Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajaaderka

Pytanie do kobiet które maja problemy z hormonami

Polecane posty

Gość bajaaderka

mam moe dziwna sprawe ale spytam. czy od hormonów mozna miec nudnosci, albo np po sexie jednoczenie smiac sie i płakac. jak u was obiawiały sie problemy z hormonami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcfrexsza
nudności mogą świadczyć o problemach z hormonami. Zmienność nastrojów to też wynik naszych hormonów, ale czy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaaderka
nooo niby nie problem bo mozna leczc ale zastanawiaja mnie te hormony i nie mówie tu o ciazowych hormonach. ylko jak a ktos problemy z tarczyca czy cos. bo mnie mdli po jedzeniu lub np po kaiw ince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaaderka
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjatek
jeśli jedynym problemem są nudności po kawie i brak opanowania emocjonalnego po seksie to bym sobie darowała grzebanie w układzie hormonalnym - jest to delikatny układ który przy dzisiejszym stanie wiedzy medycznej naprawiany jest za pomocą "młotka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaaderka
kfjatek nooo nie do konca tylko o to chodzi. od 2 miesiecy tydzien przed @ mnie bola piersi - dodam ze nigdy tak nie miałam. od jakis 2 tyg mam nudnosci raqno i wieczorem no i po niektórych produktach. Po stosunku płacz ze smiechem mam wzdety brzuch mimo ze wdziaj mam koncówke @ i piersi mi jescze nie zmalały do stanu jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaaderka
nikt nie umie mi czegos poradzic ?? naprawde jestem zdezorientowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×