Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

Witam kobietki bardzo chetnie sie do was przylacze :-) jestem na diecie od wczoraj dzis druki dzien i mija bardzo przyjemnie :-) niemam zadnych obiawow oslabienia itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie 10 dni uderzeniowki bez najmniejszego problemu wytrzymam bo caly czas jest tak objedzona ze niebedzie najmniejszego problenmu jesc przez 10 dni proteiny :-) a potem 5/5 i bedzie oki :-) chcialam zapytac Was o ten nieszczesny slodzik bo tylu zlych opini sie nasluchalam i naczytalam ze postanowilam uzywac fruktozy wiem wiem ze niewolno ale bez slodkiego niewyrobie tzn deserow choc troszenke slodkich kawy i herbaty nieslodze zeby nieprzeciagac struny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kasiu pierwszy raz na tej diecie :-) juz sie kiedys raz przymierzalam do niej ale jakos na przymierzeniach zostalo az do wczoraj :-) widze ze duzo mamusiek na topiku :-) ja tez sie musze pochwalic ze mam coreczke 21.01 koczy 2 latka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodzika można używać. A opiniami się tak bardzo nie przejmuj...przecież nie będziesz go używała garściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze moglabym zaproponowac aby kazdy po calym dniu pisal co zjadl przez caly dzien tak dla porownania bo wydaje mi sie ze jem za duzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio bedzie ale ja sobie odpuszzce najbardziej mnie martwi ze w sobote ide na impreze i akurat trafia sie doborowe towarzystwo gdzie napewno sie upije :-) i boje sie kurcze ze wszystko zepsuje 1 wyskokiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę :) Moniko, ja przyznaję się bez bicia, że używam cukru. Zużywam łyżeczkę na dzień - 2 razy po 0,5 łyżeczki do kawy. Stwierdziłam, że więcej cukru jest w jogurcie naturalnym niż moje +/- 5g cukru w dwóch kawach :) No ale jak zamierzasz deserki robić, to wszędzie w przepisach jest słodzik. Kurcze, dziewczyny.. co przechodzę koło lustra i spojrzę na siebie to mi się wydaje, że chudsza jestem :D to chyba przez te czarne leginsy które dziś założyłam :) Wybór prezentu pozostawiam mężusiowi,bo nic mi do głowy nie przychodzi.. a co niech się ojciec chrzestny martwi sam ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna nio ja tej fruktozy to uzywam tylko do deserkow i to jest tak ze 2-3 lyzeczki male a deserki robie na 2 dni :-) wiec tez malo na dzien wychodzi kawy ani herbaty nieslodze wiec chyba nic sie niestanie jak zostane na fruktozie ? co myslicie babeczki ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia witamy :) ja tez matka polka z prawie 2 letnim urwisem 6.02 kończy 2 latka także niedaleko są nasze pociechy siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaskr nio niepowiem ze moja coreczka aniolek :-) bo kombinuje ile sie da :-) oj chyba sie w mamusie wdala heheh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały też kombinuje małe adhd biga mi po domku :) ale jest tak przy tym słodki, patrzy mi w oczka, uśmiecha się i rączką robi to co mu zakazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja też czasem posłodzę kawkę cukrem bo gorzkiej szczerze nie lubię ale powoli się przyzwyczajam . Ja uważam że najlepiej odstawić go całkowicie, to jedna z głównych zasad diety... a wczoraj Martyna mi uświadomiła że alkoholu też nie można...dziś lecę na imprezę i będę sączyć wodę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja się ciesze że raczej nie mam szansy na imprezy żadne... towarzystwo mi się po świecie rozjechało i h* bombkę strzelił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio moja tez jakby mialam adhd i do tego jak katarynka nawija nio oczywiscie jak papuzka wszystko powie wczoraj ja uczylam liczyc hehe :-) cukier odstawilam juz ale deserki niestety niebardzo bede uzywac tej fruktozy w jaknajmniejszych ilosciach i zobacze jakie beda efekty jak slabe to