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaa
ja prostuję już kawał czasu włosy,bo mam taki sam problem jak Ty...używałam setek odżywek i szamponów.niedawno kupiłam szampon loreala,taki żółty odbudowujący włosy i w sumie na moich włosach działa fajnie.Wiadomo,jeśli chcesz zeby się zregenerowały porządnie musisz je podciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Spróbuj odstwic szampon i myć odzywką(bez silikonów), na noc jakies olejki(kokosowy, amla), maseczki z olejku rycynowego. Rozczesuj tylko mokre, grzebieniem z szerokimi zebami. Traktuj je jak włosy krecone(jest mnostwo informacji na necie), nie katuj juz prostownica, zetnij spalone koncowki. Cos zniszczyła już się nie naprawi, mozna ewentualnie zamaskować straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×