chyba slodzik sobie kupie choc wolalabym nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia piszę co dziś zjadłam: 3 jajka na miękko 1 parówkę drobiową 3 klopsy (mięso z indyka) 2 kawy, 1,5 litra wody, 2 czerwone herbaty jak na razie jestem objedzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tej imprezy sobie nie odpuszcze bo chyba mi sie nalezy po 2 latach siedzenia z dzieckiem w domu :-) odrobina szalenstwa akurat tylko pech ze zaczelam dietke a tu buch zaproszenie ale damy rade jak sie upije to przeciagne dodatkowy dzien protein :-) i bede rozgrzeszona mam nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro wpadnę na forum . Idę się szykować bo braciszek na 17 zaprosił Buźki 👄 trzymajcie kciuki żebym nie poległa :) jutro poranna spowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam sniadanie 5 placuszkow otrebowych kromka chleba ziolowego dukana z plasterkiem lososia wedzonego + kawa bez cukru z mlekiem 2sniadanie filizanka jogurtu naturalnego obiad 4 kotleciki tunczykowe z sosem jogurtowo musztardowo czoskowym :-) 2litry wody i herbata bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory: -2 placuszki - jajko, otręby, zioła -1,5 jajca na twardo -200ml jogurtu nat. za chwilkę udko kurczaka gotowane wieczorem serek ziarnisty light vigor i silica i to wszystko :) jeszcze 30min gimnastyki za mną :) wody baaardzo dużo, 2 kawy i herbata owocowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak patrze co jecie to kurcze ale wymyśle dania :) ale akurat patrząc na moje to tez zaszalałam troszkę z wyobraźnią ale co mi tam :) ważne żeby dobre było i sycące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcecie ja moge wam podac linki do fajnych stronek z ktorych korzystam mam tez ksizke przepisy dla polakow wiec tez sluze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia książkę zakupiłam na allegro :) z przepisami dla polaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor kobietki tak patrze ze chyba nikogo nie ma ale ja napisze caly jadlospis co dzis zjadlam sniadanie chleb dukana z ziolami z plastrem lososia +5 placuszkow otrebowe +kawa 2 sniadanie filizanke jogurtu naturalnego obiad 4 kotleciki tunczykowe deser ptasie mleczko czekoladowe dukanowski :-) kolacja jajecznica z 3 jaj z szczypiorkiem i piepszem teraz pije sobie po lyczku kefir 400g pilam 1 kawe z mlekiem 1 herbate bez cukru i z 3.5litra wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Popijam właśnie kawę i rozmyślam co zrobić na śniadanie :) Smażyłam wczoraj faworki dla mojego męża i poparzyłam sobie palucha gorącym tłuszczem, śladu już nie ma ale ciągle czuję lekkie pieczenie. Oczywiście nie skusiłam się nawet na kęsa więc jestem zadowolona.. Kurcze, nie wytrzymałam za to z ważeniem i tak smęciłam, że rano musiałam się zważyć i.... 61kg! Mąż był pod wrażeniem :) Jestem ciekawa jak Kasia przeżyła rodzinną imprezkę.. Moniko, pobiłaś rekord wypitej wody :) medal Ci się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia się melduje .... a więc tak : 3 kieliszki szampana wypiłam :( , udko pieczone, zraza wołowego i sałatkę jarzynową ....gdyby nie ten szampan i sałatka to byłoby ok ale poskakaliśmy trochę w kółku to może się wyrówna ;) dziś do pracy wzięłam duży jogurt naturalny z otrębami, maślankę i serek waniliowy. w Domku czeka sola na parze :) Martyna gratuluję kolejnego kilograma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, najgorsza właśnie ta sałatka, pewnie z majonezem.. Ale ja pewnie w sobotę też zjem, nie będę opowiadała, że się odchudzam.. Trzeba wybrać coś co najmniej nam "zaszkodzi" i później szybko się nawrócić, zapomnieć i dalej odchudzanko :) Dzięki za gratulacje, też się cieszę baaaardzo :) Muszę teraz nad jędrnością ciała popracować i poćwiczyć, żeby na wakacje była ze mnie lasencja :) Z niecierpliwością czekam na Twój kolejny kg na minusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×